Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Vreme
#266562
olii napisal/-a:Vreme, ti bom družbo delala na progi :wink:


Glede na to, da sva na Sladkih6 ugotovila, da imava zelo podoben tempo (mi je bilo kar žal ,da sva se potem nekje izgubila) z veseljem!! :juhuhu:

Sedaj pa nam samo še ostane, da do takrat pridno treniramo :lauf:
Uporabniški avatar
 natasa
#266570
Tilcara napisal/-a:Nataša, eno je teči 100 km na čas, če imaš nek limit in tečeš za nekoga, kateremu moraš dokazati REZULTAT (bodisi Evropsko, državno, Občinsko prvenstvo), drugo je pa teči za dušo, zase in PRETEČI :) Ne obsojam, le pišem, kaj meni pomenijo Ultre (kot neizkušeni tekačici; do zdaj le 3 ultre in 5 maratonov). Tečem, ker imam čas razmišljati o vsem možnem, kar ti pade na pamet in se zabavati s svojimi idejami, projekti,.. :)
Preprosto ljubim tek, ker ne razmišljam samo, koliko je do konca in v kolikšnem času bom pretekla, ampak med dolgimi teki imam čas, da predelam vse tisto, za kar mi ne znese v družinskem in službenem času. Ob vsem tem, pa se še zabavam, če zanemarimo bolečine, pa kakšno manjšo krizo..Preprosto, kaj ne?!

Morda se vidimo na stotki :D


Tilcara, to je bila moja prva STOTKA in sem MORALA samo SEBI dokazati, da zmorem. Nikoli nisem in ne bom tekla za kogarkoli, VEDNO tečem samo ZASE in za LASTEN užitek.

Seveda je preprosto in zabavno......marsikaj .....ampak ZAGOTOVO ni zabavno in preprosto preteči 100km, pa četudi je CILJ samo CILJ ...poskusi pa boš potem povedala.
 IronDave9
#266573
Vidim, da nas bo kar nekaj štartalo naslednje leto, kar je super. Lepo je tudi brati poste "strejših" kolegov/kolegic, ki ste to dali skozi in kolikor vidim, nobenemu ni bilo žal in vsak je imel povedati marsikaj lepega. Tako, da sem še bolj napaljen :)
Če srečno končam, dobi vsak tekač, ki je naše gore list za pivo po koncu.
Uporabniški avatar
 Tilcara
#266579
Seveda bom poskusila, vprašanje če ravno Biel, ker mi je predaleč in vzame preveč časa. Mogoče, če gre poleg družina :D Vsekakor bom poročala, o svoji prvi izkušnji :D

Nataša, še vedno sem mnenja, da če si preobremenjen s časom oz. če tečeš za stopničke, je psiha pri teku drugačna. To so moje izkušnje, ker sem že večkrat tekmovala in tudi tekla neobremenjeno. Poznam razliko :wink:
Uporabniški avatar
 matjaz
#269008
najlepsi tek ki sem mi je zgodil. je nekaj najlepsega. Vsaka kaplja znoja je na koncu poplacana. Vec tisoc ljudi, pa vsak tece samo zase. Vsem ki boste tekli veliko lepih trenutkov.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#269046
Ga že dajem na spisek za 2012.
Prvič in doslej zadnjič sem bil v Biel-u 2007 s Celjskimi ultamaratonci in tudi tokrat bo to dobitna kombinacija.
Uporabniški avatar
 Vreme
#269054
bernarda napisal/-a:Uf.....nisem še zrela za njega :oops: naj vam leti, kdor se bo odločil :laola


Bernarda nekam skromno mi deluje tvoja izjava...
Uporabniški avatar
 bernarda
#269058
Vreme napisal/-a:
bernarda napisal/-a:Uf.....nisem še zrela za njega :oops: naj vam leti, kdor se bo odločil :laola


Bernarda nekam skromno mi deluje tvoja izjava...


Vreme, toliko dejavnikov je.....da mi misel na 100 km zatre že v kali.....vse te kilometre, bi morala vzeti z velikim spoštovanjem in dobro naštelano glavo...kar pa trenutno ni :oops: :wink:
 LEON RO
#269060
Uf,kaj sem biu in sem še sedaj ponosen, da sem 2004 pretekel 100tko v Bilu. Prvič. Vse je bilo novo,neznano.V glavi samo cilj, da pridem na cilj. Nič važno kdaj in kako,samo da pridem.Takrat sem verjetno prvič dvignil obe roki ob prečkanju ciljne črte.
Če se spomnim, kako sem se našemil in opremil za tek se še sedaj malo nasmejim.
Res je začetek evforičen in te nese,nese. Skoraj bi obstal sredi množice navijačev ob prečkanju nekega mostu. Navijači so se sčasoma utrudili in takrat se začne lepota noči. Sam v temi,ob jutranji rosi in ob telese polnem bolečin. Vem, da sem par km pred koncem zaradi krčev rikverc pešačil v dolino. Tudi po stopnicah v telovadnico proti postelji je bilo podobno.
Ampak bolečina izgine,ponos pa ostane.
Res je, da je najlepše prvič, saj imaš naslednjič v glavi že malo rezultata in kalkulacij, kar pa ni dobro za lepoto. Pa tudi lučko je pametno vzet s sabo,da si v temni noči v gozdu na kaki korenini ne uničiš sanj.
Higin iz Celja je vzel s sabo tudi denar-za kavo v eni gostilni :roll:
Mogoče bi blo pa res še za ponovit
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA