Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 snela
#507
mojA napisal/-a:Ne najdem izhodišča, ker so iz smeri Vič - Koseze vse table polomljene.

Izhodisce je pri preckanju Trzaske (Vic) - samo desno gor poglej :wink:

Tabl sicer ni - so pa se vedno stange. Recimo tista na hribu (za konji) je 1km, potem pri Biotehniski 2km,...
 mojA
#508
Hvala za odgovor !

To torej pomeni, da je pst dolga samo 33 km? Glede na to, da je oznacba na tabli pred konji (na 1.km) 33 km.

LP !
 snela
#647
Jaz dolzino PST ne vzamem za merilo ampak za priblizek. Namrec, tudi med dvema tablama za KM ni nujno 1km razdalje - se posebej ne v Murglah pri Drnovsku.

Utrip + cas = dolzina :)
 mojA
#648
Jaz sem pa mislila da mimo Kučančka tečem.
Glede dolžine imaš pa prav (mislim, da je 34 km) samo je le fino, če greš malo hitreje. Sicer je pa zadnje čase na PSTju že prava gužva.
 snela
#653
Guzva? Pocak, da mine lepo vreme :wink:

Potem vidis samo nas v dezu, nas v snegu,... :D

Dogwalkerji ipd. pa cakajo na 14uro - da rata toplo :roll:
 mojA
#659
Vceraj je pa tudi mene pregnalo. Najprej me je do koze opralo na pretecenih 20 km, pa mi je še čisto odgovarjalo. Zadeva se je ponovila na 25 km v še hujši izvedbi, toča in grozovit veter. Pihalo je tako, da nisem mogla dihat, pred usti in očmi sem držala roke. Ampak se nisem dala... še je šlo, na svoj način mi je bilo celo všeč, dokler nisem zaslisala čudnega poka, nakar pade cca 1 m pred mano vrh odlomljene breze. Začelo je še grmeti, mene je pa kar odneslo proti domu. Sploh nisem vedela, da grem lahko tako hitro. Včasih je pa le treba odnehalt. Ceprav me je potem cel dan grizlo, ker nisem pretekla 38 km, kot sem nameravala (če se le da se drzim Poletovega programa).
 snela
#660
:D Mene je tudi vceraj dobro namocilo.
 snela
#741
snela napisal/-a:med dvema tablama za KM ni nujno 1km razdalje

No, zdej po (pol)maratonu sem 100% da so 1km razdalje za vsaj 30-50 PREKRATKE :!:

Tekel sem svoj tempo 6 in ze po 1-2 km opazil, da sem 1min prehiter. Potem sem hotel upocasniti in se vedno je bil 5:30 tempo. Meni nic jasno.
No, pri 14km sem bil siguren, da sem vseskozi tekel (na treningih) 5:30 in ne 6:00. Tako, da sem na cilj prisel 10min prezgodaj :D
Uporabniški avatar
 Fotr
#5308
Slika
Ali bi lahko kdo nam iz province nazorno pokazal kje so kraji, ki so omenjeni pri poročilih o teku po PST: motel Park, Koseški bajer, Golovec, Fužinski grad, Fužinski most, Deželna blaznica, Vrhovci, Livada, Vič, observatorij, Orle, Brdo, Koseze, Rakovnik, Polje, Morost, Viška pošta, Rudnik, Žale, Most pri Livadi, plinarna, BTC, Tržaška in ostali kraji na PST, kjer se lahko priključimo ali odnehamo. Da nas bo drugič še več!
Ali pa če se da izdelati kakšen priročen zemljevid?
 dpop
#5312
ideja ni slaba (tut za nas iz mesta)
ker tale PST se vcasih kar izgubi (LOST IN SPACE)

pa ce ze nekateri pretecejo cel krog pa nosijo digitalne fotoaparate
pa lohka vsak odsek lepo poslikajo pa naredijo fotoreportazo :wink:

se kdo javi? :lol:

LP Darko

P.S. jest bi naredu za par km iz kosez gor pa dol... tolk kot se ze pretekel
(pa se pol izgubil) :lol:
 Odzadnjak
#5325
Hoj, jaz sicer imam "plahto" - zemljevid Ljubljane v elektronski obliki, ki je ravno tako natančna in berljiva kot papirnata varianta, samo žal je ne morem spraviti sem gor, ker je file velik 10 MB, omejitev sistema pa pod 3 MB.

PST je kar dobro označena, dalo pa bi se s kakim PSP programom še dodatno povdariti traso teka po PST (morda dodatno še teka trojk) ali vsaj glavne postojanke ob njej.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#5339
Odzadnjak napisal/-a:Hoj, jaz sicer imam "plahto" - zemljevid Ljubljane v elektronski obliki, ki je ravno tako natančna in berljiva kot papirnata varianta, samo žal je ne morem spraviti sem gor, ker je file velik 10 MB, omejitev sistema pa pod 3 MB.

PST je kar dobro označena, dalo pa bi se s kakim PSP programom še dodatno povdariti traso teka po PST (morda dodatno še teka trojk) ali vsaj glavne postojanke ob njej.


Helou!
V kakšnem formatu oz. programu jo pa imaš? Meni lahko na službeni emajl, (najdeš me v članskih kontaktih) pošlješ vseh 10Mb.
 Odzadnjak
#5350
Bajsi napisal/-a:Helou!
V kakšnem formatu oz. programu jo pa imaš? Meni lahko na službeni emajl, (najdeš me v članskih kontaktih) pošlješ vseh 10Mb.


Je (ogromen) jpg format. Ero jo že ima in bo dostopna vsem. Poslal sem mu "popackano" verzijo, kjer sem nekaj mest (Fotru v orientacijo) markiral z zelenimi pikami. Lahko seveda ponovimo zadevo z originalno verzijo.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#5352
Helou!
Fotošop dela čudeže!
Če lahko, mi pošlji cel fajl!?! Pliz!
 Odzadnjak
#5353
OK, dobiš in če kaj uporabnega pridelaš toliko bolje.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA