Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 natasa
#278271
Jaz sem bila v Bielu l.2009 in sem šla z DMP - jevci iz Celja. Definitivno je bila najugodnjša varianta. Takrat smo se prijavili po netu, plačali pa na licu mesta po ekstra ugodni ceni, če se prav spomnim smo imeli v ceni 75 EUR startnino, 2 prenočišča in hrano ( samo štartnina je bila leta 2009 - 75 eur)....se splača preveriti pod kakšnimi pogoji gredo letos.

:D
Uporabniški avatar
 Vreme
#278559
Žal sem moral sprejeti edino razumno odločitev. Letos Biela pač ne bom videl :cry: . Tako sem primoran moje sanje premakniti vsaj za eno leto. Koleno je v soboto, podobno kot na Formaratonu pred 14 dnevi odpovedalo poslušnost na 38 km in tudi tokrat po klancu navzdol. :evil: Danes je spet mnogo bolje, celo bolje kot po Formaratonom (učinek glukozamina, omega3 tabet in konjske masti ???) , a ne vidim smisla, da bi tvegal. Biel bo že name počakal, jaz pa tudi na njega :wink:

Vsem ki boste stali letos na štartu pa želim veliko sreče, v mislih bom vsekakor z vami!! :TF)
Uporabniški avatar
 lonely
#278571
Obremenjeni ste s časom in..verjemite...nič vam ne bo uspelo..ne zdaj..ne potem.
Nazadnje spremenil lonely, dne 08 Maj 2012, 06:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 lonely
#278579
RoKo napisal/-a:Ne prenanaš bolečin drugih, zato ne sodi.


RoKo,prijatelj....no,ja...vsak ima svoj prag bolečin.
Nazadnje spremenil lonely, dne 08 Maj 2012, 06:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 lonely
#278583
RoKo napisal/-a:Srečno.


Ma..jaz gremmm...dekleta tudi...Mia,Berny...
Nazadnje spremenil lonely, dne 07 Maj 2012, 20:43, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 lonely
#278584
lonely napisal/-a:
RoKo napisal/-a:Srečno.


Ma RoKo...pusti "srečno"...sej je sarkastičen oodgovor na na tvojo negotovost :mrgreen:
Uporabniški avatar
 Klemenko
#278597
Vreme napisal/-a:Žal sem moral sprejeti edino razumno odločitev. Letos Biela pač ne bom videl :cry: . Tako sem primoran moje sanje premakniti vsaj za eno leto. Koleno je v soboto, podobno kot na Formaratonu pred 14 dnevi odpovedalo poslušnost na 38 km in tudi tokrat po klancu navzdol. :evil: Danes je spet mnogo bolje, celo bolje kot po Formaratonom (učinek glukozamina, omega3 tabet in konjske masti ???) , a ne vidim smisla, da bi tvegal. Biel bo že name počakal, jaz pa tudi na njega :wink:

Vsem ki boste stali letos na štartu pa želim veliko sreče, v mislih bom vsekakor z vami!! :TF)


Rajko,tole me pa žalosti :cry: Ampak Biel te bo počakal,in prav je da svoje sanje odtečeš popolnoma pripravljen ter z nasmehom na obrazu !
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA