Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 lojzeP
#23179
Saj ste gledali, a ne ?

Vse čestitke Nataši za uspešen nastop na kvizu. :clap:

Nekateri , ki smo podobne stvari že preizkusili vemo, kaj pomeni biti pred vesoljno Slovenijo.

Dokazala si, da ti je tek "močnejša" disciplina, o rokometu bomo še katero rekli, Italijani in Madžari so itak isti ( zastava PRESS ) - tudi po težaveh.

Največja pohvala gre jasno na račun propagande TF- ja, ki je bil kratko in jedrnato prestavljen - da dol padeš. :oops:

2x LP

P.S. važno je sodelovati - ne pa imeti nove superge :roll: - tudi na Fidžiju
Uporabniški avatar
 marathon95
#23187
Kaj niste javili na forum da i ja gledam :?:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#23189
Ja, sorry, bolj mal gledam potičke. :oops:

Sem pa mnenja, da si kljub vsemu Nataša zasluži večjo pozornost ( rolanje zadnjih 20 sporočil ), kot pa le v peskovniku.

2x LP

P.S. mene 090 kvizi ne zanimajo ( Gorenjska PRESS ) - Najšibkejši člen
 dpop
#23193
lojzeP napisal/-a:Sem pa mnenja, da si kljub vsemu Nataša zasluži večjo pozornost ( rolanje zadnjih 20 sporočil ), kot pa le v peskovniku.


Aha... ampak jaz sem již "dostikrat" slišal da SMETIM!!! po
tekaških temah... in kaj ima kviz 090 veze s tekom??? :wink: :shock:

Je pa res... Nataša si zasluži VEČJO pozornost... evo
JI BOM TUDI TUKAJ ČESTITAL ZA NJEN POGUM (inu jo
"oku..cal" za nespametnost) :wink:

Je pa res da bo sedaj Nataša še bolj "alergična" na pesnike :wink:

1134 Darko

P.S. Dete v peskovniku PRESS
Uporabniški avatar
 jcerni
#23194
Nekaj vizualne dokumentacije iz oddaje Lepo je biti milijonar, kjer je bila v glavni vlogi Nataša.
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
 NatašaP
#23199
Evo me Nataška, vse čestitke tudi iz moje strani, kar skočila sem od mize, ko sem te zagledala,čeprav sem jedla zasluzeno večerjico,saj sem danes dobila kar nekaj medalj in pokalov na dolenjskem koncu ,da se malo pohvalim. Res lepa sončna nedelja med vijuganjem po vabljivo dišečimi vinogradi. Doljenčki res poskrbijo, da je veselo in da nismo lačni in zejni. Vsem lep pozdrav.
Uporabniški avatar
 Dule
#23206
Mene zanima datum ponovitve oddaje z Ntko, ker sem jo včeraj spregledal :roll: . Čestitke Nta za pogum :wink:
 Nataša
#23207
no, kam nej zdej kej napišem??? hm, bom kar sem :wink:

Hvala vsem, da ste navijal zame in se veselili 15-ih milijonov :shock: . prav zanimivo je videt, kako ste nekateri "live" komentiral dogajanje na forumu :wink:

Moram povedat, da sem v službo že pršla s papirnato vrečko na glavi :oops: in da se nameravam ves dan skrivat pod mizo in se delat, da me ni. Že zdavnaj bi se namreč prijavila na kviz, če ne bi bilo tega after efekta:
"OOOO, a si bla ti včeri na miljonarju!!" (halooo, nč ne vem o tem, sam ena mi je bla baje ful podobna :roll: )
"Ti si bla pa včeri na miljonaaaarju" (a bejž no?? :evil: )
"Zakaj pa nisi vzela 500 jurjev in šla?" (ČE ME KDO ŠE TO VPRAŠA, JE NA MOJI LISTI ZA ODSTREL...RESNO...DARKO, NE IZZIVAJ :wink: )
"Pa kako nisi vedla tistga z rokometom...to je pa ja tko lahkooooo" (ne, ni, če te boli za rokomet :wink: ).

itd, itd, itd.

skratka - na oddajo sem šla, da si popravm finančno stanje, gotovo pa ne zarad zabave. IT'S NOT FUN!!! štiri ure preživeti v stresnem okolju, s pretiranim make-upom, s srcem, ki hoče skočit ven in zbežat domov, s tresočimi nogami,...na žalost je tako, da doma iz fotelja vedno vse vemo in znamo, tam je pa druga zgodba in včasih človek tvega, pa se pet minut kasneje tolče po glavi in nima pojma, zakaj je to naredil. zakaj nisem vzela 500 jurjev??? nimam pojma!!!!! res!!!! itak pa ni šlo za Fidži :wink:
zakaj, zakaj, zakaj...je vsaj šola zame, da vem, da se dolgov ne da popraviti na takle izi način :wink:.

Če bi me kdo od vas torej še rad vprašal, zakaj nisem vzela denarja - raje ne! pejte sami na kviz pa poskusite :wink:

Kar se tiče reklame za TF - sem se hotla mal pohecat s tistimi supergami, pa je izpadlo, kot da RES samo to počnemo...oz.upam vsaj, da ni tko izpadlo. Reklama je pa le reklama :wink:

In kar se tiče obisti - sem vedno mislila, da so kosti :oops: tista ledvica je bla res čist adijo :wink: moja mat bi itak pobrala 15 milijonov, samo noče na kviz, ker je v meni in rata živčna :wink: ona te stvari sploh ni iskala po slovarju, ampak je vedla. in d'annunzia tut :oops:

aja, pa še bloody rokomet. rokomet in nogomet sta športa, ki me definitivno NE zanimata in me ni sram priznat, da se mi zdi fuzbal najbolj blesav šport na svetu poleg...ne vem...podvodnih akrobacij. rezultati fuzbalskih tekem mi ostanejo v glavi točno eno sekundo po tistem, ko jih slišim, potem pa naredim plac na disku za kaj drugega. zarad mene lahko nekateri doživljajo božjastne napade na rokometnih in nogometnih tekmah...zarad mene!!!

d'annunzio pa...intuicija je rekla pesnik, logika je rekla general, tvegala sem in zgubla in od zdaj naprej sploh ne bom več logično razmišljala :D :D (k da do zdej sem...)

no, tolk. zdej pa prosm hitr pozabte, da sem bla na miljonarju!!!!!!!!
Uporabniški avatar
 milkec
#23209
:cast: :cast: :cast: :cast: :cast: :cast: :cast: :cast: :cast: :cast: :cast:
Uporabniški avatar
 Staša
#23211
Ah dej, no! Tebi se zdi grozno, nam pa vsem fajn, da te poznamo. Bila si odlična in odlično si sklepala. Mal se je videlo, da imaš tremo, ampak si še vedno obržala svoj smisel za... pripombe :)

Zdaj me pa res zanima, kaj je bilo s supergami in TFjem...
 Nataša
#23213
Hvala, Staša (tud za smsje) in ostali!!!
sej pravm, bi moral videt sceno včeri v naši dnevni sobi. Simon je mel kar naprej pripombe na temo "v živo si bolj simpatična, kva si pa tko zategnjena", jest sem ga tepla :wink: , mat je tulila "dejta mer, nč ne slišm" (čeprav je itak vse snemala), fotr je pa komentiral, kako mam poudarjene spodnje zobe in vse to še nazorno prikazal. za posrat!!!
:D :D :D

ma okej, gremo dalje. zdele bom tekla v hitrem drncu iz pisarne na wc, da me kdo ne vpraša kej v zvezi z miljonarjem :wink: še najboljši del oddaje je bil, ko smo šle potem z Matejo, Evo in Polono na drink in smo dol padale od smeha. Matejka je bla čist fertik, ker je Romih ni nič vprašal, ona pa že lepo naštimana z mikrofonom in to, he he :wink:
Uporabniški avatar
 Z*
#23220
Pa ne ga zdaj lomit s tole zadrego pa škarnicljem :oops: , to so izkušnje ... Zdaj jih imaš, zato se čim prej spet prijavi, naslednjič boš razturala, saj si mamina hčerka, ona ima pač kakih 20+ let več, kar je glih dovolj za ledvico in onega neznanega pesnika, a ne ...
Dobro si se držala, ponavadi tega ne gledam, pa me je S* zvečer klicala, naj hitro prižgem tv, pa na Kviz dam, pa da se te nagledamo ...
 dpop
#23224
Nataša napisal/-a:s tresočimi nogami


Inu tresočimi rokami, kar je bilo lepo vidno na zaslonu...

1136 Darko

P.S. Sem pa bil prepričan da bo pri eni "takole gobčni"
na koncu Romih vstal in šel med gledalce...
Sploh pa... SHOW MUST GO ON (Merkurjev Ferdo PRESS)
Uporabniški avatar
 Fotr
#23225
Nta, bravo za tvoj pogum in odločnost. Bili so časi, ko sem kar hlepel po temu, da bi nastopil v kakšnem kvizu, pa sem bil preveč neodločen. Kot hudič križa sem se bal, kakšna sramota bo to, če ne bom znal odgovoriti na kakšno lahko vprašanje. Seveda so bili to samo izgovori, ker sem bil prevelik zajec (ne morem reči, da sem bil brez jajc, ker sem jih kazal na drugih področjih), kajti če bi odgovoril na vsa vprašanja, potem bi prišel do konca na vsakem kvizu. Nekje se vedno zatakne in to ni noben krah ali tragedija.
Še posebno sem bil ponosen včeraj, da te poznam, ne vem kolikokrat sem rekel doma, ta je pa s foruma, to pa poznam, s tole sem že večkrat skupaj laufal, tako, da sem dobil odgovore, saj si že trikrat povedal. Imenitno se mi je zdelo tvoje samozavestno obnašanje, nobene treme ni bilo videti, bila si taka kot te poznam in občudujem. Veliko žrtev si naredila, ker si zavrnila pol milijona, pa še zaradi tega si prišla na kviz. Zelo simpatično in neposredno si delovala, pa še forum si propagirala. Nič se ne skrivaj pod mizo ali pod vrečko, lahko si ponosna na svoj nastop. Vse si naredila kot je treba. Čeprav te nekateri zbadajo, se jim dobro zdi, da te poznajo in bi ti privoščili, da bi prišla do cilja. Tudi v službi so zagotovo kontent, da si nastopila, seveda pa ti zafrkancija ne uide. Ta bi bila tudi, če bi si prislužila glavno nagrado.
Nobene slabe vesti ne imej, nobenega preplaha pred ljudmi, odrezala si se tako kot se odreže samo simpatična, odločna in neposredna Nta.
Taka si, tako te poznamo, taka ostani in taka si najboljša.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA