Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#23065
Tuli napisal/-a:....Tudi sam sem se ( sicer pozno ob 9.30 ) podal na 7 km teka po totalnem nalivu , da sem bil premočen do kože.....Zanimiva je bila reakcija doma češ da sem blesav :shock: da hodim v takem tekat , saj mora biti z mano nekaj narobe pa še pljučnico bi lahko dobil ( čeprav sem se stuširal z vročo vodo ) .....skratka sem primerek svoje družine ( na žalost zaradi ekonomskih razlogov živim doma , sicer sem 22 leten ) , ki redno prakticiram tek in tečem vsako jutro ... Pa se jim zdim neumen ....hmmm :) :)


hja, tudi meni bi verjetno isto rekli, če bi še živel pri starih, tako pa živim sam že 3 leta (bom 24 mlad). :roll: sej boš enkrat na svojem, sam pol pa tudi obveznosti pridejo. :D
pozdrav :laola
Uporabniški avatar
 H2O
#23942
jaz pa se ne morem upreti eni pikri na račun tomaza ny. in sicer, ko me je tako vehementno okrcal glede mojega, iz angleških tekstov, povzetega prispevka, za katerega nisem imela časa napisati prevoda. ko te berem, tomaz ny, me prešine koliko hrvatizmov uporabljaš v svojih komentarjih. kaj vendar slovenščina ni lep jezik?! in v slovenski abecedi nikakor ne najdem y, ki ga je zaslediti v tvojem nicku.
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#24002
H2O napisal/-a:jaz pa se ne morem upreti eni pikri na račun tomaza ny. in sicer, ko me je tako vehementno okrcal glede mojega, iz angleških tekstov, povzetega prispevka, za katerega nisem imela časa napisati prevoda. ko te berem, tomaz ny, me prešine koliko hrvatizmov uporabljaš v svojih komentarjih. kaj vendar slovenščina ni lep jezik?! in v slovenski abecedi nikakor ne najdem y, ki ga je zaslediti v tvojem nicku.

Kar se tiče hrvatizmov je ta jezik nekakšen "brat" slovenskega jezika, katerega verjetno vsi forumovci razumemo brez slovarja-včasih smo bili "brača", tako da primerjava z angleščino ni na mestu.

ny=new york - nisem še zasledil slovenskega zapisa, če si, mi javi (nju jork mogoče). BTW: jaz nisem nick, sem tomaž.
hev a najs dej :D :!:
 Nataša
#24016
tomaz ny napisal/-a:Kar se tiče hrvatizmov je ta jezik nekakšen "brat" slovenskega jezika, katerega verjetno vsi forumovci razumemo brez slovarja-včasih smo bili "brača", tako da primerjava z angleščino ni na mestu.


hudooo, kakšna izjava :? in mi vsi še kar bratje, ne??

pa nehita se kregat - sej je blo jasno, da H20 ni NAPISALA tistega, ampak je snela nekaj primernega od nekod drugod. pa še neki je - tisti, ki se vsak dan ukvarjamo z angleščino, jo mal več uporabljamo na žalost marsikoga. ampak tako je. žal. to pa še ne pomeni, da taisti ne znamo pisat slovenščine ena A, če hočemo.

tko da...ah brezveze. :wink:
Uporabniški avatar
 Bor
#24018
ja sam veš nataška, eni jo pa ne znamo prebrat :( , zato pa je tko....
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#24084
Pozdrav!
tomaz ny napisal/-a:.....ny=new york - nisem še zasledil slovenskega zapisa.....

:D Morda bi ustrezalo Novo Mesto. :) :twisted:

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#24086
Nataša napisal/-a:
tomaz ny napisal/-a:Kar se tiče hrvatizmov je ta jezik nekakšen "brat" slovenskega jezika, katerega verjetno vsi forumovci razumemo brez slovarja-včasih smo bili "brača", tako da primerjava z angleščino ni na mestu.


hudooo, kakšna izjava :? in mi vsi še kar bratje, ne??-OČITNO NE ZNAŠ BRATI: bili "brača" ni sedanjik-ampak nimam nič proti :D. Sicer pa, a niso brača tudi člani foruma-MI VSI ŠE KAR BRATJE!!!

pa nehita se kregat - sej je blo jasno, da H20 ni NAPISALA tistega, ampak je snela nekaj primernega od nekod drugod. pa še neki je - tisti, ki se vsak dan ukvarjamo z angleščino, jo mal več uporabljamo na žalost marsikoga. ampak tako je. žal. to pa še ne pomeni, da taisti ne znamo pisat slovenščine ena A, če hočemo.

tko da...ah brezveze. :wink:


To ni brez veze, to je z vezo. Jaz zelo dobro razumem angleščino in z njo nimam težav, verjamem pa da jih kar nekaj forumovcev ima.
Se opravičujem, da vas je moja (po moje umestna) opazka tako vznemirila. Včasih je treba stvari pogledat tudi iz oči nekoga drugega. :shock:
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#24088
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!
tomaz ny napisal/-a:.....ny=new york - nisem še zasledil slovenskega zapisa.....

:D Morda bi ustrezalo Novo Mesto. :) :twisted:

lp, oranzni slon


Ta ny ima svoj pomen-spomni me na moj cilj-maraton v New Yorku :D, v Novem mestu ga zaenkrat še nimamo in ga še lep čas verjetno ne bomo imeli.
lp
Uporabniški avatar
 H2O
#24110
nataška, ti itak vedno doumeš bistvo razgovora, brez dodatnih razlag :D
slon, simpatičen si mi že od takrat, ko si nama odstopil svojo pozicijo golmana :wink: :D

tomaž, zdaj pa končajva s to temo. prispevek, eden izmed številnih, žal pisanih le v hebrejščini in angleščini, ker se v sloveniji, kolikor sem sama seznanjena, še nihče tako intenzivno ne ukvarja s tovrstno duhovnostjo, da bi te tekste načrtno prevajal v naš jazik, je bil z moje strani objavljen zgolj s pozitivnim namenom. če ga pazljivo bereš, ti da misliti. v smislu: vzrok - posledica. akcija - reakcija. če vržeš jajce na tla, vsi vemo, da se razbije. če kritiziraš, boš po vsej verjetnosti deležen kritike nazaj. če obsojaš, boš po vsej verjetnosti obsojan...
skratka, posula sem se s pepelom,
lep dan želim
Uporabniški avatar
 gregorb
#24113
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!
tomaz ny napisal/-a:.....ny=new york - nisem še zasledil slovenskega zapisa.....

:D Morda bi ustrezalo Novo Mesto. :) :twisted:

lp, oranzni slon

jest bi prevedu u nove jarše, al pa če je to bl New Jersy?
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#24126
Pozdrav!
H2O napisal/-a:.....slon, simpatičen si mi že od takrat, ko si nama odstopil svojo pozicijo golmana :wink: :D....

8) Hvala in kontra. :) Ves, takrat so se fantje ze malo prevec raziveli in jih je bilo potrebno umirit. :D In kdo to najlepse naredi? H2O! ;)

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#24127
Pozdrav!
gregorb napisal/-a:
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!
tomaz ny napisal/-a:.....ny=new york - nisem še zasledil slovenskega zapisa.....

:D Morda bi ustrezalo Novo Mesto. :) :twisted:

lp, oranzni slon

jest bi prevedu u nove jarše, al pa če je to bl New Jersy?

:D Daj gregorb, skoncentriraj se malo. :) In ne mesaj Novega Mesta in Novih Jars.;) Svasta. :shock: :roll: :D :)

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 miro
#24141
Oh, brez veze še enkrat!
Lp
Miro

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA