Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 tae
#344325
Lepo pozdravljene vse tekačice in tekači!

Vstopili smo v novo leto 2016 in zato je čas, da se tu gori spet malo javim.

Starejše forumovke in forumovci se me verjetno še spomnijo in me tudi poznajo :D "novejši" pa me boste še spoznali, ali pa tudi če ne.

Kaj se je spremenilo pri meni, odkar sem se nazadnje javil na ta forum? Zakorarakal sem v 40. leto. Tečem sicer še, a že nekaj časa nič več tekmovalno (v letu 2015 sem bil celo na dveh tekmah: polmaraton Sežana, ker sem dal forumašu Obivankenobiju za rojstni dan štartnino in se potem že spodobi, da grem z njim, in na teku trojk, kjer sem bil že drugič zaporedoma najšibkejši člen).

Kakorkoli, tekaška tekmovalnost me je minila. Zavedam se, da nisem več dovolj dober, zato se nima smisla z nikomer primerjati.

Da ne bom preveč nakladal za ta uvod, me zanima kdo od "starih" forumovk in forumašev je še prisoten na tem forumu. Javite se prosim tisti, ki me poznate.
Uporabniški avatar
 ROSI64
#344330
Prisotni in prisebni :lol: :lol:
lepo da se vračaš na forum,
tudi pred mojim blokom te pogrešam :) že dolgo te nisem videl :D
 marjan
#344332
Tae še kako smo tukaj :wink:

Prav lepo pozdravljen
Marjan

p.s. Predlagam, da se primerjaš s seboj :D
Uporabniški avatar
 lenči
#344335
Tae se vračaaa :laola :laola :laola :clap: . No tudi mi smo še kar tukaj :lol: , če ne toliko kilometrov pa "štepamo" poste :D .
Važno je, da se miga :juhuhu: :clap:
Dobrodošel in se kaj vidimo (četudi sem tudi jaz na tekmah bolj tako-tako) :laola
Uporabniški avatar
 RoKo
#344336
Pozdravljen Tae. Še malo sem tu, bolj informativno, tekel pa od Palmanove nisem nič več.
Razmišljam o povratku, bo pa to zeloooo težko. Kdo bi rekel da si že pri 40. Srečno.
Uporabniški avatar
 zz topka
#344340
O, Tae, živ žav, ma veš kaj, če nisi opazil, da sem jast še tu... in na levi in na desni :D , pole pej... :|
Ja, nič, pole se javljam... ma, jast sploh nisem tekačica.... sem pa hodačica, to pa in v vseh teh letih prihajam na tekmah v cilj v pozadini, ma je tudi fajn... no in še klepetačica sem, to pa itak....
p.s. ojej, sem pa eno desetko več kot ti.... :o
Uporabniški avatar
 ROSI64
#344341
zz topka napisal/-a:p.s. ojej, sem pa eno desetko več kot ti.... :o

...... a te že Abraham dohiteva :lol: :lol: zz topka šibaj :lauf: 6 mesecev imaš še fore :wink: :wink:
Uporabniški avatar
 Loni
#344348
:clap: za odločitev, da se spet oglasiš, pa seveda, da tečeš :D .
Uporabniški avatar
 aljosa
#344350
Tae pozdravljen. Vajine legendarne stave z Inoton ne bodo šle nikoli v pozabo. Cel forum je bil z vama.
Uporabniški avatar
 tae
#344354
No super, vidim, da vas je še dosti, torej le ne bom ponovno čisti novinec na forumu, kjer nebi nikogar več poznal. :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA