Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Dule
#23448
matjaz napisal/-a:
Dule napisal/-a:
marathon napisal/-a:DOBRO JE PRED, DOBRO JE PO TEKU, PO MARATONU PA VSAJ MAL POCˇAKAT DA SE STANJE UMIRI.POTEM PA IMURI DOK SE SˇE NE ZAZˇMURI.


Noben sˇe ni povedu, da je seks odlicˇen za zbijanje treme na tekih. Torej kdor bo imel tremo pred maratonom, bomo vedeli koliko je ura.. :lol: :wink: 8)


dule, ali star, ali tako pozabljiv. poglej debate pred letosnjo sezano. no ja ti je pa oprosceno. :D :D :D :D


Matjaž ne prvo ne drugo ne bo držalo. Sem točno vedel da je to že tvoja tema, sem hotel spomniti na to še ostale. Sicer pa še povezava na že prežvečeno: http://www.sportosplet.net/viewtopic.php?t=573&start=0


Torej v nedeljo pričakujem da boste (bomo) vsi brez treme :twisted: :wink:
 Lučko
#23449
Sem se čudil, od kje v jesenskem delu tekmovanj pri meni trema :shock: pa berem vas "stare mačke"... :oops: :oops: :oops: . A to je to, ahaaaaaaaaaaa, bo Lučko v nedelo brez treme :twisted:
Uporabniški avatar
 marathon95
#23500
Lučko napisal/-a:Sem se čudil, od kje v jesenskem delu tekmovanj pri meni trema :shock: pa berem vas "stare mačke"... :oops: :oops: :oops: . A to je to, ahaaaaaaaaaaa, bo Lučko v nedelo brez treme :twisted:


Čekaj, čekaj dok dojde "teta", bumo vidli imaš tremu ili ne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uporabniški avatar
 miro
#23548
maraton 95 po dobrem seksu te ni strah nobene "tete"!
Na koliko teče ta teta, lahko bi tekla skupaj kakšnih 40km-jaz in ta teta , če ni prehitra in če gre pravi maraton.
Mi jo boš predstavil?
Lp
Miro
 Lučko
#23551
Miro toooooo :lol: , ti jo jaz z veseljem predstavim in tudi prepustim, da tečeš z njo :lol: :lol: :lol: Ona gre na 21 km, za prvi tvoj krog bo dobra, boš vidu (občutu) :lol: :lol: :lol:
PS
Uf, tole je šlo pa na spodnje gate, ker teta je prehitra zame :oops: :wink:
Uporabniški avatar
 marathon95
#23569
miro napisal/-a:maraton 95 po dobrem seksu te ni strah nobene "tete"!
Na koliko teče ta teta, lahko bi tekla skupaj kakšnih 40km-jaz in ta teta , če ni prehitra in če gre pravi maraton.
Mi jo boš predstavil?
Lp
Miro


Lučko ti ju predstavi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uporabniški avatar
 marathon95
#23570
Lučko napisal/-a:Miro toooooo :lol: , ti jo jaz z veseljem predstavim in tudi prepustim, da tečeš z njo :lol: :lol: :lol: Ona gre na 21 km, za prvi tvoj krog bo dobra, boš vidu (občutu) :lol: :lol: :lol:
PS
Uf, tole je šlo pa na spodnje gate, ker teta je prehitra zame :oops: :wink:


Neznam kak se je odmorila od Zagreba i svojeg prvog maratona, - 3:40 :lol:
Uporabniški avatar
 marathon95
#23571
miro napisal/-a:maraton 95 po dobrem seksu te ni strah nobene "tete"!
Miro


Miro, ko se seksa boji još, nije za maraton. V jednom i drugom moraš biti uporan i dojti do kraja. :laola :mrgreen: :mrgreen:
Uporabniški avatar
 marathon95
#24091
Maraton i 1/2 maraton su iza nas, neki su izgubili nevinost trkačku, a vi iskusniji(e) da li ste uživali prije ili poslije ili možda još uvijek uživate :?:

Za Lučka znam da je još u komi, a neki su na Ana&Lizi zgledali i živi :roll:, a neki ko Zombiji.
Da li je noć poslije pomogla :?: ili više ni to ne pomaže :?:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#24111
Helou!
Glede na slab nastop na LM bi bilo bolje, če bi še v nedeljo vozil les od bajte, v soboto zvečer pa se pošteno nakavsal. Tako pa nisem nič naredil, ne pospravil, ne otroka naredil. Pa še mojo drago pustil nepotešeno. :oops:
shame on me press
Uporabniški avatar
 marathon95
#25393
Bajsi napisal/-a:Helou!
Glede na slab nastop na LM bi bilo bolje, če bi še v nedeljo vozil les od bajte, v soboto zvečer pa se pošteno nakavsal. Tako pa nisem nič naredil, ne pospravil, ne otroka naredil. Pa še mojo drago pustil nepotešeno. :oops:
shame on me press


Upravo sam pronašao ovo http://www.index.hr/clanak.aspx?id=232283

Nadam se da to ne vrijedi za tebe i ostale forumaše :!: :?: :?: :?:
 Matrix
#25440
Fantje, nikjer pa ne piše, kakšne so te motnje! Mogoče pa to pomeni, da so ves čas pripravljeni na akcijo in jih to moti! :wink:
Uporabniški avatar
 marathon95
#25446
Matrix napisal/-a:Fantje, nikjer pa ne piše, kakšne so te motnje! Mogoče pa to pomeni, da so ves čas pripravljeni na akcijo in jih to moti! :wink:


Ili dok dojde akcija, nemreju :oops: . Se skriju pod postelju :mrgreen:
Uporabniški avatar
 Fotr
#25459
Indeks piše:
[url=http://www.index.hr/clanak.aspx?id=232283]...rezultat je nacionalnog istraživanja u kojemu je sudjelovalo
300 muškaraca iz Ljubljane i 200 iz Maribora...[/url]

V Indeksu ni napisano, da je pri 500 moških bila težava z erekcijo zato, ker nikakor ni hotela prenehati. :evil: Da je erekcija uplahnila je moral v prid raziskave vsak testirani moški opraviti veliko število spolnih odnosov z nasprotnim spolom. :D V Indeksu so pozabili napisati, da je 300 moških iz Ljubljane in 200 iz Maribora sodelovalo v raziskavi takoj in neposredno zatem, ko je vsak posebej opravil najmanj 5 in največ 20 spolnih odnosov z eno ali več ženskami. :shock: Zato se je pri njih občasno ali začasno ali za kratek čas pojavila težava z erekcijo. :cry: Napisano tudi ni, da so se ženske množično in prostovoljno prijavljale, da bi sodelovale v raziskavi, posebno velik naval žensk je bil iz sosednjih držav. :wink: :oops: Vsi moški in ženske, ki so sodelovali so bili enotnega mnenja, da bi bilo smiselno take raziskave nadaljevati, nujno pa bi bilo treba povečati število sodelujočih žensk. :lol: Raziskovalci se bojijo, da bi se v raziskavo vključili tekači, še posebno člani TF, :evil: ker bi moralo za uplahnitev erekcije pri tekačih sodelovati ogromno število žensk, ki jih nosilci raziskave le s težavo zagotovijo, čeprav bi jih veliko rado sodelovalo. Pričakujejo pomoč Evropske unije in sosednjih držav. :D
Toliko kot pojasnilo, saj vemo, da časopisi zaradi pomanjkanja prostora ne napišejo vsega. :D :D :D :D
 dragons
#25470
Za to raziskavo, ki je bila plačana s strani na koncu navedenega podjetja naj bi se skrivala reklama za Levitro . Zdravila za odpravljanje omenjenih tegob. Sam imam o sponzorskih raziskavah slabo mnenje. :roll:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA