Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
#353341
Te dni sem tekel petnajst in pet km.Danes sem se ponovno odpravil na 12km-sko progo.Štiri km poteka po brežini koprivnice ,8km pa je trasa teka državnosti v Celju.Na -4 zjutri sem tekel v času 56:17. Na desetem km je kazalo čas :47:20.To so moji najboljši rezultati na tej progi. Sedaj pa dva dni pavze,potem pa pet lahkih km in intervalni tek na vsponih.V Celju je imenitna kilometerska proga navkreber.
#353371
Intervalni tek navkreber, ki sem ga za danes načrtoval sem opravil relativno uspešno. Relativno zato ker je temperaturaod -5 bila precej moteča.Zato sem tekel samo trikrat z 2min. pavzo.Čas teka je bil za to obdobje dokaj dober.3×1000M: 4:48, 4:42, 4:45.Naslednji teden se bom lotil ravninskih intervalov.
#353373
star tekač napisal/-a:Intervalni tek navkreber,... Čas teka je bil za to obdobje dokaj dober.3×1000M: 4:48, 4:42, 4:45.Naslednji teden se bom lotil ravninskih intervalov.

Koliko je pa vzpona na teh navkreber tekih? Me zanima, ker bi se sam tudi lotil km intervalov navkreber, pa da si ne bi prevelikega vzpona omislil oz. prevec forsiral cas pod 5 minut, ce bi bil prestrm klanec.
#353375
Proga ki jo jaz tekam je izmerjena in označena na vsakih 50m.Vspon pa je približno pet stopinski,ponekod mogoče malo manj na krajših odsekih pa tudi malenkost več.Sicer je pri brani Šmartinskega jezera tristometerski vspon ki ga na vso moč pretečem komaj, malo čez 2min.Je za mene in mojih 67 let nekoliho prezahteven.
  • 1
  • 115
  • 116
  • 117
  • 118
  • 119
  • 120

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA