Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Vreme
#278601
Klemenko napisal/-a:
Rajko,tole me pa žalosti :cry: Ampak Biel te bo počakal,in prav je da svoje sanje odtečeš popolnoma pripravljen ter z nasmehom na obrazu !


Klemenko točno to si tudi želim in je glavni cilj vseh mojih tekem. Nasmeh na obrazu namreč ob prečkanju cilja :D

Upam, pa da si se ti odločil, kot ti veleva srce :wink:
Uporabniški avatar
 Vreme
#280783
Danes teden boste stali na štartu in jaz bom iz srca navijal za vse vas :laola

Tukaj najdete vremensko napoved Zaenkrat kaže na tekaško zelo ugodne temperature, čez dan do 20°C, ponoči okoli 12°C. Če bo vse po sreči bo tudi brez dežja, je pa okrog tega še vse odprto. Sicer pa verjamem, da vam vreme ne bo ovira.

Uživajte in srečno pot do cilja!!!!
Uporabniški avatar
 Susanne
#281216
Še malo, pa se večji del Slovenske :Fslo ekipe odpravi na pot. Spakirano je že vse :D .
En malček počitka na kavču mi še pripada, potem pa gasa :driver:
Mislite na nas...
Če ne prej, v nedeljo zvečer sledi poročilo za: :TF)

Susanne
Uporabniški avatar
 Vreme
#281220
Susanne napisal/-a:Še malo, pa se večji del Slovenske :Fslo ekipe odpravi na pot. Spakirano je že vse :D .
En malček počitka na kavču mi še pripada, potem pa gasa :driver:
Mislite na nas...
Če ne prej, v nedeljo zvečer sledi poročilo za: :TF)

Susanne


:laola

Če bi bilo vse po sreči bi v petek ob 22 uri stal z vami na štartni črti, pa se žal ni izšlo :cry:


Bom pa zato zelo mislil in držal pesti za vse vas.

Če koga zanima neposredni sicer radijski prenos bo moč slišati TUKAJ

Aja, vreme bo in kot izgleda celo brez padavin, kar zadnja leta ni bilo ravno v navadi.

Srečno!!
Uporabniški avatar
 RoKo
#281242
Vsem članom :Fslo ekipe želim srečno pot, lahkoten in uspešen tek ter varno pot domov.
SREČNO.
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#281291
Blagoslova v vsakem kilometru in vsakem mišičnem vlaknu, ki se bo prilagajalu izzivu...
Pa noćnega užitka in vznesenosti ob zori.
Pa seveda, da si privoščite po prihodu v cilj vse kar bo telo in glava potrebovala.

Na poti stop in prepovedano vsem slabostim v želodcu, krčem v nogah, otopelosti, ...čim več vpijanja prijazne gričevnate Jurske pokrajine...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA