Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
#331333
Jaz teh težav nimam, imam pa drugo. Namreč čim zašvicam in to je pri meni hitro, ta vrag zleze dol. Na startu je čisto OK, ravno toliko, da normalno diham....potem pa frrrrrrr zleze dol in ga lahko za okras v roki nosim :/
#331980
@ čara: obstajajo različne velikosti soft strapov. Polar ima recimo velikost XS-S in M-XXL. Polarjevi soft strapi pa so v večini kompatibilni z Garminovi senzorji... Tako, da če uporabljaš Garmin ali Polar uro je to rešitev za tebe. Jaz sem za moj pas plačal pred 1 tednom 15 EUR. Če rabiš podatek kje, javi, da ne bo kdo rekel, da delam reklamo.

@sigmasport: tvoj problem je mogoče tudi v tem da imaš slab stik. Če pa slučajno uporabljaš Garmin uro in merilec, pa je lahko težava v "defektnem" traku...Pri meni so bili odkloni pri srčnem utripu od 150 na 190 ali celo 250 udarcev v minuti...Sedaj imam Polarjev trak in Garminov senzor na traku in so meritve točne v nulo.
#332108
sigmasport napisal/-a:Jaz mam problem in sicer, da mi velikokrat med tekom kaže ura pulza recimo 150 potem kar naenkrat 185 potem pa spet 160 itd... Kaj bi to lahko bilo ?

Lahko da je pas poškodovan, kar je z leti dokaj običajno. Probaj z novim. Če se bojiš da to ni to, si ga sposodi od kakega znanca.
#332307
Lahko je ze iz trgovine zanič. Pojdi v trgovino in uveljavi reklamacijo. So pa seveda se druge moznosti. Ne poznam ure, če prenos ni kodiran, lahko ujame drug merilec, motnje lahko povzroči daljnovod ipd. Lahko pa ti res vsake toliko zbezlja srce. to sploh ni redek pojav.
#333587
ribic napisal/-a:@ čara: obstajajo različne velikosti soft strapov. Polar ima recimo velikost XS-S in M-XXL. Polarjevi soft strapi pa so v večini kompatibilni z Garminovi senzorji... Tako, da če uporabljaš Garmin ali Polar uro je to rešitev za tebe. Jaz sem za moj pas plačal pred 1 tednom 15 EUR. Če rabiš podatek kje, javi, da ne bo kdo rekel, da delam reklamo.

@sigmasport: tvoj problem je mogoče tudi v tem da imaš slab stik. Če pa slučajno uporabljaš Garmin uro in merilec, pa je lahko težava v "defektnem" traku...Pri meni so bili odkloni pri srčnem utripu od 150 na 190 ali celo 250 udarcev v minuti...Sedaj imam Polarjev trak in Garminov senzor na traku in so meritve točne v nulo.

Tudi jaz imam težave s trakom za POLAR 300 (menjal sem že dva).Ali ga je res treba menjati vsako leto.Ali bi lahko dobil naslov,prosim.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA