Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Radolca
#250724
da se še jaz javim v tole temo :D
včeraj zvečer ob pol desetih sem 12,5 kilometrov krožil po Radovljici in Lescah.
Obadva, čas in počutje, solidna :clap:
Uporabniški avatar
 ROSI64
#250818
Danes se zadnji tempo tek pred Dunajskim maratonom, slabih 13 km, :oops:
jutri zjutraj še spinning na polno, :oops:
popoldan masaža, :D
potem pa do maratona
POČITEK
:laola
Uporabniški avatar
 vencelj
#250904
Spet klasična hribovska varianta na Hujsko s podaljškom, danes "sportski lagano"...blizu ene ure.
Zakaj najraje grem v ta konec?
:arrow: ker je takoj za blokom, naravnost v breg- nikamor se mi ni treba peljati;
:arrow: ker se izognem večini zijal, ki si mislijo: a ta nima nobenega pametnega dela;
:arrow: ker me cesta ne vleče, druge ravninske možnosti pa praktično ni;
:arrow: ker je narava navdušujoče lepa in v njej vladata mir in tišina. Uživam!

LP, vencelj
Uporabniški avatar
 olem
#250914
Včeraj po mesecu prisilnega počitka super 7 km.
Danes 50 min eliptika..
Uporabniški avatar
 Vreme
#250954
Čeprav sem rekel, da bom ta teden počival, nisem zdržal - so me začele boleti noge, da o polni glavi sploh ne govorim :wink:

Dobrih 7 km ob Muri, malo gor, malo dol, malo po ravnem, pa so začuda bolečine v nogah izginile, pa glavo sem tudi vsaj malo spraznil :mrgreen:
Uporabniški avatar
 vencelj
#250964
Četrtkova druženja AD na stezi sem danes zaradi službe zamudil za pol ure. Po nekaj krogih za ogrevanje sva z Jančetom naredila tempo tek brez štetja krogov in brez ure, da niti ne vem, ne koliko in ne s kakšnim tempom...pa niti ni pomembno...

LP, vencelj
 wind
#250965
Danes nič teka, raje v gojzarjih na hribček, do vrha je pribl. 2km razdalje in 480 viš.m., gor lepo počasi v 34 min, dol sem šel po malo daljši in bolj položni varianti, skupaj urco in pol uživanja. ;)

Zakaj:
+ ker je lepo, mirno in tiho, na enem delu poti poslušam šumenje slapov spodaj v soteski
+ ker je potka prijetna, ravno prav strma in ker ni gužve, zelo zelo redko koga srečam,
+ ker se ob povratku napojim s pravo izvirsko vodo.

Današnji ekstra bonusi:
+ ni bilo vroče kot prejšnji teden,
+ veter je prinesel par snežink,
+ sončni zahod, nad gornjesavsko dolino lepa oranžna krogla,
+ opazil sem prve narcise, nekaj je že odprtih, letos pomlad malo prehiteva.

Tojeto! :D
Uporabniški avatar
 Loni
#250972
Jaz se pa menda full ogrevam za Tivoli... Od Sežane do zdaj jih vsega skupaj nisem pretekla več kot 10 km, ajde, mojih spustov s 1000+ ne štejem. Tako pač je, če človeka zdravje :cenz: In datum se prestavlja neznano v prihodnost... Tudi do Tivolija ne bo vse ok, zdaj je v stilu tega, da bo do KBK-ja vsaj jasno, kaj je z mojimi dihalnimi potmi narobe. Ker nekaj narobe je.
Ampak z optimizmom naprej v nove zmage. Malce prilagojene, pa nič ne de.
Z večino folka se vidimo jutri, za ostale bom držala pesti v nedeljo.
No, jutri bom menda tekla, ostali cajt pa čvekala in proslavljala vse aprilske rojstne dneve. :-- :--
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 231

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA