Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 tmp
#22824
To se pa res lahko zgodi le v tvojih sanjah, ker midva sploh ne znava
plesat, jaz sem pa itak daleč od princeske. :lol: :wink:
Uporabniški avatar
 H2O
#22826
tmp, kako, da nisi princeska! jasno, da si. njegova!!! kje pa je romantika kaj?! :D
Uporabniški avatar
 H2O
#22827
sotekač - oprosti, da sem zavila na stransko pot pogovora :? za vnetje stegenske mišice se pa lahko pri ljudskih zdravilcih pozanimam, kako se jo zdravi. če takoimenovani "problematični" to sploh bere? :?
Uporabniški avatar
 Barb
#23830
No pa da vas ne bo radovednost razjedala do jutri.
gregorb napisal/-a:Gre za to, da to ni samo moj kolega, ampak tud vaš, je Forumovec in moj....
...PS: Tole bi bila lahko nagradna igra, kdo je naš "hendikepiranec"


JA,to sem jaz osebno,Barb
gregorb napisal/-a:Kako prepricati kolega, da se tekmovanja ne udeleži, ker je še vedno napol poškodovan!

Povsem enostavno :!:
Ko mu pride iz dupeta v glavo je vse jasno :wink:
Odločila sem se DA jutri NE BOM NASTOPILA NA 21KM :cry: :--( :-((
Aaa,zakja :?: :?:
Hmmmmmmmm :roll:
Ker:
-vem,da sem dolžino 21km sposobna preteči,kar sem javnosti dokazala že letost v Radencih in to s povsem solidnim časom
-lahko pretečem razdaljo 21km kadarkoli za svoj užitek z veliko večjim veseljm in sproščenostjo
-bo še kar nekaj tekem z razdaljo 21km,kjer se bom lahko udeležila
-vem,da bi jutri,kjub vsemu bila moja želja teči okrog dveh ur,kar pa ne bi bilo pametno
-imam svoje telo,toliko rada, da ga ne bom mučila in mu bom privoščila počitek,če tako hoče
-imam tako rada tek, da ne bom dovolila, da mi en, pa čeprav meni zelo željen nastop na Ljubljanskem polmaratonu, tega ne bo uzel
-vem, da jutri ne bi mogla,ob ves čas podzavestno prisotni misli-kaj bo pa po teku, teči tako sproščeno,kot bom to lahko drugič
-ne bom dpopu(in posredno seveda vsem ostalim) privošiča tega užitka :twisted: , da ujame slučajno kakšen moj mukotrpni pogled :wink:
(ker mi je obljubljeno nekaj drugega :wink: )
-sem kljub blond barvi, vsaj malo p....

Ninocka napisal/-a:..., a mislim, da ga s tem kontriranjem nehote še bolj spodbujaš.

...no ja, ob pisanju vseh misli,me je napeljalo tudi na to 8)

Ninocka napisal/-a:lahko pa odpeljes na en odmaknjen vikend, privezes za sod v klet in ga potem, ko je vsega konec v nedeljo odvezes

..to sedaj sicer ne bo potrebno,pa vendar upam, da nis lučajno Gregor kje kaj rezerviral in da me bodo jutri kje preganjali da me ulovijo in stlačijo v kakšno lukno :?

dpop napisal/-a:Ni škoda, Gregor. Poglej, ko bo štart maratona, bom jaz (upam) tam
kot fotograf. Pokazal mi boš tega prijatelja (ali prijateljico), na štartu
bom poslikal njegov izraz na obrazu. Potem bom na vsakih par kilometrov
naredil posnetek... bolečina, agonija, "tuga, jad i bol"... take fotke se
potem "prodajo za med". Seveda bo poleg tudi zgodba. Dramatična in
"srcedrapajuča". O tekaču, ki je kljuboval bolečinam. O človeku, ki je
poskusil nemogoče. Seveda upam, da bo poškodba čimresnejša. Kajti
potem šele bo zgodba dobila nek "vzvišen" pomen. "Kljub temu da je
vedel kaj ga čaka... se je podal v boj". To bo takšen, "partizanski" del
zgodbe. Nauk zgodbe bo za prihodnje (pametnejše) rodove...

Sedaj pa "neznani tekač, ki ne boš imel spomenika na hribu"...
ne razočaraj me... pridi na štart... teci čim dlje... preko praga bolečin...
naj Ketonal vodi tvoje korake, naj te možnost TRAJNE poškodbe
ne odvrne na polovici poti... BODI JUNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dragi dpop,žal nisem JUNAKINJA in TE BOM RAZOČARALA, ker na štartu sicer bom, samo tekla pa ne bom.
Pa tudi za prihodnje(pamtenejše)rodove ne bom poskrbela....
Ero napisal/-a:nagrobni napis na grobu neznanega tekača:

"što nas ne ubija, jača nas" - jak i mrtav

Tudi to bo lahko enkrat-ampak vse ob svojem času :wink: -pisalo, vendar ne zaradi Ljubljanskega polmaratona
Nataša napisal/-a:po moje je ful težko najti uno ravnovesje med "jamranjem" (ko bi se morali potruditi, pa se nam ne da) in pretiravanjem

Ja Nataša jebeno je,ampak ko uspeš ločit, si zmagal.
tozd napisal/-a:Sej je Ljubljanski maraton res v glavnem mestu in 1x letno, ampak naj gre pripravljen na kakšnega drugega. Če si tok kul Gregor, pojdi z njim na kakšnega velikega v EU, po moje mora bit to superkul.

Ajme gregorb kaj ti zdaj sledi :P :P :idea:
Moja želja je pa teči maraton v Monacu :wink:
marathon95 napisal/-a:Ako je čovjek tvrdoglav (kak smo i mi) i ako je odlučio da trči, bude i istrčao.
Bilo bi lijepo da ga upoznamo prije, a vidimo i poslije u cilju u kakovom je stanju i čujemo njegove dojmove i doživljeje.

Uuuu,pa še kako trmoglava,...ampak vse do neke meje.
Marathon o dojmovih i doživljajih pa drugi put :wink:
H2O napisal/-a:občutek imam, da je tvoj kolega odločen tek odteči.

..bila do torka,ko pa me je začelo boleti še v kolenu,pa se prvič začela razmišljati o tem,da nima smisla.
anomis napisal/-a:ja, obstajajo ljudje, ki se velikokrat preforsirajo,....vzroki so različni,..slava,..želja,...ne vem pa kdaj se boste, dragi ljudje zavedali, da je tek krasen šele, ko uživa celo telo,.. ko lebdiš, ko ujameš sebe, fizično in psihično v celoto in letiš z vsakim novim korakom!!!!!!!!!!

:cast1: Takšni si zaslužijo naše članstvo :wink:
H2O napisal/-a:če takoimenovani "problematični" to sploh bere?

Ja sem vas ves čas imela pod budnim očesom in sem se zamislila ob vsakem postu-takšnem ali drugačnem.
vendar......
miro napisal/-a:Gregor postavi se v kožo prijatelja. Koliko bi ti upošteval njegov nasvet. Tudi jaz sem izredno trmoglav in bi bilo vse pregovarjanje verjetno brez pomena , čeprav se zavedam vseh posledic in znam drugim pravilno svetovati.
Torej , bolje za tvojega prijatelja je , da ne teče, odločil se bo tako , ali tako sam.

.....pa, sem se ODLOČILA SAMA.
Ni lahko,vrjemite, ker še ko tole pišem, se mi vsake toliko časa v možgane prikrade misel, kako lepo vreme bo jutri, kako lepo bo tečt Ljubljanjski maraton, jaz pa bom ždela tam nekje, z žalostnim frisom, ker spet-želja je bila že lani, ne bom mogla nastopiti na Ljubljanskem maratonu.
In se moram spet boriti v sebi :cry: , da bo že boljše in da bom preživela tudi to, saj sem že marsikaj.
In ja Ero,tudi to me bo ojačalo :wink: ,ni pa lahko.

Na koncu pa samo še HVALA VSEM, še posebno GREGORJU,čeprav se zavedajte, da sem odločitev sprejela povsem na podlači lastnih občutkov in dognanj v moji glavi.

Dost mate :wink:
P.S.:mogoč bo pa to za zgodovino naših prednikov :wink:
Uporabniški avatar
 miro
#23832
Barb dobro si se odločila!
Miro
 mojA
#23847
Bravo Barb! Pametna odločitev. Popolnoma te razumemm, da ti je težko. Pred dvema letoma sem se morala odpovedati maratonu zaradi poškodbe. Sicer sem lahko šla na 21 ampak srce se mi je trgalo! Sploh ko so moji kolegi pritekli v cilj, tako, da sem se jokala - tulila na glas- zdraven pa smejala med jokom. Izgledalo je, kot da se mi je čisto snelo. Drugo leto sem pa lahko tekla maraton in to sanjsko. Tudi tebe še vse to čaka. Zaradi te izkušnje še toliko slajše in bolj doživeto. Sicer pa biti navijač je častno in super. Saj več, kako si vsakemu posebej, ki stoji ob poti in navija in ploska, hvaležna. Včasih me ima, da bi se kar ustavila in jim povedala, kako so super. Kadar lahko, to vpijem med tekom. ! Se vidimo jutri.
Uporabniški avatar
 gregorb
#23848
Bravo, Barb! Še bodo Ljubljanski maratoni, da sigurno noi zadnji.
Sprejet takšno odločitev je velika zmaga!
Uporabniški avatar
 MajdaPR
#23857
Predno grem nabirat moci za jutri, sem malo pregledovala danasnje zapise na forumu in najdem tole.
Barb, si se mi zdela na testeninki nekako drugacna :( .
Sedaj vem zakaj.
Bravo! :cast: Pravilno si se odlocila.
Se veliko bo tekm in tekaskih uzitkov.
Zagotovo prej, kot ce bi se drugace odlocila.
Od takrat, ko sem sama zacela s tekom, se je tudi meni ze dogajalo podobno.
Tudi sama sem spustila kaksen tek na Ljubljanskem maratonu zaradi razlicnih zdravstvenih razlogov.
Seveda mi ni bilo vsec, vendar je vse minilo in tako spet lahko tecem. Se vsako leto vec.
Bos pa navijala za nas! :TF)

Torej se vidimo pred startom, na cilju in mogoce na ANI in LIZI. Tam bo zame bolj na kratko, ker imam jutri se en nastop in sicer bolj stojecki.

Se vidimo jutri. :toast:
 dpop
#23862
Barb napisal/-a:Odločila sem se DA jutri NE BOM NASTOPILA NA 21KM :cry: :--(


A ne me zafrkavat... jaz se pa že dogovoril s CNN, SKYnews, EuroSport,
DSF, ZDF, RTL+... in če sem malo neskromen računal sem na Pulitzerja...

IN TI ME GREŠ TAKOLE ZAJ****... :shock: :roll:

1155 Darko

P.S. Eh, klinc... kaj čem pa potem jutri hodit... bom šel raje v arboretum
rožice slikat... pravijo da bo lepo vreme :wink:

P.S.S. One small step for Barb, one giant leap IN her "mind" :wink: :cast: :cast: :cast: :cast: :cast: :cast: :cast: :cast:
Nazadnje spremenil dpop, dne 24 Okt 2004, 00:14, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 marathon95
#23863
Nekad pobjeđuju i oni koji na vrijeme (prije početka) odustanu.
Odluka je sigurno bila teška. Lakše je kad to nije u tvojem gradu.
Stisni zube :mrgreen: :mrgreen: , jer i sutra je dan, a i prekosutra.
Trka ima i bit će ih.
Vidimo se sutra. :lol:
Uporabniški avatar
 MajdaPR
#23879
Hura, pretekli smo LM.
Vsak od nas treh smo danes postavili osebni rekord.

Barb, vecino poti se mi je prikazoval tvoj hrbet :lol: .
Ker sem si v glavi ze nekako izoblikovala cel tek na 21km,
je bilo tezko potem v nekaj urah scenarij spremeniti.
Tako si bila vseskozi v duhu z mano in hvala za energijo in navijanje.

Mojca (upam, da bo drugo leto tudi ona tekla) pa je naredila tale posnetek za TF. (Ne znam se pripeti slike direktno na prispevek)

:TF)


Bravo :TF) , bravo vsi, ki ste pretekli katerokoli razdaljo,
bravo vsi, ki ste navijali
in bravo vsi, ki ste poleg navijanja se pritiskali na sprozilce fotoaparatov (Pia, DPOP....)

Lep dan se naprej in dobro ANO pa LIZO.
Uporabniški avatar
 4.PR
#23880
MajdaPR napisal/-a:Mojca (upam, da bo drugo leto tudi ona tekla)

Ja to bomo pa še vidl.........če bom šla bom tekla 6 km.........se mi zdi, da za kej več še ne bom prpravlena :roll:
Uporabniški avatar
 Tuli
#23882
Vsem čestitam , ki ste pretekli 21 ali 42 km......! 8) 8) Po slikah sodeč je moral biti maraton zelo noro doživetje .... :P :P Tisti , ki pa se niste ( iz pač različnih razlogov ) udeležili , pa pozdravite uspehe udeleženih in " smiselno trenirajete " za naslednje leto.. :oops: :oops: :oops: ...Upam da bom sam naslednjič lahko udeležen , ker se spopadam komaj z 21 km ( torej še delam na tem da bi jih pretekel in mi še veliiiiikooo manjka ) ... :!: :roll: :roll: :roll: .

Skratka vse čestitke !!!
Uporabniški avatar
 mirko1
#24771
živjo
tudi jaz počivam zaradi poškodbe.ja,barb,močan moraš biti da se udeležiš maratona,še bolj pa moraš biti močan da se ga ne.
čimrejšnje okrevanje
lp,mirko
Uporabniški avatar
 miro
#24862
Barb , kot vidim si vseeno aktivno sodelovala na "LM", Hvala v imenu vseh ki si jih pričakala s transparentom in jim vlila moči za finiš!
Lp
Miro

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA