Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 Ulikses
#274477
a je možno kje dobiti kakšen bolj detajlen opis proge, profil, v.r., itd.? iščem na uradni spletni strani pa ne najdem...no, morda je kje kakšen nemški link, samo ne štekam nemščine.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#274480
Ulikses napisal/-a:a je možno kje dobiti kakšen bolj detajlen opis proge, profil, v.r., itd.?

Proga je krožna, dolga 100 km, razgibana, višincev se nabere, čeprav je skoz v tekaškem in ne predolgem vzponu/spustu. Kot naprimer Ormoški polmaraton. Noč ima prednost zaradi ugodne klime. Ogromno asfalta. Slabih 10 km po nasipu je makadama. Pišem po spominu izpred nekaj let. Se vidimo tam :D
 konstantin
#274542
Živjo mene pa nekaj zanima sem sicer sprinter proti vam ampak dobr vajen sem treninga za razdalje do 10km biu sem reprezentant mladinski na 1500... zanima me kak trening oz kak zgledajo vase priprave na ultramaraton 100km ali vec... hvala :D
Uporabniški avatar
 Vreme
#274546
Ulikses napisal/-a:a je možno kje dobiti kakšen bolj detajlen opis proge, profil, v.r., itd.? iščem na uradni spletni strani pa ne najdem...no, morda je kje kakšen nemški link, samo ne štekam nemščine.



Mogoče ti bo kaj pomagal tale GPS zapis , nek bribliždek je že, kot izgleda pa ne najbolj natančen, pa tudi hitrost ni ravno tekaška :wink:

Vidim, da pa "stari mački" nič niso omenili korenine, so pa zato lučke :--
Uporabniški avatar
 RoKo
#274561
olii napisal/-a:Vreme, ti bom družbo delala na progi :wink:


Ugor,Lonely,RoKo.....verjetno tudi....
Uporabniški avatar
 Vreme
#274600
RoKo napisal/-a:
olii napisal/-a:Vreme, ti bom družbo delala na progi :wink:


Ugor,Lonely,RoKo.....verjetno tudi....


Sem slišal, ja :clap: , očitno sem vam kar nekaj luštov letos naredil :lol:
Uporabniški avatar
 RoKo
#274601
Jaz osebno sem imel to v planu za 2014, pa sem notr padu že letos. :D

al pa ne. :--( :?
Nazadnje spremenil RoKo, dne 04 Apr 2012, 12:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 lonely
#274693
Biel je bil v mojem planu za 2012..kot del praznovanja "obletnice".
Nisem pa pričakoval,da me bo Crazy team (TadejZ,Ugor,RoKo) navdušil za Passatore 100 km, . 2 tedna prej.
hmmm..in zdaj gremo oboje...smo pač taki.
V Biel gremo v lastni režijI,in ne z DMP Celje (brez TadejZ-a)...prišparamo dva dni.
Uporabniški avatar
 Vreme
#278184
Počasi, a vztrajno se približuje. Kolikor slišim nas bo letos tam kar nekaj Slovencev, čeprav med prijavljenimi še ni zaslediti nobenega. Očitno nas večina čaka na zadnji trenutek :mrgreen:

Sicer pa sem zadnjič zasledil še eno zanimivo stran o teku:

http://99km.ch/index.html
 IronDave9
#278260
Tudi sam čakam do zadnjega trenutka za prijavo, saj so me v začetku leta pestile neke poškodbe, ki so res prišle povsem nepričakovano. Tako, da sem potem z treningi moral za dva meseca povsem počakati. Torej, če bo od zdaj naprej vse po planu potem se vsekakor vidimo na startu.
Uporabniški avatar
 Vreme
#278270
Sam čakam na Radence, če se bo tam s kolenom vse izteklo kot treba, ne bo več dvoma, no kakšen odgovor bom dobil tudi že po jutrišnjem daljšem teku...

Sicer pa smo najbolj ugodno prijavo že zamudili. Ostaja še prijava za 135 CHF do 23.5., nato pa se je še možno prijaviti za 145 CHF vse do dve uri pred štartom.

Klemenko o tvoji odločitvi pa ne dvomim :mrgreen:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA