Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
#279370
spela* napisal/-a:
Sončka napisal/-a: Včeraj sem res šla plavat.


Res je šla! Sem jo videla na začetku treninga, potem pa ne več, ker smo izginili v temi kopališča Ilirija. :lol:


:-) Vse je možno. Lahko da sem se skobacala ven na drugem koncu in šla na čaj.
#279371
wind napisal/-a:
Sončka napisal/-a:Današnji trening: sedenje na stolu. :-)


O, to pa jaz skoraj vsak dan treniram, ob tem pa še roke vadijo po tipkalnici in miški. Če dobro pomisliš, ugotoviš, da gre pravzaprav za trening spretnosti in vdržljivosti. :mrgreen:

Danes sem naredil nekaj serij sklec (22,22,27,30,24,22,20,58) in trebušnakov (40,50,60), kasneje pa je bil na sporedu enourni sprehod. ;)


Trebušnjaki in sklece kot dopolnilo sedenju so odlična ideja, samo jih še v življenju samoiniciativno nisem uspela narest. :-) In tudi ne bom obljubljala, da jih bom, ker to bi bilo pa res že preveč.
A sprehaja se še kdo na tem TF? :-) Pohvalno. Za zdravlje zadošča.
#279399
35,2 km po Haloških hribčkih gor in dol. Nabralo se je 480 m višincev, povprečna hitrost 26,8 km/h, srečal sem 10 avtomobilov. :D
Sedaj pa v službo.
:?
#279521
Zjutraj 70 min spinninga - trening intervalov + 5 x 20 sklec.
Zvečer 2 km plavanja v kosu v zunanjem bazenu (dež me sploh ni motil :lol: ), potem pa 2 x 15 min saune + ohlajevanje na dežju.
8)
 spela*
#279525
Ta teden dvakrat plavanje v zunanjem bazenu. No, danes pa je bilo vendarle premrzlo in sem bazen spustila. Namesto tega sva s Kairosom šla na stadion in odtekla intervale 5-krat 200 metrov, nisva se preveč gnala. Sva pa srečala muca, ki je tudi tekel intervale. Siv tigrast. :D
#279597
56 km cestnega kolesa po Halozah, vmes skok na Donačko goro do Rudijevega doma in čez hribčke nazaj domov. Nabralo se je dobrih 1000 m višincev.
:D
#279623
Jaz sem bila ta teden, ko Raziskovalec ni nič športal, neumorna. :-) Včeraj sva sicer skupaj šla plavat 1h, ne glede na vreme, in bilo je ok. Res je manjkal sonček, ne zaradi mraza, ampak zaradi vzdušja.
#279719
46,3 km cestnega kolesa z okoli 600 m višincev. Haloze se razume, kje drugje. :lol: Hribčki in vinogradi. Gor in dol, pa spet gor in dol, pa spet ...
Priprava na RAP 150.
8)
#279745
92,3 km cestnega kolesa, 5,5 km teka, 25 km gorskega kolesa.
Zjutraj sva s sinom od doma šla v Radence s cestnimi kolesi, tam odtekla 5,5 km tek in s kolesi nazaj domov. 46 km v eno stran. Ravno za ogrevanje. Super. Edino malo mrzlo je bilo. Zjutraj mislim. Pa je šlo.
Popoldan pa z gorcem in z ženo na 25 km regeneracijske vožnje. Potem pa na piknik. Njam.
:D
#279961
Ker je bilo slabo vreme in zaradi bolečega narta spet nekaj časa ne bom mogel teči:
80 minut spinninga + 100 sklec.
V sili še vrag muhe žre. :lol:
Ko bo lepše vreme pa gas na cestaka!
:D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 120

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA