Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Tuli
#23079
Ker se na vse pretege trudim , da bi se zjutraj zbujal , mi je samo 1 dan v tednu uspelo iti na tek ob 5.00 zjutraj ....In še to po pomoti :P :P No pa me malce firbec matra in sem si reku da moram to vprašat malo kako kaj ljudje iz foruma tečejo ( predvsem me zanima čas teka ) .Predvsem se mi zdi problem to , da se je v jeseni in pozimi precej težje vstajat , ker vstaneš tako rekoč ob popolni temi + da so v teh mesecih večje variacije počutja ( utrujenosti in spanja ) in povečana doza apetita :D :P Skratka , škoda ( vsaj zame ) da ni 12 mesecev poletja , ker je šlo precej lažje ....
 mojA
#23087
Letos poleti mi je to uspevalo - auf of 5.00 - 5.15 v supergah - en cel teden, ko so bili otroci na taboru. Bilo je enkratno. Kasnejo mi je to uspelo ponoviti še nekajkrat.
Drugače pa prakticiram jutranji tek (od 6.00 - 7.00 start) enkrat tedensko, v soboto ali nedeljo, v sklopu dolgega teka. Dvakrat pridobiš. 1 x ker si še napol brljav, 1 x ker imaš še vedno dolg dan pred seboj.
Letošnjo zimsko sezono planiram to vzdrževat - vendar je tudi zjutraj v popolni temi in megli malce strašljivo tečt. Razen, če mi bo uspelo prepričati še partnerja.
Uporabniški avatar
 guinness
#23129
jest tecem takrat. predvsem zato, ker sem do 7h ze stusiran, obrit, napokan z zajtrkom in pripravljen na tegobe dneva.
grem zato zvecer kdaj kaksno uro prej spat sicer pa ni tezav. vecji problem je premaknjena ura poleti, ko zmanjka ene ure. takrat se privajam celih 14 dni.

prednosti so tudi prazen wamp, nizji pulz itd...
slabosti; kljub kao odprti druzbi se vedno veljas za velikega cudaka, pri nas je 90% leta zjutraj megla in te hitro povozi kaksna zaspana voznica :D , velikokrat piha in mrzlo je, sonca pa od nikoder
Uporabniški avatar
 editor
#23137
Vse čestitke junakom, ki ste tega sposobno ob 5.00.
Meni je to uspelo samo 2x. In še to prejšnji teden drugič in po moje zadnjič. V službi je bil zelo naporen teden in sem že v naprej vedel, da
če ne bom šel laufat tako zgodaj sploh ne bom uspel.
Tako se je zgodilo v sredo 5.10 bilo je s..... mrzlo pa še spal sem samo 4.
ure. Ko sem prišel iz 45 min teka sem bil še 2x bolj zaspan in utrujen kot prej tako, da se to sigurno ne bo še dolgo zgodilo.
Se bom raje spravil ob 23.00 tečt kot pa ob 5.10.


Pa dobro jutro ali pa dober večer kakor za koga!
 Ninocka
#23145
Poleti sem velikokrat startala tudi pred šesto uro zjutraj. Zadnje čase pa sem zaradi drugače organiziranega delovnika opustila jutranji tek. :(

Me je pa tale tema opomnila, da prav pogrešam jutranje "prebujanje" ob Savi. Evo, za zjutraj je budilka naštimana ob 6:00 in dobro jutro, Ljubljana, here I run :P ! (če se ne zaspim, seveda :? )

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA