Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Tuareg
#23472
Približujejo se trenutki, katere nas večina "novopečenih" tekaških navdušencev z nestrpnostjo pričakuje. Zagotovo še najbolj tisti, ki imamo
pred seboj preizkušnjo, o kateri smo veliko slišali, prebrali, predebatirali,
jo celo videli, a še nikoli doživeli na lastni koži (beri: nogah).

Tekali smo, več ali manj, hitreje ali počasneje, vsekakor pa z namenom
pridobiti si (tudi) sposobnost preteči načrtovano razdaljo, daljšo od
običajnih treningov. Vsi ne bomo merili uspeha z minutami, uspeh nam bo
že doseči zastavljeni cilj in tudi s tem dokazati, da nismo pretakali znoja zaman.

Ljubljanski tek je tekaški praznik za vsakega tekača in praznik tudi za
Tekaški forum. Nekateri smo se odločili, da gremo sloves TF razširit
na daljno Irsko, za kar se bomo potrudili po najboljših močeh.

Vsem, ki boste v nedeljo tekli v Ljubljani, želim, da dosežete željeni
cilj in rezultat, navijačem bučno spodbujanje, vsem skupaj pa kar
najlepše tekaškoforumsko vzdušje.

Tuareg
Uporabniški avatar
 Dule
#23485
Hvala Tuareg!
Kontra tebi in ostalim našim TF-jevcem, ki boste pretekli maraton v Dublinu. Da bi uživali vseh 42km teka, čeprav bo ene par km težkih, v cilju pa veselje in žur, ko je vres trud poplačan :D :D Dober tek želim :wink: :!:
Uporabniški avatar
 Filipid
#23486
Tudi jaz vam želim, da bi uspešno pretekli maraton in da bi se domov vrnili polno dobrih vtisov in zadovljnih obrazov :D .
 dpop
#23494
Tuareg napisal/-a:uspeh nam bo že doseči zastavljeni cilj in...


... končno izvedeti kaj misli "kamela" :wink: :lol: :lol:

Hec, hec... VELIKO sreče in po pameti tam na Zelenem otoku! :wink:

1149 Darko

P.S. Pričakujemo obširno poročilo PRESS
 Lučko
#23495
Tudi jaz vam želim srečno in prijetno pot ter dober tek. :lol: SREČNO :wink:
Uporabniški avatar
 simi
#23509
Ob branju postov o fešti leta v Ljubljani in ko nas je Tuareg že zavezal, da bomo po najboljših močeh v Dublinu predstavili tekače in bučne navijače iz Slovenije (moja malenkost in še kak domačin 8) ), še moj: BOMO!!

ŽELIM VAM PREŽIVETJE IN DOŽIVETJE LM, pa siher se vam bo celo pot kolcalo :lol: , upam le da bo dihanje kljub temu tempu primerno.

Lučko, le glej da boš tekel kot se spodobi, še zame :wink: pa globoko dihaj pred štartom :twisted:

Organizirat pa moramo tudi after party :idea:
Uporabniški avatar
 5rca
#23514
držte se fantje ... kdo pa sploh še gre poleg Tuarega in aleša??
Uporabniški avatar
 5rca
#23516
SIMI...a ti tudi....uuuuu .... dobra si .. pa kdo še?
Uporabniški avatar
 ales
#23518
Z nami gre tudi Matjaž(Obi). Tko da smo štirje, ravno prav za en avto, ki bo po maratonu zaokrožil po Irski...

Tudi jaz vam želim primerno vreme, dober občutek v nogah in glavi v nedeljo zjutraj in veselo druženje po teku. Pa vsakemu posebej ravno pravšnji ritem, ne preveč hitet, saj bojo še tekmovanja...
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#23532
Ja sedaj bi ša še jaz par besed spregovoril oziroma rekel.Vsem udeležencem v Dublinu želim nepozabni tek, katerega se boste še dolgo časa spominjali predvsem v dobrem smislu.Aleš tebi želim uresničitev želja, kar se tiče teka, Tuarequ pa ravno tako izpolnitev vseh želja in cilja, ki si ga je zastavil.Tako bo Simi poskrbela za ala spodbudo Tekaškega foruma, ki bo odmeval po celi Irski.Da me konec koncev nič ne skrbi kar se tiče vzpodbujanja.Upam, da se nam ne bo toliko kolcalo, da ne bomo mogli dihati :lol: :lol: .
Po svojih najboljših močeh predstavite Slovenijo in Tekaški forum v najlepši luči.Pa za vsak slučaj vzemite kak B-vitamin Laškega kozla, da bojo videli kako pivo pijemo tukaj v Sloveniji.Lahko pa tudi Union, samo da je slovenskega porekla in izdelave.
ČAO!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA