Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Tjaša
#23228
NTA,
vsi vemo, da si inteligetna, razgledana in zelo, zelo simpatična, zato smo ful ponosn nate! :P
Punca, čestitke za pogum.
Tko, zdej pa tist škrnicl v ladlc stlač, pa jajca natakn, pa glavo pokonc – kr naj ti bojo fouš! :mrgreen:
Veš, potihem se pa vsi hvaljo »ti, a si gledu včeri Miljonarja, veš tisto ta blont pa jst poznam!« - sej se jst tud.
:wink: :oops:
Uporabniški avatar
 runner
#23231
Evo še enga za med "biserje"

pa jajca natakn, pa glavo pokonc – kr naj ti bojo fouš!


:lol:

LP runner
Uporabniški avatar
 Manika
#23233
Bravo, Nataša! Že za pogum, da se sploh spraviš tja. Saj najbrž bi nas veliko šlo tja, pa se bojimo kakšnega lapsusa, potem pa nas bi vsi spraševali: pa zakaj si pa tko naredila, pa zakaj nisi vzela denarja, pa to je blo pa ja čist lahko :x :x

Hm, ampak za tistle rokomet bi pa ja lahko vedela :twisted:

Fotr napisal/-a:Bili so časi, ko sem kar hlepel po temu, da bi nastopil v kakšnem kvizu, pa sem bil preveč neodločen.


Fotr, dej se prjav!!!
Uporabniški avatar
 primus
#23236
Nataša, čestitke za pogum! Žal sem začel gledat šele pri pesniškem vprašanju...

primus

p.s.: prav je da si reskirala ! včasih je treba biti predrzen in če to nikogar ne boli (razen morda tebe) je to čisto tvoja stvar !
Uporabniški avatar
 5rca
#23238
DOBRA si bila Natašca ... je še moj "tamau" to reku :wink: kar je izredna redkost pri teh letih, da kaj pohvali v zvezi z nami "tastarimi" :wink: :lol: :wink: :lol:
 Nataša
#23241
Tjaša napisal/-a:Tko, zdej pa tist škrnicl v ladlc stlač, pa jajca natakn, pa glavo pokonc – kr naj ti bojo fouš!


tole je res izjava tedna, meseca...HA HA HA!!! pa Tjaša, pa menda me ne nagovarjaš, naj postanem...khm...salome???? ena od sester??? :shock: :shock: :shock: men je pa fajn k sm punčka... :oops:

joj se tok smejem, hvala za tole!!!!

Manika - glede rokometa - NE, NE in NE!!! nisem vedla, ne vem in NE BOM vedla PA PIKA!!! pa tudi če takoj umrem. :P :P :P :P

joj vi ste vsi tok fajn, kva bi jest brez vas, ampak RES!!!! nism nč več žalostna k ne bom šla na Fidži. itak...ta Fidži je moja fantazija že leta in leta...bognedaj da se izpolni in ugotovim, da ni tko popolno, kot si predstavljam.

aja pa še to: moj direktor pravi, da sem edin dobr nardila, da sem tvegala. mrbit bo pa zdej kej višja plača??? :?: :roll: :wink:
Uporabniški avatar
 Dule
#23246
Nataša napisal/-a:aja pa še to: moj direktor pravi, da sem edin dobr nardila, da sem tvegala. mrbit bo pa zdej kej višja plača??? :?: :roll: :wink:



A misliš da se bo upal tvegat :shock:

sporoč če ima j.... :lol:
Uporabniški avatar
 Tjaša
#23249
Nataša napisal/-a:, pa menda me ne nagovarjaš, naj postanem...khm...salome???? ena od sester??? men je pa fajn k sm punčka...


Veš, kaj Nataša, sorry, ampak tebi tudi konjska doza testosterona neb pomalaga.... No, jajca so pa zadnje cajte vse bolj "ženska zadeva", pa reč, če ni tko!
Uporabniški avatar
 tmp
#23252
Tjaša napisal/-a: No, jajca so pa zadnje cajte vse bolj "ženska zadeva", pa reč, če ni tko!


Ja, takšn kuhana, ali pa pečena na oko, pa vmešana.... :lol: :lol: :lol: .
Uporabniški avatar
 matjaz
#23253
:D :D :D bravo, bravo, bravo ... tud ce nikol ne teces maratona te ne bomo ujeli. Oprosti, nisem sicer gledal, ampak citam tole.
 dpop
#23261
Nataša napisal/-a:aja pa še to: moj direktor pravi, da sem edin dobr nardila, da sem tvegala.


Tvegala.... HALOOOO!!!!!????? Pa to je tako kot bi seksal s
počeno olagumo pa potem rekel, da si pač "tvegal"???? :roll:

1138 Darko

P.S. Boš "poročala" za koliko se ti bo tole tveganje poznalo pri plači! :wink:
 Nataša
#23264
dpop napisal/-a:Tvegala.... HALOOOO!!!!!????? Pa to je tako kot bi seksal s
počeno olagumo pa potem rekel, da si pač "tvegal"???? :roll:


si tvegal pa maš eno lušno hčerko anede? evo, splaća se. prmejdun.
plačo pa breveze da mi višajo, je že zdej tko velika, da ne vem kam nej dnar dajem. ma kdo kej za prodat? karkol!!!!

wanna-be bill gates desperadosPRESS :wink:
Uporabniški avatar
 ero
#23265
Nataša napisal/-a:plačo pa breveze da mi višajo, je že zdej tko velika, da ne vem kam nej dnar dajem.


če maš s tem res probleme, se prostovoljno javim in ti pošljem številko svojega TRR :twisted:

ne, resno - bila si super in vsi smo ponosni nate.

a začnemo zbirat za sklad "Nta gre na Fiji!" in se še sami povabimo zraven?
Uporabniški avatar
 Bajsi
#23269
Helou!
Moram reči, da sem včeraj "pukim slučajem" naletel na milijonarja. V tistem delčku sekunde, ko listaš po TV programovju, sem med preskokom POPTV-ja, ujel meni znano faco. In potem zopet nazaj in kasneje mencanje, da: pobaš že tist dnar, pa pejt.
No, v glavnem si se dobro ojajčila in spiskala 450 jurjev.
Če bi jest tkole ven vleku svoja jajca (kolikor jih še imam), bi me žena že danes nagnala na Tromostovje, da jih dobro unovčim.
Jest doma sicer vem vse odgovore, samo tam bi se pa verjetno na koncu še skregal z vsemi, da imam jest prav, ko bi kakšno prav pocarsko vprašanje popušil.
Suma summarum, svaka čast :!: :!:
Uporabniški avatar
 pegaz
#23270
OK, Nataša: čestitk in priklonov maš gotovo dovolj, bodic pa tudi.

Zato samo en komentar iz lastne izkšnje: ko te postavijo pod reflektorje in pred kamere (al pa pred mikrofon), začnejo postavljat vprašanja - v živo ali pa ne - je to za možgane ekvivalent skoka z bandžijem. Vsaj za nas, ki smo bolj redko javne osebe. In če zmoreš v takih razmerah kaj koherentnega izustit, sploh pa še razmišljat zraven, je to itak že največji dosežek. Tveganje vzet ali pustit - ej, vse v lajfu je tveganje, in nikol ne bi zvedla, a bi znala odgovorit še na naslednja vprašanja.

Kapo dol, carica si.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA