Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 matjaz
#355
:) zdravo, ja mi smo lani pred ljubljanskim maraton sli tec v NABREZINO (21 km), le ta steje skupaj s sezanskim malim maratonom za veliki pokal krasa v malem maratonu. za datum ne vem, je pa nekje konec septembra ali na zacetku oktobra. meni je bil tek vsec. prvo polovico se tece po cesti navzgor (ni hudo), nato pa po isti nazaj, torej vseskozi dol.

Drugace pa je 6. septembra maraton celje-logarska (75km), so pa tudi krajse variante. (NA INTERNETU-isci, maraton celje-logarska, tam so vsi podatki)
Uporabniški avatar
 ero
#356
Hvala za predlog za Nabrežino, bom preveril.

V Celje letos vsekakor grem a verjetno na kaj daljšega in v zmernem tempu.

Kaj pa zagrebški maraton, ki je 12. 10.? Včeraj sem besno iskal njihovo domačo stran a nisem imel uspeha :(
 dragons
#357
Mislim ,da bi prej vdrl v Pentagonov operacijski sistem kot pa se dokopal do spletne strani Zagrebškega Maratona .Vse kar sem zvedel je to da je
12.Večernjakov Zagreb Marathon 12.10.2003.Vse to si Ero že napisal.
Glede drugih maratonov na drugi strani Kolpe oz. Dragonje pa so:

21.09.2003 - Varaždinski maraton
21.09.2003 - Rovinjski maraton

Mislim da je Matjažev predlog ( Nabrežina)zelo mamljiv .
Saj na koncu vidim da nisem nič koristnega napisal!
Lep pozdrav!
Dragons
 dragons
#358
Katero progo sta oz. ste si izbrali za tek v Logarsko dolino!

LP Dragons
Uporabniški avatar
 ero
#359
hoj in hm,

dragons napisal/-a:Katero progo sta oz. ste si izbrali za tek v Logarsko dolino!


se še nisem čisto odločil. 75 ali 40 - bom videl glede na stanje in počutje. teka tega sploh ne enačim ali povezujem z maratonom. jemljem ga bolj kot preizkus trme in psihe, nekako tako kot tek na Vršič.
Uporabniški avatar
 matjaz
#360
:? hja saj sem se ze tako zarekel, ampak prijavil sem se na 75 km, ce me ne bo prej ustavila kaksna poskodba grem zagotovo. kako mislim to preteci pa ne ve niti bog. mislim pa da se s kaksnim tempom okoli 6.30min/km to da preziveti, lahko tudi 7min/km. (pulz pa nekje 140/min), saj vem da bo kdo komentiral da je to invalidski tek, oziroma da to sploh ni tek, ampak gre samo za to kar pravis ero, preizkus samega sebe.
matjaz
Uporabniški avatar
 ero
#363
matjaz napisal/-a:ja mi smo lani pred ljubljanskim maraton sli tec v NABREZINO (21 km), le ta steje skupaj s sezanskim malim maratonom za veliki pokal krasa v malem maratonu. za datum ne vem, je pa nekje konec septembra ali na zacetku oktobra.


žal je letos nabrežinski mali maraton na isti dan, kot ljubljanski maraton :( vsaj tako je razvidno iz koledarja prireditev na straneh društva Amici del Tram
 snela
#380
matjaz napisal/-a:mislim pa da se s kaksnim tempom okoli 6.30min/km to da preziveti, lahko tudi 7min/km. (pulz pa nekje 140/min), saj vem da bo kdo komentiral da je to invalidski tek, oziroma da to sploh ni tek

Ne bi tega oznaceval kot invalidski tek - mnogi smo s tem tempom cisto zadovoljni :roll:
Uporabniški avatar
 matjaz
#401
:D nisem mislil zaliti, saj sem pred letom koncno ugotovil da je pocasen tek lahko uzitek. poznam pa kar nekaj tekacev, ki bi tak tek poljuvali, no ampak bodo pa prej dehidrirali ha, ha ....

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA