Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Matevz
#25345
Na Slovanu je ponoči dost svetlo. Je luč od dvorane, pa ponavadi rokomet pod lučmi igrajo tam zrave, pa tut če ne, se dovolj vidi. (lukenj pa tudi ni prav veliko :D)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#25350
Pozdrav!
Nataša napisal/-a:ko smo že glih pri iskanju družbe: jest bi pa rabla nekoga lih mal hitrejšega od mene za intervale po Kodeljevem 1x na teden. grem tudi sama, ampak se težje spravim.

8) No, jaz sem dovolj blizu stadiona in sem glih malcken hitrejsi tako, da se komot lahko zmenva. :) Ja, pa fuzbal zraven trenirajo in so reflektorji, se ti zdi, da je skoraj dan. :) Lukenj na progi ni, po travi jih pa ne isces. :twisted: Tudi, ce vse luci ugasnejo je javne razsvetljave dovolj, da glih koga ne 'povozis'. :) No, ni zanemarljiv podatek, da stezo tudi spluzijo, ko zapade sneg. :roll: Sicer ne celo, ampak je dovolj za tiste norce, ki se takrat klatimo tam okoli. :) Imam pa eno prosnjo. Ali bi morda slo v sredo ali pa v petek? (Gnjavaza v soli PRESS) ;) :D :twisted:

lp, oranzni slon

p.s.: 8) Ja, pa Golovec je blizu. :) :D
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#25367
Pozdrav!
H2O napisal/-a:....padla sem namreč v črno luknjo, zoprno lenobno razpoloženje, že ves mesec ne tečem in če sem čist iskrena tudi volje več nimam. ........

8) Dej, H2O pozabi na crne luknje in pelji 'psa' na sprehod in ko bos ze zunaj, pa se kaksen krog naredi po holmerju. :) :D A se ti ne zdi, da ti je Fotrov clanek vlil nove volje in poleta. ;) :D No, da ne bom dolgovezil. Pojdi, pojdi dekle, pojdi na holmerja. :) :) Ali pa na Kodeljevo. :) Kakor ti drago. Just do ti :!:

lp, oranzni slon

p.s.: Prvi je tezak, drugi je ze lazji, tretji kar sam prileze, cetrti........... :twisted:
Uporabniški avatar
 5rca
#25379
H2O napisal/-a:šiškarce, še vedno laufate? :?


HOLMER je razrit ... spet :cry: tako da se tam ne da teči ... sva pa šli z Alenko na ogled stadiona Ljubljana (ŽAK), je dovolj osvetljen, da se da teči na pomožnem ali pa na glavnem stadionu :!:
tja bova hodili ob četrtkih ob 19ih, pa v Tivoli ob nedeljah ob 11ih. Žal sreda in petek ne bi šlo, ker imamo te dni telovadbo v Šercarju.
lp
 gape
#25382
Hoj

Jaz imam eno vprašanje, sicer je malo iz konteksta sam se mi zdi da boste vi to vedl. Zanima me če lahko kdorkoli uporablja za trening stadion ŽAK in pomožni stadion? Zadnjič sem bil tam pa so neke table, ki omenjajo neke izkaznice in kaj vem še. Pa še zanima me kdaj je stadion odprt (predvsem pomožni). Če kdo ve bi mu bil hvaležen za info.
Uporabniški avatar
 5rca
#25383
gape živjo

ko greš mimo table na pomožnem stadionu, zamižiš, pa ne vidiš kaj piše na njej :wink: mene v štirih letih še niso napodili s steze 8) 8) pa tudi na zaklenjenega še nisem naletela :!:

lp
Uporabniški avatar
 lunca
#25389
5rca napisal/-a:
tja bova hodili ob četrtkih ob 19ih, pa v Tivoli ob nedeljah ob 11ih. Žal sreda in petek ne bi šlo, ker imamo te dni telovadbo v Šercarju.
lp


Hudiča, 5rca, kaj pa dom??? :nono: :wink: A si ti sploh kej doma, al jim samo sliko na hladilnik nalepiš? :lol:

Še eno zeleno vprašanje :oops: : a je ful boljš teči po stadionu kot po asfaltu? Namreč ker je zdej zgodaj tema, je bolj težko najti mehke potke, eni pa mi pravijo, da je stadion isto trd kot asfalt. In se ne morem odločit, a se splača zapeljat do stadiona.
Uporabniški avatar
 tmp
#25392
Tartan je sicer po občutku mogoče mehkejši, vendar pa je za sklepe
slabši kot asfalt.
Uporabniški avatar
 Filipid
#25397
lunca napisal/-a:Še eno zeleno vprašanje :oops: : a je ful boljš teči po stadionu kot po asfaltu? Namreč ker je zdej zgodaj tema, je bolj težko najti mehke potke, eni pa mi pravijo, da je stadion isto trd kot asfalt. In se ne morem odločit, a se splača zapeljat do stadiona.


Moje mnenje je, da je tek po stezi na stadionu, kjer je tartan boljši od teka po asfaltu. Je pa steza le nekoliko mehkejša od asfalta. Najbolje pa je, da sama preizkusiš, kaj ti bolj odgovarja. Še bolje pa je, če kombiniraš.
Uporabniški avatar
 5rca
#25398
lunca napisal/-a:Hudiča, 5rca, kaj pa dom??? :nono: :wink: A si ti sploh kej doma, al jim samo sliko na hladilnik nalepiš? :lol:

Še eno zeleno vprašanje :oops: : a je ful boljš teči po stadionu kot po asfaltu? Namreč ker je zdej zgodaj tema, je bolj težko najti mehke potke, eni pa mi pravijo, da je stadion isto trd kot asfalt. In se ne morem odločit, a se splača zapeljat do stadiona.


dom?? :wink: a veš kaj, ko imaš enkrat polnoletne otroke, pa moža non stop v službi, ni težav s časom :lol:

na tartanu pa mene podplati pečejo, samo ni kaj ... če je Holmer zraven razrit :cry: po cesti se mi pa ne teče ponoči :lol:
 gape
#25417
5rca najlepša hvala za informacijo, bom pa res mižal, ko se bom približeval vratom, tko da pol res nebo problema :oops:
 Nataša
#25564
Danes torej intervali ob 17.30 na Kodeljevem. Mislim, da pride tudi Vidkul, vabljeni tudi ostali, če pa ne bo nobenga, pa tudi prav (tam pri Difu je itak zmeri dost zanimivga za gledat :oops: ).
Uporabniški avatar
 MihaPR
#25565
Ziv,

dans mi ne bo ratal na intervale, vendar jih zacnem po porgramu delat cez cca. 1 mesec. Zanima me, ce ima kdo izkusnjo z zimskim tekom po kodeljevskem štadionu, so steze splužene oz. vsaj ena ali je bolj svoh?
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#25566
MihaPR napisal/-a:Ziv,

dans mi ne bo ratal na intervale, vendar jih zacnem po porgramu delat cez cca. 1 mesec. Zanima me, ce ima kdo izkusnjo z zimskim tekom po kodeljevskem štadionu, so steze splužene oz. vsaj ena ali je bolj svoh?


Ponavadi je spluženo.
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#25567
Nataša napisal/-a:Danes torej intervali ob 17.30 na Kodeljevem. Mislim, da pride tudi Vidkul, vabljeni tudi ostali, če pa ne bo nobenga, pa tudi prav (tam pri Difu je itak zmeri dost zanimivga za gledat :oops: ).


Kakšni intervali so na programu?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA