Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 anomis
#22726
:?: ja, obstajajo ljudje, ki se velikokrat preforsirajo,....vzroki so različni,..slava,..želja,...ne vem pa kdaj se boste, dragi ljudje zavedali, da je tek krasen šele, ko uživa celo telo,.. ko lebdiš, ko ujameš sebe, fizično in psihično v celoto in letiš z vsakim novim korakom!!!!!!!!!!

sama precej poznam bolečino, saj ne govorim, da je nepotrebna,... za napredek gotovo,....vendar poskušam dojeti tek drugače,.... ko ga bomo vsi dojeli na tak način ne bo več preforsiranih teles, izmučenih glav, hudih poškodb,..... ja, o tem kakšen je tek odločate predvsem Z GLAVO!!!!!!!!!!
LP :lol:
 ŽULJ
#22735
:shock: Že kar nekaj odgovorov se je nabralo v tej rubriki, še nihče pa ni vprašal za kakšno poškodbo sploh gre :?: :?:, mar ni to najbolj pomembno vedeti za pameten odgovor... :? :?

Ali pa sem morda slabo prebral temo :ignore:
Uporabniški avatar
 gregorb
#22736
gre za vnetje stegenjske mišice!
 ŽULJ
#22737
Jaz bi šel tudi. Mislim, da vnetje ni poškodba in da ne more postati kronično (ali pa vsaj ne zaradi enega teka), se pa čudim kako je kljub vneti stegenjski mišici, ki verjetno traja že nekaj časa, sploh lahko pripravjen za maraton.

Bravo in čestitke za pogum.

Kakšno mazilo in malo povoja pa bo.

Aja pa še:
 dpop
#22738
gregorb napisal/-a: bi bila lahko nagradna igra, kdo je naš "hendikepiranec"!


Pri "seznamu" kriplastih na tem forumu bi bila to zelo
ZAHTEVNA igra :twisted:

1121 Darko

P.S. Sicer pa... bog ne dej, da se premisli... MORA it tečt,
MORAMO doživeti agonijo... MORAMO videti bolečino
(Marquise de Sade PRESS) :lol: :wink:
 Nataša
#22745
gregorb napisal/-a:PS: Tole bi bila lahko nagradna igra, kdo je naš "hendikepiranec"!


dejte gmah s temi nagradnimi igrami, že zarad tiste slikce kumi spim. dons sem šla samo zato v tivoli, da zvem kaj novega. Grega, itak pa že vem, kdo je :twisted:
Uporabniški avatar
 gregorb
#22755
Nataša napisal/-a:
gregorb napisal/-a:PS: Tole bi bila lahko nagradna igra, kdo je naš "hendikepiranec"!


dejte gmah s temi nagradnimi igrami, že zarad tiste slikce kumi spim. dons sem šla samo zato v tivoli, da zvem kaj novega. Grega, itak pa že vem, kdo je :twisted:

ja n'ta itak! :roll:
 dpop
#22795
Nataša napisal/-a:
gregorb napisal/-a:PS: Tole bi bila lahko nagradna igra, kdo je naš "hendikepiranec"!


dejte gmah s temi nagradnimi igrami, že zarad tiste slikce kumi spim. dons sem šla samo zato v tivoli, da zvem kaj novega. Grega, itak pa že vem, kdo je :twisted:


Ostali bomo izvedeli pa 26.10.2004 ob 11:00... :lol:

1122 Darko

P.S. Obstaja en film "Dead man walking"... no sedaj bodo
lahko posneli nadaljevanje... "Dead man running" :twisted: :lol:
 Nataša
#22797
dpop napisal/-a:
Nataša napisal/-a:
gregorb napisal/-a:PS: Tole bi bila lahko nagradna igra, kdo je naš "hendikepiranec"!


dejte gmah s temi nagradnimi igrami, že zarad tiste slikce kumi spim. dons sem šla samo zato v tivoli, da zvem kaj novega. Grega, itak pa že vem, kdo je :twisted:


Ostali bomo izvedeli pa 26.10.2004 ob 11:00... :lol:

1122 Darko

P.S. Obstaja en film "Dead man walking"... no sedaj bodo
lahko posneli nadaljevanje... "Dead man running" :twisted: :lol:


a ne 24.10?
Uporabniški avatar
 marathon95
#22807
dpop napisal/-a:Ostali bomo izvedeli pa 26.10.2004 ob 11:00... :lol:


Nije li maraton 24.10. :?:

dpop napisal/-a:P.S. Obstaja en film "Dead man walking"... no sedaj bodo
lahko posneli nadaljevanje... "Dead man running" :twisted: :lol:


Ili bu to po tvojem crnom scenariju spovod "našem nepoznatom TF članu" :?: :?:
Ti si, izgleda, rođeni pesimist :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Live, na pikniku, mi nisi izgledal tak crno ili je to bilo zbog žute jakne :?: :?: :?:
Uporabniški avatar
 miro
#22814
Še en pregovor:" Psi lajajo , karavana gre dalje! "
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 H2O
#22815
jaz sem imela pa danes ene sila čudne sanje :? in sicer, da smo se dpop in tmp znašli skupaj na obletnici mature :shock:
Uporabniški avatar
 tmp
#22816
Pa, kje si pa naju dobila. To je bila pa nočna mora, kajne :lol:
 dpop
#22820
Nataša napisal/-a:a ne 24.10?


Hja, res je... meni včasi "pride" dva dni kasneje...
zato ta zamik :wink:

marathon95 napisal/-a:Live, na pikniku, mi nisi izgledal tak crno ili je to bilo zbog žute jakne :?: :?: :?:


Ako je nešto trulo iznutra , da je bar pakovanje prihvatljivo :wink:

H2O napisal/-a:jaz sem imela pa danes ene sila čudne sanje :? in sicer, da smo se dpop in tmp znašli skupaj na obletnici mature :shock:


Nightmare on Elm street (part 14 - Dpop&TMP strikes back :wink: )


1125 Darko

P.S. Ampak še vseeno trdim... "Bolje živa... kot mrtev..." :lol:
Uporabniški avatar
 H2O
#22821
tmp, ma niti ne nočna mora, bolj je blo čudno to, da je bil dpop v svatovski obleki, vidva sta se sukala po plesišču kot princ in princeska jaz pa nekak v dvorano nisem imela vstopa!!!! nisem uspela čez vse hrbte preplezati!!!! :shock:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA