Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 Stelvio79
#344816
Živijo,

le nekaj dni po novem letu se mi je nasmehnila sreča, saj sem bil izžreban za nastop na 100-miljskem trail teku v Leadville-u v Coloradu (znan tudi kor Race Across the Sky), ki bo na sporedu 20. avgusta.

Več o sami tekmi tu: http://www.leadvilleraceseries.com/run/ ... ail100run/

Zaradi zahtevnosti projekta, oddaljenosti ter logistične in psihične spodbude iščem interesente, ki bi šli z mano kot spremljevalna "posadka" (crew). Torej iščem par ljudi, ki bi mi pomagali pri projektu, po možnosti tekačev z izkušnjami pri "servisiranju" tečnega, neprespanega in zmatranega tekača.

Šlo bi za močno subvencionirano letalsko vozovnico (z moje strani), preostale stroške (najem vozila - morda še najbolj elegantna rešitev bi bil majhen RV za 3-4 osebe, hrana, bencin itd.) pa bi si delili. Plan je leteti v ZDA en teden prej zaradi aklimatizacije (delno se bom na višino poskušal dodobra privaditi že pri nas), ter potegniti še en teden kasneje (npr. z ogledom nacionalnih parkov Grand Teton in Yellowstone v sosednjem Wyomingu).

Kontaktirate me lahko preko zasebnih sporočil ali na mail: mitja.volcansek@gmail.com

Hvala že zdaj,

Mitja
#344900
Sliši se super. Sploh, če bi lahko tudi spremljevalci kaj pretekli med tvojimi pripravami, mogoče celo Leadville, kot strateški ogled proge kakšen dan pred tekmo, tudi trail tekaški izlet po parkih se ne sliši slabo, mogoče se v bližini najde še kakšna trail tekma za spremljevalce. ;)
Glede na to, da iščeš support team verjetno startaš »na dober rezultat«. Izkušenj s supportom sicer nimam, včasih še sam sebe težko prenašam. ;)
Bistveno pa se mi zdi, da vemo kako reagirat, ko si tečen - ali se ti »dereš« na nas ali pa mi nate. ;)
Si okvirno že kaj preračunaval koliko bi prišlo 14 dnevno potepanje, najem avtodoma in ostali stroški?
Uporabniški avatar
 Enkica
#344901
Stelvio79 napisal/-a: Torej iščem par ljudi, ki bi mi pomagali pri projektu, po možnosti tekačev z izkušnjami pri "servisiranju" tečnega, neprespanega in zmatranega tekača.

Mitja


Glede na to, da sem si te zapomnila kot daleč najprijaznejšega tekača na 24 ur Sv. Primoža pred dvemi leti, prijazno si pozdravljal vse sotekmovalce tudi še takrat, ko te je prebava že fino zdelovala (kot smo lahko kasneje prebrali), mislim, da se spremljevalcem tvoje tečnobe ni treba bati.
#344902
Za svoje odzive po 100 plus kilometrih vseeno ne morem jamčiti :lol:

No, ne bom izjavil, da me rezultat čisto nič ne zanima, gre pa pri posadki predvsem za to, da bi imel družbo. Se mi namreč zdi največji zalogaj, da bi šel sam na pot, od letališča dalje vozil, navigiral in skratka se ukvarjal z vsemi malenkostmi. Od ekipe ne bi bil preveč zahteven - pač če dobim kakšen bidon in priboljšek, ki sicer ne bo na voljo na samih okrepčevalnicah (itak je suport mogoč samo na območju okrepčevalnic) in malo navijanja, bo super!

Kar se stroškov tiče, kot sem zapisal, sem pripravljen kriti večji del cene letalskih kart (recimo da prispevate 250-300 evrov na glavo). Od ostalega: najem RV vozila s 3 ležišči pride čez palec okoli 2500 evrov za 14 dni, torej dobrih 800 evrov na glavo. Prišteti je treba še stroške za "RV Site" v kampu (kolikor vem, so precej strogi glede parkiranja sredi divjine), bencin in hrano, dovolilnico za vstop v nacionalni park in več ali manj je to to. Ampak vse skupaj ne bi bilo bistveno dražje kot 14-dnevno letovanje kje na Jadranu.

Ker vem za okvirne datume, pa bi bilo fajn že do srede februarja rezervirat zadevo, saj potem utegnejo cene fajn narasti.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA