Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 Anominan
#338119
Super. Tudi sam imam v planu tekaško prečit Košuto. Na gorenjski avtocesti mi pogled vedno bega tja :)
Tisto bo črni gad ali navadni gad, ki v višjih predelih dobi črno barvo. Vsaj tako sem prebral.
 marjan
#338130
matej2 :laola

Prav zaradi vsega opisanega grem večkrat letno na Košuto in pogrešam SAM 50 km. Letos popeljem Polono po poteh SAM-a. Za nepoznavalce SAM (Slovenski alpski maraton.) Preddvor- Tržič- Kofce- Dolga njiva- Jezersko (če naštejem samo nekatere točke). In z nepozabnimi pogledi na Košuto :D

Lep gorskotekaški pozdrav
Marjan
Uporabniški avatar
 zz topka
#338135
:laola:
Saj ni za verjet, ma, na Šiji, Kofcah, Košuti sem že bila. Pred, sigurno več kot 30.leti.
Je imela sošolka žlahto, ki je nekje gor :oops: :?: imela brunarco, pa smo šle gor za vikend, z avtobusom do Tržiča in še malo po Dovžanovi soteski .. :idea: :oops: ojej, EMŠO nagaja... :D
Lepo je bilo!
 matej-jethro
#338167
Anominan napisal/-a: Na gorenjski avtocesti mi pogled vedno bega tja :)


Meni tudi! Matej, kul da si mal pogrel idejo za prečenje. Tako bom šel verjetno kaj prej kot slej :D Hvala za zapis in se vidmo na Pušeljcu! Fajn bod :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA