Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Z*
#23747
Bliža se ... in trema narašča ..., zato najraje kar takoj LEPO PROSIM Filipida :clap: , tmp (ko se naspiš, Tjaša! :shock: ), Stašo, Dpopa (press! :wink: ) in vse ostale Forumce v bolniški oz. neudeležence teka oz. tiste s krajše proge, ki bodo že prišli k sebi, pa njihove družinske člane, ožje in širše sorodstvo, sosede in sokrajane ter njihove domače živali - za bučno podporo v nedeljo, živalsko navijanje, mahanje s transparenti in žveglami poskakovanje, tuljenje etc. (za podrobnosti glej Natašin navijaški priročnik!) ...
Skratka, računam na vas! :TF) :laola :TF) :laola
 Nataša
#23748
ja, no, sam ne stat ob progi k ene premočene marele... :wink:
AKCIJA!!!
Uporabniški avatar
 5rca
#23753
nataša .. ne pozabi na najin dogovor z motorko...k men sam zastave naujo nč poleta dale :)
 dpop
#23755
Z* napisal/-a:Skratka, računam na vas! :TF) :laola :TF) :laola


Hja, za računanje izdeluje Sharp zeloooo dobre kalkulatorje....:wink:


Eeeeee.... a sada jedno glupo (pod)pitanje....

Kako naj ENA oseba z ENIM fotoaparatom poslika
(vsaj prijavljali ste se tako) 100 in več TF-jevcev, ki
tečejo na 6,21,42km??????

OK, štart mi je jasen... poslikaš STAMPEDO! :wink:
Ampak potem... kako naj slika "polaganje ovinkov"
ta hitrih v ovinkih v Podutiku, ko bodo takrat 6 kilometraši
prihajali v cilj... kako ujeti "utrujene" 21 kilometraše na cilju
ko bodo pa takrat maratonci ravno v drugem krogu...

Evo... če ima kdo kakšno idejo ali pa kakšen "StraTrek transporter"
bi bil zelo hvaležen :wink:

1154 Darko

P.S. Je pa alternativa... sedim lepo doma v fotelju in v mislih
podoživljam vse "agonije" in napore... :wink: Temu se reče
"moralna" podpora :wink: :lol: :lol: :lol:
#23756
Z* napisal/-a:Bliža se ... in trema narašča ..., zato najraje kar takoj LEPO PROSIM Filipida

Za štajerske zvezdice pa naredim vse. Ne morem pa točno napisati kje bom, bom s sabo vzel piščalko da me boste lažje opazil :wink: . Upam, da ne bom edini navijač.
Z* napisal/-a:Skratka, računam na vas! :TF) :laola :TF) :laola

Mi pa računamo na vas :laola in da se boste dobro odrezale v vsem zvezdniškem sijaju :D .
Uporabniški avatar
 lunca
#23761
dpop napisal/-a:Kako naj ENA oseba z ENIM fotoaparatom poslika


Evo eno idejo:
najprej poslikaj tiste (nas) na 6, ker bomo prvi (upam :? ) v cilju, potem za ovinkom une na 21, ki bodo naslednji, nazadnje pa heroje na 42 km.

Bi tko šlo?
Uporabniški avatar
 lojzeP
#23762
Dej ti Darko mal manj jamr`j, pa lepo se dela lot. :arrow:

:hello: :hello:

lej ga, no, pa ne mor`mo mi star`ga mačka mjavkat učit. :wink:

Se sploh ne spomnim, kdaj si takole jamrou. Če se spomnim tvojih udejtvovanj na PST-jih, pa Bled, pa Šk. Loka, pa ... saj sploh ne vem , kje še vse, je blo je vse OK ...
zdej pa kao ... ne vem, kaj mi je storiti :?: :?:

mi se bomo mučili s progo, a ti boš pa doma moraliziral, :nono: :nono:

brez ugovarjanja, če ne bom Lučkota s ketne spustu - pol pa ... boš sam odgovarjal za posledice :--

v glavnem, da skrajšm - se vidimo v nedeljo - vsaj 10.30 na znanem kraju

2x NLP
 Lučko
#23773
dpop napisal/-a:Ampak potem... kako naj slika "polaganje ovinkov"
ta hitrih v ovinkih v Podutiku, ko bodo takrat 6 kilometraši
prihajali v cilj...

Tkole je Tjaša kot profesionalna amaterka slikala "polaganje ovinkov" in to ta hitrih ovinkov tik pred ciljem: Slika :shock:
Darko, pa de mi neb še kej jamru :twisted: :wink:
Uporabniški avatar
 Matej
#23786
Dpop, na podlagi tvojih dosedanjih fotografskih dosežkov lahko rečem: ti si na tem področju firma, ti si inštitucija.

Niti malo me ne skrbi, da boš podbacil.

Sicer ti pa še vedno ostane Photoshop (če že želiš ostati doma v naslanjaču).
Uporabniški avatar
 bojanu
#23788
Hčerki bosta letos spet pomagali na maratonu in če bo čas ter seveda če bosta sploh ob progi, tudi naredili kakšno fotko. Tole je od lani
Uporabniški avatar
 MihaPR
#23789
hm, sam letos bo plac drug :)
Uporabniški avatar
 bojanu
#23790
Hotel sem namignit, da bosta verjetno meli takšno veliiiiko roko za navijat :wink:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#23791
Aja, no si bom zapomnu, da bom se posebi pozdravu :mrgreen: Take roke pa res ne mors falit :)
 mojA
#23815
TUdi moji hčerki s prijateljico sta zdraven. In staro mamo - izkušeno in aktivno navijačico in spremljevalko tekaških prireditev. Punci bosta sprvi odtekli šolski tek s TF rutko na glavi in potem veselo navijali z vami. Kje pa se dobijo še kakšni navijaški rekviziti a la velika roka Hervis ali kaj podobnega ?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA