Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 Preseren
#334723
Lp,

tako, končno sem se prepričal, in prijavil na svojo prvo 100 km. Pa makar umrem :D
Ampak bolj kot gledam po njihovi spletni strani, manj informacij sem tam dobil. Sicer sem prebral vse vaše poste in bloge iz prejšnjih let ampak še vedno rabim več informacij. Če sem jih spregledal na spletni strani bom vesel linka, če pa ne, pa vaših osebnih informacij.
1. Štart/cilj? Če prav razumem, greš najprej v Umag, in je tam dvig štartnih in to, pa te potem odpeljejo na start v Lovran?
2. Za hrano se mi zdi, da je je na okrepčevalnicah bolj malo oziroma nikoli ne veš, kaj te bo čakalo. Ste zato vzeli kaj več hrane s sabo, za ziher, ali je dovolj izbire na okrepčevalnicah, da vedno nekaj najdeš zase? Ok, gelov bom seveda imel svašta s sabo.
3. Verjetno se bo našla dobra duša, ki me bo spremljala z avtom, a so kje natančne info o tem, kje točno so okrepčevalnice, tako da se jih da z avtom najdt?
4. Kaka je politika o pacerjih na teku? Če se odločim, da bi želel, da zadnjih 30 nekdo z mano teče?
5. Štart je pol v petek ob 23.00 al kako?

Hvala vsem za info!
 ursad
#334731
Živjo,
mislim, da ti bo Alen Paliska, "oče" 100 milj Istre, z veseljem odgovoril na vsa tvoja vprašanja. Tule so njegovi podatki: +385 989831255, race@istria100.com.
Srečno in obilo užitkov na poti,
Urša
Uporabniški avatar
 5r002
#334740
Preseren, čestitke za pogumno odločitev glede prve 100tke! :)

Večino informacij že najdeš na spletni strani prireditve in v mailih organizatorja. http://www.istria100.com/hr/utrke/pravila

1. na štart se pelje z busom organizatorja v petek ob 20:30
2. nekaj hrane je na nekaterih okrepčevalnicah, sicer pa je dobro da imaš poleg obvezne opreme (katera je razpisana na strani) s seboj tudi zadostno količino hrane.
tekočina je obvezna (min 1 liter), kot tudi kozarec/bidon, saj na okrepčevalnicah ni kozarcev
3. lahko malo preštudiraš traso teka in sam poiščeš točke, kjer je možen dostop z avtom http://www.gpsies.com/map.do;jsessionid ... hlnpakarbe
4. tole me spominja na ameriške prireditve... a greš na zmago da rabiš spremstvo tekačev? :)
5. res je... Utrka starta u petak, 17. travnja 2015. godine u 23:00 iz Lovrana.

Pa srečno!! :)
 Preseren
#334748
Super, uspelo mi je popolnoma spregledati to postavko v meniju, tako da sploh nisem videl teh pravil. Hvala, preštudiram vse.
Ok, vse zastopim, razen
4. Ja valda, kaj pa drugega, kot zmagat :D Mah gre bolj za to, da me nekdo potegne do konca, ne da bi zaradi njega tekel hitreje ... Sam da vem, kakšne so moje opcije.
Grem čitat ...
 matej2
#334750
2. Če nisi izbirčen, je hrane in pijače na okrepčevalnicah dovolj. Rabiš samo nekaj malega za železno rezervo. Če si navajen na kakšno posebno hrano, jo le vzemi s sabo zreducirano na minimum.
Vse, kar vzameš s sabo ti dela težo v nahrbtniku.
3. Letos res ni določenih točnih koordinat okrepčevalnic. Sicer pa luksuz v obliki privat servisa na vsaki postojanki odvzame precej čara takemu podvigu.
4.V pravilih piše, da je pomoč izven okrepčevalnic prepovedana. Za zadnji del bi, bolj kot zajček, prišla prav kosilnica.

Brez skrbi. Pred štartom se trdno odloči, da prideš do konca in se te odločitve drži celo pot. Srečno pot!
 Preseren
#334835
matej2, hvala za odgovor. Sem potem tudi videl ja, da pomoč ni dovoljena, tako da se bomo držali okrepčevalnic, če se odločim za to, da bi imel nekoga, ki bi me spremlja. Sej tam do 75 km ne bo problema, upam, ampak to naprej me skrbi. Ker je res daleč :D
Tole s hrano se moram odločiti, do sedaj sem bil precej izbirčen, nosil s sabo večino stvari, ampak po moje je treba tudi s tem nehat. Sej želodec zaenkrat vse prenese.
Hvala, sej imaš prav, samo odločitev rabiš, ostalo gre po avtomatiki :D
 oby
#335029
Živjo, jaz grem tudi letos prvič na kej takega in nisem čisto ziher katere superge vzeti... Bi bil kdo pripravljen delit svoje izkušnje?
Uporabniški avatar
 sandiS
#335080
oby napisal/-a:Živjo, jaz grem tudi letos prvič na kej takega in nisem čisto ziher katere superge vzeti... Bi bil kdo pripravljen delit svoje izkušnje?


Večji del poti je po gozdu in kamenju, občasno pa ti pot prekriža tudi kakšen potoček.
Uporabniški avatar
 majcka
#335081
sandiS napisal/-a:
oby napisal/-a:Živjo, jaz grem tudi letos prvič na kej takega in nisem čisto ziher katere superge vzeti... Bi bil kdo pripravljen delit svoje izkušnje?


Večji del poti je po gozdu in kamenju, občasno pa ti pot prekriža tudi kakšen potoček.


Iz vsega skupaj sklepam, da so najboljše tiste, ki so toliko preverjene, da zagotovo ne žulijo. Vse ostalo premaga glava. :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA