Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Filipid
#23667
To se pravi, da lahko v soboto in nedeljo pričakujemo stilski izziv Fotra in Lučkota :wink: .
 Lučko
#23669
Veš kva Fotr, dej se sliki pa dej slikco na avatar, de se te bom navadu, ker v Poletu piše, da pred maratonom ne počnite stvari, ki jih niste vajeni, vse mora biti "običajno" :idea: :wink:
PS
Jaz pa ne bom nov ker bo toplo, sam novih dobro uhojenih Mizunk še niste vidl. :oops: :wink:
Uporabniški avatar
 Fotr
#23670
Nič se ne boj Lučko, saj si navajen, da je Fotr vsake toliko časa mal drgač. Na vasi so včasih rekli, če se je komu fecljalo, da je vsak dan mal drgač, tako da je to že običajno. Briljirala pa bova, tudi če bo tako vroče, da bi tekli nagi. Potem šele, mhmhmm....Jutri moram v štacuno, ker bo toplo za kratke hlače, prejšnje me žulijo, pajkice preveč stiskajo, nekaj modnega bo treba nabavit, da bo pasalo k frizuri. A vidiš, Fotr je spet mal drgač... :shock:
Uporabniški avatar
 Filipid
#23675
Tale analiza pa bo mega, kar mal v slogu gasilcev. Najprej postrojenje, nato parada do startnega mesta, zatem proslava (govor županje), potem pa akcija (tek), nato pa prosto druženje. Upam, da bo tudi zastava v nedeljo in da boste vsi v uniformah. Vsem želim uspešen tek in naj se vam izpolnijo cilji, ki ste si jih zadali.
Uporabniški avatar
 Bor
#23677
ZASTAVA BO !
Uporabniški avatar
 Bajsi
#23698
Helou!

Slika

Pegaz, a si ti nas na britof rezervirou, al' kva?!
Upam, da so krste že stesane!

Se vidimo!
Uporabniški avatar
 MihaPR
#23703
To je cerkev, mislim, da je štart maratona skoraj pred njo :)
Uporabniški avatar
 pegaz
#23705
Bajsi napisal/-a:Pegaz, a si ti nas na britof rezervirou, al' kva?!
Upam, da so krste že stesane!

A za utopljence, o povodni mož? :P
(Hm, mogoče si si pa naše priprošnje vzel k srcu in si zato naročil sonce.)
:cast:
Sicer je pa E.Klet res pod zemljo, kot v katakombah. Sam še zazidajo nas, pa bo. Na to se pije! :beer:
Kurje britofe prinesemo pa kr s sabo!
Uporabniški avatar
 Andrejc
#23708
Ja, to si se pa dobr spomnu, Pegaz. Dugam, kot za v katakombe (oz. britof) po maratonu itak ne bomo, pa še pod zemljo je, da se lahko kar skotalimo do šanka. Hura! :wink:
Uporabniški avatar
 marathon95
#23709
pegaz napisal/-a:E.Klet res pod zemljo, kot v katakombah. Sam še zazidajo nas, pa bo. Na to se pije! :beer:


Zazidaju i legende uđu u legendu i kao duhovi budu plašili ostale neorganizirane trkače po cijeloj EU ili svijetu čak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 Nataša
#23710
He he, si predstavljam, kako bo, ja...tisti k bomo že not sedel bomo vsakih par minut slišal en ropotajne in peklenski hrušč in po stopnicah se bo privalilo novo TF truplo in zahroplo:"pi...vooo"

:wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#23711
:)
Ja, hmmm,
zdaj pa razumem komentar šefa E.Kleti: "Aha, boste pučas prhajal, tko k usak let, k je maraton."
Po mojem da k vratom ene dva mušičasta vun(?)bacitelja, ki truplom "pomagata" do šanka.
Uporabniški avatar
 5rca
#23717
Fotr napisal/-a:... da se veča brzina teka in vzdržljivost tekača sorazmerno s svetlo barvo las, obratno sorazmerno pa se niža IQ (zato natolcevanja o blondinkah). Po večkratnem barvanju las se z minimalnim treningom z lahkoto preteče maraton. Najboljše rezultate so dosegli blondinci in blondinke v težki atletiki in to samo zaradi tega, ker jih niso razločevali, kdo je moški in kdo ženska, kajti vsi so imeli dolge blond lase in vsi so bili enake postave, z enako velikimi joški in trebuhi. Ampak to ni važno, važna je ugotovitev, bolj si blond, bolj si hiter, posebno pri teku. Ta navedba je namenjena temu, da bi si še kdo pobarval lase, da bomo s spremenjenimi pojavami divjali po maratonu kot gepardi za gazelami.
Še prej pa pridemo na makarone v soboto.


hahahahaha Fotr ... zmaga je moja :lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 Fotr
#23746
Nimajo samo ženske problem s športno garderobo. Ravnokar sem se vrnil praznih rok iz obiskov športnih trgovin na Gorenjskem, kjer sem iskal kratke pajkice ali tekaške kratke hlače za debelo Fotrovo rit in s posebno željo, da bi bil žive ali pisane barve, ki bi se prilegale oranžno-rdeče-rumeni barvi las. Jih ni. Vse samo črno in temno plavo, ali v skrajnem slučaju rdeče, a vse premajhno. Pajkice samo kolesarske, s podloženo ritjo, dolge ali tričetrt, vse sivo, črno ali temnoplavo. Še dobro, da imam v rezervi zlatorumene pajkice, ki bodo še kako prišle prav, čeprav so že marsikaj prestale ali pa ene bele adidasove kratke hlače, ki sem jih uporabljal še na odbojki. Kako naj se človek obleče v praznične pisane tekaške cunje, če ni izbire barv? Ali naj tekaški praznik praznujemo v črnini? To je vprašanje za ponudnike tekaških oblačil, mi pa bomo praznovali, tudi če ne bomo oblečeni živopisano in praznično. Toliko za enkrat, da sem izlil svoj gnev in slabo voljo, ker nisem našel pisanih kratkih tekaških hlač.
Uporabniški avatar
 Barb
#23750
Fotr,ti si že tolk dobrga naredu za TF in vse ostale,da bi lahko imel že sponzorske pajkice :P :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA