Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
#25257
IZVAJANJE PROJEKTOV NA TEKAŠKEM FORUMU

Na TF je bilo uspešno izvedeno že kar nekaj projektov: 1. Fotrov tek, Pohod po E6, potovanje na maraton v Dublin itd. V prihodnosti pa bo izvedeno še nekaj takih projektov: nastop na maratonu v Palma Novi, nastop na maratonu v Amanu itd. Praktična izvedba takšnih projektov ljudem ne dela večjih težav, kajti logično jim je, kaj je treba vse postoriti.

Pa kljub temu navajam dva projekta: Organizacija potovanja na pariški maraton 2004 in Pohod po delu E6 pešpoti Slovenija - Snežniško pogorje, ki sta narejena po teoriji in v katerih so sodelovali tudi člani Tekaškega foruma (TF).

V prvi polovici leta 2004 sem izvajal anketo glede Nastopa na maratonih v tujini, da bi napisal projekt "Organizacija potovanja na pariški maraton". Anketne vprašalnike sem poslall skoraj vsem takrat prijavljenim TF. Nazaj sem dobil okoli 10% anket.

Poleg tega smo z Alešem, Tomažem skupaj prehodili del pešpoti E6, kar je tudi napisano kot projekt.

Osnutka teh dveh projektov si lahko ogledate, če kliknete tu. Za ogled uporabljajte Internet explorer.

Če je kdo pripravljen, lahko oceni oba projekta glede::idea:

- logičnosti faz projekta,
- pravilnosti zaporedja nalog,
- jasnosti vsebine ,
- kaj bi spremenil v projektu,
- kaj ni logično v projektu itd.

Za ocene se lepo zahvaljujem :D , kajti več glav več ve.

Zanimivo pa bi bilo, če bi tudi vi zapisali svoje poglede na izvajanje projektov na Tekaškem forumu in na splošno v življenju::idea:

- Kako se nam porodi zamisel za projekt?
- Kdo prevzame vlogo izvajalalca posebno na TF?
- Kako nanačrtujemo potrebne aktivnosti za projekt?
- Kateri problemi se nam pojavijo pri izvedbi načrtovanih aktivnosti?
- Kako ocenjujemo uspešnost projekta oz.kako so drugi zadovoljni s
projektom?
- Kakšno zadovoljstvo nam nudi izvedba projekta kot izvajalca? itd.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA