Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 vencelj
#269980
vencelj napisal/-a:Ura zelo razgibanega terena: 3 km navkreber, 300m višincev...+ 1 km ravnine + 1,5 km navzdol, 300m višine + 2 km gor, 250m višine + 2 km dol, 250m višine...no ja, podatki so približni... Podlaga: gozdne poti in steze.


Sami klanci. Danes še višje, brez vmesnega spusta, nekako takole: 4,5 km navkreber, 450 m višincev + 3,5 km navzdol, višincev enako, kot gor...

LP, vencelj
 Hanzy
#270024
Pozdravljeni

Na Forumu sem bolj nov, pa me zanima, kaj se mora napisati v podpisu (v nastavitvah profila), da mi izpiše tisto alinejo tekaškega dnevnika, ki jo imajo nekateri uporabniki.
Na Tekac.net sem se registriral in vpisal letošnje podvige...
...kako naprej?

Hvala :)
Uporabniški avatar
 Zd.
#270028
Hanzy napisal/-a:Pozdravljeni

Na Forumu sem bolj nov, pa me zanima, kaj se mora napisati v podpisu (v nastavitvah profila), da mi izpiše tisto alinejo tekaškega dnevnika, ki jo imajo nekateri uporabniki.
Na Tekac.net sem se registriral in vpisal letošnje podvige...
...kako naprej?

Hvala :)


Na tekac.net boš pod NASTAVITVE/UPORABNIŠKI PODPIS našel BBCode (kodo za forume), ki jo moraš skopirati v nastavitve v tem forumu. Lahko si nastaviš vrsto športa, obdobje (mesečno, letno...) in podatke, ki se bodo prikazovali.
Uporabniški avatar
 bla_k
#270032
Do km natančno kot predhodnik, pol pa še naslednjih 10 po gozdu (malo gori malo doli).
Skupaj torej ena polna mera uživancije!
Uporabniški avatar
 pajo
#270034
Cormi napisal/-a:Danes v odlični družbi Mace, Mojce in Mušnice 3x okrog Gradiškega jezera :D

Nisem upal z vami... Na koncu pa je bilo super. Od nekje se je vzela moč za tek - 14,5 km in vsaj za sedaj moj najhitrejši tek do sedaj. Še je nekaj upanja... :D . Al Kaida oziroma zajc je prav tako pridno nabiral km.
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 231

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA