Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Binch
#23543
Foculus ima v nedeljo od 20h naprej rezervirano Auspergovo sobo, ki bi bila edina primerna za tako zakljuceno druzbo (sem klicala) in sprejme max 30 oseb (ce se fajn stisnemo). To pomeni, da smo omejeni z stevilom oseb in da se moramo spokat ven do 20h (erm...kurc pa taka ana-liza pol) :D

Vse kar mi pade na pamet je se Gostilna "Pod Rožnikom" (hrana je, pijaca tudi, prostora imajo precej - fina je rezervacija, relativno blizu mesta)

Aja, jest bom tut supportive z TF na glavi! Z rolerje pa se ne vem, ker me neki zdravje jebe... :( Mogoce bom z dpopom fotkala vase podvige
Uporabniški avatar
 ben
#23545
Barb, zvedel sem, da se pri tebi dobi rutka TF ali kakšen drug simbol TF.
Ali ga je možno nabaviti, mislim kupiti...ZAdevo potrebujem za ljubljanski maraton... :wink: :lol: Če zadeve nima BArb, pa prosim koga drugega če ima kakšno rutko odveč...

Ben
 Ninocka
#23546
Ima jih Barb. Kar zs ji napiši. Jaz jo tudi šele kupujem. :wink: :)
Uporabniški avatar
 Barb
#23557
Ja rutke dobite pri meni.Interesenti pošljite ZS,pa se dogovorimo.
Uporabniški avatar
 marathon95
#23568
Barb napisal/-a:Marathon95,a ti misliš vseh 50 pripeljat :?:


Ne, mi se oko 17 sati vraćamo, ovisno kad nam dolazi zadnji maratonac. :lol:
Uporabniški avatar
 Barb
#23613
Kako je sedaj z rezervacijo?
A je že kje rezervirano?

Z Nto sva mnenja,da bi lahko bili vseeno v Foculusu.Tisti,ki pa potem ostanejo,se pa lahko po 20h prestavijo še kam drugam. :idea:
Uporabniški avatar
 pegaz
#23615
Jaz še nisem nič rezerviral.
Čakam na kumando. Od kdaj, do kdaj, in kolk ludi.
Uporabniški avatar
 ero
#23616
Barb napisal/-a:Kako je sedaj z rezervacijo?
A je že kje rezervirano?

Z Nto sva mnenja,da bi lahko bili vseeno v Foculusu.Tisti,ki pa potem ostanejo,se pa lahko po 20h prestavijo še kam drugam. :idea:

zgleda, da ni še nič rezervirano.

včeraj me je Ksenja v Piramidi malo zaskrbljeno vprašala, če mislimo priti v nedeljo. sem jo potolažil, da verjetno ne in da se bomo že pravočasno najavili, če bomo le prišli.
Uporabniški avatar
 Barb
#23618
Bom poklicala v Fokulus in javim
Rečem cca. 60 ljudi :?:
Uporabniški avatar
 Barb
#23625
Sem poklicala.
Ker imajo trenutno gužvo,si je ga. natakarica zabeležila, me bodo pa "ta glavni" še tekom dneva poklicali nazaj.

Načeloma velja,rabim pa seveda še uradno potrditev.

Torej ko zvem kaj več, vam javim :!: :wink:
Uporabniški avatar
 Fotr
#23626
V soboto od 18.00 bo v prireditvenem šotoru na Kongresnem trgu otvoritvena slovesnost s testeninko (testeninko bo dobil tisti, ki bo imel kupon, tega pa se dobi skupaj s startno številko).

Če ima kdo namen iti na testenine, mora prej dvigniti številko, v soboto je to možno ves dan na Timingu na Staničevi. Poletovci imamo v soboto še trening, mislim, da nas bo kar nekaj šlo potem na testeninko, še posebno, ker bomo že dobro ogreti.

Pridite, da malo prešnofamo situacijo.
Bi bilo pa res luštno, da bi se tudi na testeninki kar trlo forumcev??!
:shock: :evil: :shock:
Uporabniški avatar
 Barb
#23627
Fotr sva že dva :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#23628
A pol velja, 18.00 pred šotorom? V bojnih barvah?
Zmenjeno!
Uporabniški avatar
 5rca
#23631
bojne barve :lol: :lol: to je majčka TFja anede .. se mi ni treba na zelen pobarvat?!?
Uporabniški avatar
 Binch
#23634
Barb napisal/-a:Rečem cca. 60 ljudi?


Barb...Foculus nima prostora za 60 ljudi, razen ce bomo razmetani po celi piceriji ... verjemi, zivim zraven :D Auspergova soba sprejme max 30 ljudi. Opcija je nekadilski sektor, ce ga dol zaprejo oz. je rezerviran samo za nas ?!?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA