Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 runner
#23274
No v Hermes-u je podobna situacija. AnaLiziramo tvoj včerajšnji nastop.
Vsi smo enotnega mnenja da si bila: simpatična, da imaš jajca, da si lepo promovirala TF, in da pač nisi imela sreče z vprašanji.
No, ni vse v denarju (ima nešto u zlatu, nekretninama, umjetničke slike…) samo tudi vprašanja so bila tricky. Mene bi "obist" takoj pokopala.

RE:Dr.Phil je car… zajebal je dr. Rugla in vse ostale. On ima odgovore na vse in je tudi po mojem mnenju naslednji korak kateremu moraš stremeti.
NOT! (ej kaj mi ta tip gre na ganglije)

N-ta veš kaj … povabim te na pizzo (itak ti dolgujem kakor Staši in dpop-u)… pa da vsaj malo kompenziraš zgubo.
:lol:

Pa še nekaj … a vidiš koliko te mamo radi? (Papa ma vas rad PRESS)
:lol:

LP runner
 Nataša
#23277
runner napisal/-a:No v Hermes-u je podobna situacija. AnaLiziramo tvoj včerajšnji nastop


a to je to, men se pa tkooo kolca :wink: zdej pa počas nehajte, da bom v miru pojedla svoj čokolino :wink:

runner napisal/-a:Vsi smo enotnega mnenja da si bila: simpatična, da imaš jajca, da si lepo promovirala TF, in da pač nisi imela sreče z vprašanji


runner, ti si tok...ma....ZLAT!!!! :oops:


runner napisal/-a:N-ta veš kaj … povabim te na pizzo (itak ti dolgujem kakor Staši in dpop-u)… pa da vsaj malo kompenziraš zgubo. :lol:


juhu! pa če nisi ravno za romantiko v dvoje, predlagam, da se kar vsi štirje dobimo in mečemo kose pice v Darkota :twisted: pa da nam pove, kako je blo na Einsiedlerci :twisted:

runner napisal/-a:Pa še nekaj … a vidiš koliko te mamo radi? (Papa ma vas rad PRESS)


vidim in berem in se kr topim...in...enakooooo
Slika
 dpop
#23280
Nataša napisal/-a:juhu! pa če nisi ravno za romantiko v dvoje, predlagam, da se kar vsi štirje dobimo in mečemo kose pice v Darkota :twisted: pa da nam pove, kako je blo na Einsiedlerci :twisted:


AD pizza... boste pa trije premalo, da bi vame zmetali toliko, kolikor
lahko jaz pojem... (Anorexy is just a cover PRESS)

AD Einsidlerica... žal nisem prišel do tistega "NA"... je bilo samo
"PRI" (i to pet puta :lol: )

1139 Darko

P.S. N'tka... psihološke priprave so ključnega pomena... tako
pri maratonih kot pri Romihu :twisted:
Uporabniški avatar
 S*
#23281
Ena velika ČESTITKA :clap: za pogum in dobro borbo. Sem tako napeto gledala in bila nervozna, kot da bi šlo zame. Tisto o supergah pa mislim, da smo vsi razumeli kot šalo, kaj češ, če voditelj ni znal vrnit žogce.

Mimogrede, kolegičin oče je bil tudi na Milijonarju in je rekel, da je uspeh že, če prideš skozi hitre prste (no, njemu ni ratalo). Pa še naprave so menda nekatere zatajile.

:D :D :D
Uporabniški avatar
 runner
#23285
pa če nisi ravno za romantiko v dvoje, predlagam, da se kar vsi štirje


The more the merrier... (Woody Allen PRESS)

Povejte pizzerijo in uro/datum.


LP runenr
Uporabniški avatar
 mojcab
#23286
Hej, Nataša!

Čestitke tudi od mene, ta stotaprve al tisoče verjetno....ampak si si jih zaslužla, kolikor jih je!!! :P
Nisem te sicer gledala, tale Milijonar mi ne sede najbolje, ampak sem se prejle malo priklopila na TF in kaj zagledam....znan obraz na znani sceni, pa nisem vedela, ali je spet kakšen TFjevski štos ali je zares .... in si seveda nisem mogla kaj in sem takoj preštudirala ves razpoložljivi pisni TF material na to temo :P 8)
Tako da.....Nataša, faca si, da si si sploh upala in da si se prebila skozi one živčne prste....in kot je že nevemkdo rekel, nisi sicer obogatela, si pa izvedela, kako te mamo radi (kot da ne bi že vedela, a ne :wink: :wink: ), tako da se je vseeno splačalo :lol:
MojcaB
 Iztok
#23298
potem se pa sprašujejo ljudje zakaj po MILJONARJU hodijo z vrečo na glavi.

ljudje ki pametujete POJDITE in se prijavite.

pa lep pozdrav
Uporabniški avatar
 Filipid
#23300
Tudi jaz se pridružujem čestitkam za Natašin nastop na Milijonarju :clap: . Lahko se je norca delat, naj se vsak sam prijavi in ko bo sedel na stolu pred kamero in reflektorji bo v tistem trenutku marsikaj izginilo iz glave ven. Po bitki je lahko vsak general. Jaz sem bil že večkrat na kvizih in vem kako je to. Je pa res, ko greš večkrat se kar malo utrdiš in potem si veliko bolj sproščen kot pa prvič. Odvisno je pa tudi na kakšna vprašanja naletiš.
 dpop
#23302
Od ponedeljka, 16.8.2004 je mogoča rekrutacija tekmovalcev za kviz tudi preko SMS-ov. V SMS rekrutaciji lahko sodelujejo Mobitelovi, Si.mobilovi in Debitelovi uporabniki.
Vsak poslani SMS uporabnika se obračuna po veljavnem ceniku mobilnega operaterja.
Cena posredovanega vprašanja je 25 SIT (z DDV)!
Rekrutirate se lahko neštetokrat po spodaj navedenem poteku.

Pošljite SMS sporočilo s ključno besedo
POP MILIJONAR na telefonsko številko 2929.

V kolikor ste že uporabnik naših storitev, boste dobili povratno sporočilo, v katerem bo prvo vprašanje.

V kolikor še nisite uporabnik naših storitev, boste dobili na svoj mobilnik SMS z vprašanjem o soglašanju s splošnimi pogoji: »Če se strinajte s splošnimi pogoji…«. Na to sporočilo pošljite SMS z vsebino DA na telefonsko številko 2929, s tem ste potrdili strinjanje s splošnimi pogoji in lahko sodelujete v SMS kvizu.
Strinjanje s splošnimi pogoji morate potrditi le ob prvi uporabi storitve. Od tedaj naprej ni več potrebno potrditi strinjanje s splošnimi pogoji.

Tako začnete sodelovati v SMS rekrutaciji, v kateri odgovarjate na 10 zastavljenih vprašanj. Na vsako vprašanje je možno odgovoriti s štirimi odgovori A, B C, D. Od štirih odgovorov je pravilen samo eden.
Enega izmed njih potrdite tako, da pošljete SMS z vsebino
POP MILIJONAR A (če je pravilen odgovor A) ali
POP MILIJONAR B (če je pravilen odgovor B) ali
POP MILIJONAR C (če je pravilen odgovor C) ali
POP MILIJONAR D (če je pravilen odgovor D) na telefonsko številko 2929.

Če pravilno odgovorite na prvo vprašanje, prejmete po SMS sporočilu drugega… in tako naprej do 10. vprašanja. Na vsako vprašanje imate možnost odgovarjati 2 minuti. V nasprotnem primeru seja poteče in z rekrutacijo ste neuspešno zaključili! Rekrutirati pa se lahko poskusite ponovno, in sicer od začetka.

Ko odgovorite na vseh 10. vprašanj pravilno, prejmete SMS sporočilo, v katerem vas prosimo, da pošljete svoje podatke. To storite tako, da napišete vsebino SMS sporočila:

POP MILIJONAR IME PRIIMEK NASLOV in pošljete na telefonsko številko 2929.

Primer:
POP MILIJONAR JOZE PRIVSEK KRANJCEVA 26 1000 LJUBLJANA pošljete na telefonsko številko 2929.

* Podatki tekmovalcev se varujejo v skladu z zakonom o varstvu osebnih podatkov.

Vsi tekmovalci, ki pravilno odgovorite na vseh 10 zastavljenih vprašanj, boste sodelovali v dnevnem računalniškem žrebanju. Žrebanje se opravlja v prisotnosti komisije vsak delovni dan. S tem žrebanjem se izbere 1 kandidat, ki odgovarja na dodatna vprašanja. Najboljših pet kandidatov sodeluje v studijskem kvizu. Vprašanja za SMS rekrutacijo pa se spreminjajo vsak ponedeljek.


Ko prebereš tole te VSE mine da bi se prijavljal...
2500SIT za to da si potem samo MOGOČE izžreban????
in tako se prijaviš recimo 20x... in... a je potrebno računat????

Me pa prav zanima koliko so zapravili tisti, ki so se recimo pojavili
v oddaji po tri-štirikrat... ??? Tako da....

Če bi bila za kviz testiranja... ni problema... tam si odvisen od znanja
in malo sreče.. pri Milijonarju pa (teoretično) lahko zapraviš
več kot pa boš zaslužil... ERGO???

1143 Darko

P.S. Sem se prijavil ko je bilo še 090... dvakrat... pa so me enkrat
celo poklicali za dodatna vprašanja... in to je bilo to... END OF STORY!!!

P.S.S. Sicer pa... VALJDA bom pametoval tukaj... ker sem
drugače PREVELIK DEBIL da bi kaj pametnega povedal...
:?
 Nataša
#23306
ja, to je pa res, da fajn služijo s prijavami na kviz. sama sem klicala dvakrat, potem pa so me poklical in ker so moral zapolnit skupino, niti nisem dobila dodatnih vprašanj (evo, zdaj veste, kako se tudi blondinke lahko ušuljamo na kviz :wink: ).

hitri prsti pa - nou problem :wink: pred kvizom smo najprej vadili- he he. najprej enih 10x hitre prste. ko sem bla večinoma najhitrejša, sem začela dobivat ubijalske poglede sotekmovalcev - sami petelinčki, seveda - in eden je celo izjavil, da naj kar vzamem 15 milijonov in grem domov.

sigurno je bil potem ful vesel :wink:
Uporabniški avatar
 mare
#23357
Nataša napisal/-a:ja, to je pa res, da fajn služijo s prijavami na kviz. sama sem klicala dvakrat, potem pa so me poklical in ker so moral zapolnit skupino, niti nisem dobila dodatnih vprašanj (evo, zdaj veste, kako se tudi blondinke lahko ušuljamo na kviz :wink: ).

hitri prsti pa - nou problem :wink: pred kvizom smo najprej vadili- he he. najprej enih 10x hitre prste. ko sem bla večinoma najhitrejša, sem začela dobivat ubijalske poglede sotekmovalcev - sami petelinčki, seveda - in eden je celo izjavil, da naj kar vzamem 15 milijonov in grem domov.

sigurno je bil potem ful vesel :wink:


Ma jasno Nataša, da si bila hitra. Hitre noge - hitri prsti, naj pa še oni bureki malo tek trenirajo. V glavnem pa, se mi zdi, da se nimaš kaj sekirati. Ko si šla ven, si imela 50 čukov več, kot ko si šla not, vsi ostali v studiju pa so šli ven z enako praznimi žepi. V glavnem čestitke!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA