Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 bruny
#280017
V soboto pohodniško na Boč do stolpa iz Studenic po stari rimski cesti, lovski in planinski poti v eni bolj netipični in redko pešačeni trasi in nazaj. V nedeljo gorsko kolesarstvo - Šipek nad Trojanami med Javorjem, Reznarco, Špilkom in Velikim Rakitovcem po samotnih in dokaj zaraščenih poteh...
#280027
V ponedeljek sem se povspel na manjši hrib v bližini Prevalj- Brinjeva gora, danes pa sem bil na ogledni poti za sobotni pohod Železarjev na Pohorje. Pot se je začela v dolini Lobnice in nadaljevala mimo obeh slapov Šumik, nato pa mimo Črnega jezera do doma na Osankarici.
#280033
spela* napisal/-a:Po sobotnem maratonu malo počitka od teka.
Včeraj in tudi že danes plavanje v odprtem bazenu. Bilo je nekaj dežja, tako da smo bili vsi mokri. :D


Blagor, jaz pa z bolečim grlom čez vikend. Jutri upam, da bom že plavala.
#280134
Dopoldan 56 km cestnega kolesa, z vzponom na kraljico Haloz (Donačko goro). Malo me je vmes dež pral, pa sem preživel. :D
Donačka 23.5.2012.jpg
Za lušte
Donačka 23.5.2012.jpg (245.74 KiB) Pogledano 6948 krat

Popoldan 13 km rolerjev, za sprostitev.
Zvečer 3 km plavanja, 500 m intervali, nato sauna.
Popolni športni dan.
8)
#280137
Miroslav napisal/-a:Dopoldan 56 km cestnega kolesa, z vzponom na kraljico Haloz (Donačko goro). Malo me je vmes dež pral, pa sem preživel. :D
Donačka 23.5.2012.jpg

Popoldan 13 km rolerjev, za sprostitev.
Zvečer 3 km plavanja, 500 m intervali, nato sauna.
Popolni športni dan.
8)


Miroslav, dopolni si vizitko...nisi rojen samo za tek, ampak tudi za plavanje in rolanje. :clap:
#280192
jedrnat napisal/-a:[Miroslav, dopolni si vizitko...nisi rojen samo za tek, ampak tudi za plavanje in rolanje. :clap:
Saj ta moja vizitka ne pomeni dobesedno, da sem jaz rojen za tek. Daleč od tega. Jaz sem začel teči komaj pri rosnih 33 letih. :lol: Prej pa nikoli nič treniral. Šele peto leto pa sem na cestnem kolesu, tretje leto pa v plavanju. Sedaj trenutno sploh skoraj nič ne tečem, ker imam vnet in boleč nart. To se mi vleče že dobra dva meseca. Pred tem pa sem imel vneto tetivo čez pogačico. Posledica pretiravanja teka v zimskih mesecih in nore ideje (100 dni teka brez pavze). Na srečo pa lahko kolesarim, kar mi je pa še v večji užitek. In plavam, in rolam, in ... Mogoče sem se teka v 10 letih malce najedel, tako da ga ne pogrešam nevemkako.
Ta moja vizitka pomeni bolj to, da smo ljudje ustvarjeni za gibanje, pod večjimi obrati, kot normalno živimo. Kakršnokoli. Ta knjiga mi je dala malo mislit. Ko jo prebereš in dobro prespiš, takrat komaj izluščiš bistvo. Bistvo pa je, da ta svet gre nekim čudnim potem. Več kot imamo materialnih dobrin, manj imamo moralnih vrednot. Človek bi kar odšel nekam v divjino, daleč stran od tega norega sveta, pa to pač kar tako ne gre. Tako, da ti ostanejo samo redke srečne urice, ko jih preživiš s svojo družino (brez televizije ali računalnika) ali ob športanju nekje v naravi.
:D
Dovolj sem bluzil.
:roll:
Šport danes:
40,5 km cestnega kolesa po Halozah, dobrih 600 m višincev, po ozkih asfaltiranih cestah po prelepih gričkih med gozdovi in vinogradi, brez cestnega prometa. Sam s seboj in z vetrom v laseh.
:juhuhu:
Mogoče še ni konec?
#280275
110 km cestnega kolesa s sinom Leonom, višincev okoli 1100 m, povprečje 27,15 km/h. Od doma čez Pečico v Šentjur pri Celju in čez Ponikvo nazaj. Drugi del je bil še posebej razgiban, pa še močan kontra veter je pihal. Super izlet.
:D
#280340
Včeraj sem se udeležil pohoda železarjev, kateri je potekal po Pohorju. Pričeli smo v vznožju pohojav kraju Smolnik in pot nadaljevali po soteski reke Lobnice mimo obeh slapov Šumik, nato pa nadaljevali proti Črnemu jezeru in naprej do Osankarice. Celotno pot smo prehodili v 5 urah zmerne hoje.
#280347
Dopoldanska kolesarska cestna tura s sinom - 65,5 km s povprečjem 30,4 km/h.
Srečala sva ogromno kolesarjev, naspidiranih in nasmejanih.
:clap:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 120

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA