Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Vlajko
#25300
Nataša napisal/-a:Vlajko, evo pomoč ljudstva: ja, sem se vpisujejo le uradni kilometri. Imaš kakšnega za dodat? :wink: :roll:


Nataša, nimam ničesar uradnega, zaenkrat bolj samotarim po Sorškem polju, ponoči pa po pločnikih Drulovke, Čirč, Orehka,....


PS:
Končno sem spregovoril tudi z osebo, ki je kriva (na mojo srečo) za včlanitev v TF .... Prav lepo pozdravljena :D
 Nataša
#25302
vlajko napisal/-a:Nataša, nimam ničesar uradnega, zaenkrat bolj samotarim po Sorškem polju, ponoči pa po pločnikih Drulovke, Čirč, Orehka,....


samotarjenje zna biti zelo fajn, vseeno pa vabljen tudi na kakšno tekmo, priložnosti bo veliko: Izola, Palmanova, Slap, Štanjel...


vlajko napisal/-a:Končno sem spregovoril tudi z osebi, ki je kriva (na mojo srečo) za včlanitev v TF .... Prav lepo pozdravljena :D


me veseli, da sem naredila dobro reklamo. Hvala za pozdrave in enako. :wink:
Uporabniški avatar
 THOMAS
#25309
9.LJ MARATON - 42,2 KM
Uporabniški avatar
 obi
#25414
Dublin

Aleš 26,2 milje
Tuareg 26,2 milje
Obi 26,2 milje

Skupaj 126,6 km
Uporabniški avatar
 lunca
#25415
OK, še jest, čeprav je bolj malo :oops: (ampak kamen na kamen.....):

24.10.2004 LM - 6 km
 Nataša
#25418
Zaključek je bil ob 14h. Dublinersi ste zamudili. A prej je blo pa tko težko napisat tiste milje???? :wink:

sej se hecam.
zdej pa res - FERTIK. kilometri bodo sešteti in to je to. :!:
Uporabniški avatar
 lunca
#25419
Hudiča, sploh nisem poštekala, da je že petek! :--(
 Nataša
#25420
lunca napisal/-a:Hudiča, sploh nisem poštekala, da je že petek! :--(


o, pa je, PETEK JEEEEEE :lol: :lol: :lol: :lol:
nč bat, tvoji silni kilometri prišeti :wink:
 Nataša
#25563
zbiranje kilometrov za oktober je zaključeno, rezultati pa so naslednji: TEKAŠKI FORUM JE V OKTOBRU ZBRAL 3021,75 KM.


PS. upoštevala sem tisto, kar ste napisali v to temo, pa če sem se še koga spomnila, ki je tekel na lj.maratonu.

LP Nataša
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#25618
Pozdrav!

:) No, ce niste opazil je tole letosnji rekord :!: Kar je seveda kar nekako pricakovano. :D Virus TF se nezadrzno siri. :) Ah, blagodati jeseni. :) Se vidi, da je TF cez poletje lepo in pridno vadil. :)
Lipi moji, oranzni slon vam vsem prav od srca cestita za tale rekord. :)

lp, oranzni slon

p.s.: 8) Saj sem enmalcken tudi sebi cestital. :twisted: :D
Uporabniški avatar
 bigfrik
#25627
Nataša napisal/-a:zbiranje kilometrov za oktober je zaključeno, rezultati pa so naslednji: TEKAŠKI FORUM JE V OKTOBRU ZBRAL 3021,75 KM.


PS. upoštevala sem tisto, kar ste napisali v to temo, pa če sem se še koga spomnila, ki je tekel na lj.maratonu.

LP Nataša
A slucajn jest tud pasem med tele zadnje???Sem bil na dopustu lahko prinesem pisno opravicilo,sam ne vem komu bi ga dal podpisat,sem mel ze v soli probleme s tem!Ma ja bom ze nasel koga,tko da..... 8)
 Nataša
#25631
Bigfrik, lahko prineseš opravičilo (sam ne od Stareta, to je en kamnški dohtar k daje opravičila na kile), sam ti ne bo ČIST NČ pomagal, ker so kilometri zaključeni. Če ti je kej v tolažbo, sem štela tvojih 42km, ostalih za oktober pa ne. Le glej, da boš zdej v novembru bolj VESTEN, MARLJIV in kar je še teh žvauc.

:wink:
Uporabniški avatar
 bigfrik
#25711
Definitivno se bom mocno popravu,postal marljiv,sledil dogajanju,nabiral in belezil kilometre,miske bodo preganjale mucke,in tko to.......Pa hvala,sem cist potolazen! :wink:
Uporabniški avatar
 bigfrik
#25712
Definitivno se bom mocno popravu,postal marljiv,sledil dogajanju,nabiral in belezil kilometre,miske bodo preganjale mucke,in tko to.......Pa hvala,sem cist potolazen! :wink:
Uporabniški avatar
 bigfrik
#25713
Definitivno se bom mocno popravu,postal marljiv,sledil dogajanju,nabiral in belezil kilometre,miske bodo preganjale mucke,in tko to.......Pa hvala,sem cist potolazen! :wink: 8)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA