Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 Lučko
#23635
Lohk ti pa jz prnesem bojno SV :twisted: , pa maš sam rutko TF :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#23640
5rca napisal/-a:bojne barve :lol: :lol: to je majčka TFja anede .. se mi ni treba na zelen pobarvat?!?

Joj, blagor tebi, ko maš majčko...
Jest mam sam rutko.
Pa nalepko na odbijaču, ampak dvomim, da bom lahko pripeljal mojega jelenčka pred šotor.
Po mojem je šef za barvanje tokrat pri nas Fotr. Blont, ane? Al bo tut vzhajajoče sonce gor? :P
Uporabniški avatar
 Barb
#23649
Stvar je sledeča...
Fokulus ne more biti rezerviran samo za nas,....če kdo pride bomo sicer postreženi takoj,samo.....torej po mojem mnenju odpade. :cry:

V Piramidi nam lahkorezervirajo malo sobico-samo cca.25ljudi,poleg tega bodo imeli v drugih prostorih lahko še druge goste.Ne morejo jo zapret samo za nas......torej,po mojem tudi odpade :cry:

Kaj pa sedaj?
:?:
 Nataša
#23650
kaj pa pod skalo, pri križankah...kokr se spomnim, so ble tam neke velike mize...
Uporabniški avatar
 Fotr
#23651
pegaz napisal/-a:...Po mojem je šef za barvanje tokrat pri nas Fotr. Blont, ane? Al bo tut vzhajajoče sonce gor? :P


Nikakor se ne more primerjati indijansko bojno barvanje, ki temelji na tem, da sovražnika prestrašiš že s svojo pojavo, z barvanjem las na arijsko barvo, ki deluje miroljubno. Če pa je slučajno namenjena bojevitemu cilju, je ta cilj plemenit, na primer cilj preteči v nedeljo v Ljubljani na cilj. Na to je treba ciljati, ne pa na indijanske bojne navade, ki so mi sicer všeč, posebno njihov bojni krik, ki je podoben kriku, kadar pripreš prste pri avtomobilskih vratih. Še hujši pa je indijanski klic v sili, ki pa je podoben kriku, kadar moški ne pripre prstov med vrata, pri ženskah ta krik ne pride v poštev. Pri Indijancih mi je všeč še ples v dežju z Dušo Počkaj v glavni vlogi, opala, malo sem zašel, ples za dež, Matjaž, Lučko, Runner in ostali pa imajo po mojem najraje pipo miru. Pri meni je ravno obratno kot pri indijanskih bojnih barvah, da strašim s svojo običajno pojavo, zato si moram vsake toliko časa pobarvati lase, da otroci ne bežijo pred mano, ker me ne spoznajo takoj. Tokrat bo barva skandinavsko plava, žal je bilo nemogoče dobiti model za škrlatno kroglo, ampak je zelo dober nadomestek rutica TF.

Prebral sem tudi super znanstveno razpravo, ki jo je napisal prof. dr. Lyle Gaston Blondale iz Indiannapolisa in objavil v znanstveni reviji Runn for live, da se veča brzina teka in vzdržljivost tekača sorazmerno s svetlo barvo las, obratno sorazmerno pa se niža IQ (zato natolcevanja o blondinkah). Po večkratnem barvanju las se z minimalnim treningom z lahkoto preteče maraton. Najboljše rezultate so dosegli blondinci in blondinke v težki atletiki in to samo zaradi tega, ker jih niso razločevali, kdo je moški in kdo ženska, kajti vsi so imeli dolge blond lase in vsi so bili enake postave, z enako velikimi joški in trebuhi. Ampak to ni važno, važna je ugotovitev, bolj si blond, bolj si hiter, posebno pri teku. Ta navedba je namenjena temu, da bi si še kdo pobarval lase, da bomo s spremenjenimi pojavami divjali po maratonu kot gepardi za gazelami.
Še prej pa pridemo na makarone v soboto.
Uporabniški avatar
 Barb
#23653
:idea: Kaj pa če vseeno poskusimo biti v Piramidi.Saj,ko nas bo enkrat toliko tam,da noben drug ne bo mogel več v Piramido,bo itak samo "NAŠA" :?:
Uporabniški avatar
 pegaz
#23654
ZMAGA!

Emonska klet ma plac. Odprti so od 12h-22h, ni problem, če nas pride 30-50, eni bodo jedli, eni sam pil.
Rezerviral sem kot Tekaški forum od ene 13h dalje. Placa je ful.

Modro vodstvo, je to OK? Lokacija je v samem centru, zraven Zvezda parka pred Maxijem (pod Uršulinskim samostanom).
Tel:01 421 93 00
Uporabniški avatar
 Barb
#23655
pegaz napisal/-a:Modro vodstvo, je to OK? Lokacija je v samem centru, zraven Zvezda parka pred Maxijem (pod Uršulinskim samostanom).
Tel:01 421 93 00

Če se smatram za del "modrega vodstva",...potem se vodstvo posvsem strinja.
Torej,ko v nedejo odtečemo,gremo v Emonsko klet.
In ko pridemo v Emonsko klet,rečemo samo Tekaški forum :TF) :laola ,..če prav razumem :wink:
Uporabniški avatar
 Barb
#23656
Joj pozabila,
HVALA pegaz
 mojA
#23657
Ene čudne stvari klele pišete. Kaj pa tisti, ki bomo pretekli 42-ko? Nam ne boste nič pomagal z navijanjem?
Uporabniški avatar
 pegaz
#23658
Ej, MojA, časa in prostora bo dovolj:

- kdor preteče 21 km, gre na pivce/oranžado in potem skoči še nas z 42 km počakat + navijat;
- kdor preteče 42 km, pade dol, poljubi mater zemljo in očeta asfalta in reče "Zmagali smo!", se pobere in gre direkt v E.Klet.

Barb: Zmenjeno. Bom potrdil, da pridemo. Po mojem bo ves čas kdo od naših tam prisoten. Pa še Kruno + ostali (Teta?) se nam lahko malo pridružijo! :P

Lokacija je pa tukaj:
Slika
 mojA
#23659
Da b` le boh dau d`b` ustaua. Bi vas res rada prišla pozdravt! ... pa še ene par ilegalce bi s sabo prpelaua, bojo tut za RF laufal.
 Ninocka
#23660
Super! V Emonski sem pred leti kar na veliko žurala. :wink: :P

Sem pa danes pogledovala po centru, kateri večji prostori, bi bili primerni za TF, a evo, vidim, da je Pegaz že zorganiziral vse.
 Lučko
#23663
Ma Pegaz bravo, ma ti si car careva :cast: . Ma sej sm vedu, da se bo plac za ANOpaLIZO zrihtu, EM je odlična izbira. :juhuhu:
PS
Ti bom neki iz planinskega ruksaka dal. :wink:
Uporabniški avatar
 Fotr
#23665
Sicer tole ni za govorit okoli, ampak da me boste spoznali na maratonu, ker sem spremenil barvo zgornjega dela mene, moram povedati, da barva ni ratala čisto arijsko skandinavsko plava, ampak bolj škotsko finsko rdečkasta. Men je še bolj všeč. Toliko v vednost. :shock: :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA