Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Staša
#23767
Fotr napisal/-a: Kako naj se človek obleče v praznične pisane tekaške cunje, če ni izbire barv? Ali naj tekaški praznik praznujemo v črnini? To je vprašanje za ponudnike tekaških oblačil, mi pa bomo praznovali, tudi če ne bomo oblečeni živopisano in praznično. Toliko za enkrat, da sem izlil svoj gnev in slabo voljo, ker nisem našel pisanih kratkih tekaških hlač.


Fotr, odpri temo, kdo še vse bi rad moške živopisane tekaške pajkice, pol pa pejt s spiskom k prvemu proizvajalcu opreme in ga prepričaj, da se loti šivanja živopisanih pajkic XL moško. :)

Če ti to rata... :)
Uporabniški avatar
 Fotr
#23774
Staša napisal/-a:...Fotr, odpri temo, kdo še vse bi rad moške živopisane tekaške pajkice, pol pa pejt s spiskom k prvemu proizvajalcu opreme in ga prepričaj, da se loti šivanja živopisanih pajkic XL moško. :)Če ti to rata... :)


Staša, ideja in pol, ampak ne samo za pajkice, temveč za vse, česar ni mogoče dobiti v naših trgovinah. Če se komu gre za zaslužek, bo mnenje članov TF upošteval. :evil:
Uporabniški avatar
 tmp
#23778
Fotr, vprašej v Žolno v Ljubljani, tam imajo tudi tekaške pajkice, za barvo
po moje nebi bil problem, samo bi jih moral naročiti, tam delajo z vseh barv,
če te pa zanima

Žolna, Koprska 72 na Viču v Ljubljani, 01 4232053 .

Tole sem iz ene druge teme od BojanaU prekopirala, upam, da je prov.
Uporabniški avatar
 Fotr
#23812
Tele priprave na ljubljanski maraton izpadejo skoraj tako kot izenačevanje razlik med spoloma, kar je po eni strani dobro (vsi enaki, vsi enakopravni), :cry: po drugi strani pa slabo, čeprav je med moškim in ženskim samo ena razlika (naj živi razlika). :shock: To pravim zato, ker je danes padel še en moj simbol moškosti, :evil: namreč kosmate prsi sem moral obriti (za vsak slučaj sem jih samo kakšnih 8 cm okoli bradavic) v izogib temu, da ne bi prišlo do odrgnjenja kot se mi je zadnji čas zgodilo. :( Tek postaja pravi seksualni simbol, če vzamemo samo britje jošk in mazanje med nogami, vse to za ublažitev drgnjenja. :shock: Simbol moškosti, poraščene prsi s trdo nakodrano dlako, ki je služila za vzglavje marsikateri lepi glavici sem moral odstraniti iz banalnega vzroka, da po fljšter prijel na kožo in da ne bo med tekom zdrsnil dol. :roll: Maraton nas pa res vodi v situacije, v kakršnih se nismo še nikoli znašli. :shock:
Izenačevanje spolov se nadaljuje, če bom moral obleči ženske pajkice, kajti tudi ženske se pritožujejo, da jim trgovci ponujajo moško opremo. Danes grem še vprašat v Žolno (hvala za informacijo, tmp), če bo odprto, da vsaj na tem področju zavrem evolucijo zmanjševanja razlik. :?
Vse to sodi med zaključne priprave na ljubljanski maraton. Danes se še vidimo v Tivoliju in na testeninki, če bo treba izmenjati kakšno izkušnjo, jutri pa na juriš. :D :D :D
Uporabniški avatar
 ben
#23816
Vprašanje za izkušene, ali naj jutri na LJ MARATONU oblečem majico z dolgimi rokavi ali samo tekaško braz rokavov. Kakšne so vaše izkušnje?
LP
Ben
#23818
ben napisal/-a:Vprašanje za izkušene, ali naj jutri na LJ MARATONU oblečem majico z dolgimi rokavi ali samo tekaško braz rokavov. Kakšne so vaše izkušnje?


Po moje je na splošno bolj zanesljivo obleči majico z dolgimi rokavi, ker jih lahko zavihaš, če je prevroče, ampak jutri ne bo hladno, tako da kratki rokavi ali brez rokav ne bodo nič narobe. Če bo tako vreme kot danes, potem nam bo vroče.
Uporabniški avatar
 mihaperme
#23820
Se bo treba še s kremo namazat, da nas ne opeče :lol: :lol: :lol:
Jaz bom tekel v kratkih rokavih.

LP
Uporabniški avatar
 MihaPR
#23824
Glede na napovedano temperaturo res kratke hlače in majca :)
Uporabniški avatar
 Fotr
#23856
Danes je bil res zadnji trening pred jutrišnjo tekmo, vadili smo ogrevanje in se malo razmigali, da ne bomo jutri vsi zastani. Še prej sem obredel nekaj športnih trgovin v Ljubljani, Žolna zaprta, v Tomas sportu v City parku gužva do nezavesti, v trgovini na Mestnem trgu nič uporabnega, v šotoru na Kongresnem trgu nič uporabnega, res bo treba na ogled po naši novi širši domovini. Trening je bil uspešen in čeprav zelo lahek, smo kar dobro zašvicali. Bor je prinesel pokazat zastavo Tekaškega foruma.
Nato smo šli na testeninko, pojedli makarone, obesili zastavo TF na steno, se pod njo večkrat slikali, forumcev je bilo kar veliko, se dogovorili, da se jutri vidimo, potem pa sem jaz odšel, ostali pa so še ostali. Rekel sem si, da je na jutrišnjem teku najbolje, da se prilepim na pete lanskemu zmagovalcu Naumovu, na cilju pa ga prehitim in nobenega problema, tko za korajžo.
Sicer pa jutri, sveže obriti, posebno okoli prsnih bradavic, naspidirani, z vsemi žavbami namazani, posebno med nogami, z utrjenimi mišičnimi vlakni, z železno voljo, dobro ogreti se dobimo na cilju, nato pa poook!, mi pa šviiiist in jo gremo...se vidimo na štartu in cilju. Koliko bo vmes, bomo pa videli!
 ŽULJ
#23864
Zavidam vsem, ki boste lahko nastopili na LM. :(
Se vidimo :) .

Pa srečno in hitro, pa z užitkom... :D
Uporabniški avatar
 Matevz
#23867
Prin ans na Gorenjskem je čista šajba. Pa enih 10C. Žal je verjetno v LJ drugače...
Uporabniški avatar
 Bor
#23868
MEGLAAAAAAAAAA! :(
 Lučko
#23869
Ajde, :TF) AKCIJA :juhuhu:

ŽELIM VAM VELIKO USPEHA! :wink:
Uporabniški avatar
 tini
#23870
Bor napisal/-a:MEGLAAAAAAAAAA! :(


Do starta se bo ze razpucala - I guess :) !

lptini
Uporabniški avatar
 bojanu
#23871
v Kosezah 11 stopinj in na vzhodu se oblaki barvajo v rahlo rdečo barvo :wink: Vreme bo :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA