Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 TONEK
#349100
Ena sama pogrebščina, kar je forum prenovljen. :evil:
Uporabniški avatar
 pajo
#349105
Bolj slabo je res. Včeraj sva šla slučajno skupaj z ženo tečt čez Rožnik pa se mi je čudno zdelo ko je bilo en kup oranžnih puščic po poteh potem pa še trakovi. In v Mostecu mi ni dalo miru ker jebilo ogromno oseb v tekaških oblačilih in sem pač vprašal kaj imajo tukaj. Bil je tek za pokojnega policaja, ki je bil ta teden brutalno ubit. Saj gledam razne strani od športa ,TF in podobno... Nikjer nisem zasledil te objave. Pa mislim, da nisem bil edini.
Uporabniški avatar
 zz topka
#349110
Ne vem, no, res je bolj boga mati. Smo zdaj prišli s teka po Šentviški planoti, pa me je kar nekaj njih pocukalo, kaj se dogaja s TF, zakaj prenove na slabše, slabo vidno, nepregledno ...
Če nas večina meni, da je nekaj wrong, pr mej duš, nekaj ne more bit v redu... Al pa smo mi, večina, wrong... :shock:
Uporabniški avatar
 Enkica
#349113
Ja, človek res težko razume tole... Že tako je forum počasi zamiral, tale prenova pa je prav njegov pogreb, no. Škoda, res škoda.
Uporabniški avatar
 tae
#349122
Jaz že nekaj časa nisem več resni tekač. Kljub temu pa sem še vedno rad vsake toliko časa pogledal na forum, še posebej prispevke oseb, ki jih poznam. S prenovo foruma se že od vsega začetka nisem strinjal, čeprav kdo pa sem jaz, da bi lahko odločal. Prav tako ne s spremembo logotipa. Pravijo, da smo ljudje ob vseh spremembah sprva kritični, potem pa se navadimo. Tudi sam sem mislil, da bo tako, a tole mi ne potegne. Že ta siva barva je veliko slabše vidna od npr. črne, pa nič se ne znajdem več, glede na to, da nisem stalni gost. Se mi zdi, da je bil to poslovni kiks, čeprav je bila zadeva speljana dobronamerno. Ali je še pot in možnost nazaj na stari forum ne vem, bi bilo pa po mojem mnenju za večino bralcev to priporočljivo? Po drugi strani pa kdo sploh še piše na forum ali se kaj dogaja? Ni treba, da so strokovni članki (slednje je potrebno načeloma plačevati), poleg tega je strokovnih člankov na netu veliko. Včasih se je forum od drugih tekaških portalov razlikoval po tem, da smo se med sabo vsi poznali, da smo bili kot ena družina, da smo skupaj hodili na teke, na piknike, se družili, bili drugačni od drugih zaradi tako različnih tem.

Če bi se nekako zbrala stara druščina, bi ga morda lahko še oživeli.

Takrat bi pa še jaz začel spet tečt :D (ja, ja vem, človek itak teče zase).
Uporabniški avatar
 vencelj
#349132
pajo napisal/-a:Bolj slabo je res. Včeraj sva šla slučajno skupaj z ženo tečt čez Rožnik pa se mi je čudno zdelo ko je bilo en kup oranžnih puščic po poteh potem pa še trakovi. In v Mostecu mi ni dalo miru ker jebilo ogromno oseb v tekaških oblačilih in sem pač vprašal kaj imajo tukaj. Bil je tek za pokojnega policaja, ki je bil ta teden brutalno ubit. Saj gledam razne strani od športa ,TF in podobno... Nikjer nisem zasledil te objave. Pa mislim, da nisem bil edini.


To je običajno bolj problem organizatorja, njegova stvar je, da dogodek na različne načine (in eden od načinov je lahko tudi :TF) ) čimbolj spravi v javnost.
Uporabniški avatar
 vencelj
#349133
tae napisal/-a: Včasih se je forum od drugih tekaških portalov razlikoval po tem, da smo se med sabo vsi poznali, da smo bili kot ena družina, da smo skupaj hodili na teke, na piknike, se družili, bili drugačni od drugih zaradi tako različnih tem.

Če bi se nekako zbrala stara druščina, bi ga morda lahko še oživeli.

Takrat bi pa še jaz začel spet tečt :D (ja, ja vem, človek itak teče zase).


Tae, se strinjam. Včasih je bilo bolj "osebno" in kar malce se mi toži po tistih časih.
 marepn955
#349134
Živjo !


Tudi meni je bila prejšna ureditev bol domača in prispevki bol na kupu, mal si polistal, pa si našu kar te je zanimalo in si pogledu še kakšno temo, ki sicer ne bi oziroma jo sedaj ne ker že po naslovu ni tvoja,zdaj pa je sicer bol urejeno ampak meni ne sede, se trudim ampak ne gre :):).
Ker mi nova ureditev ne sede sem pač sedaj manj na TF.

Lp
Uporabniški avatar
 čara
#349138
To je tako kot pri e-davkih in ostalih aplikacijah. Enostavno ni mogoče it nazaj, ker zadeve ne bi funkcionirala...Jaz sem zelo vesela, da se mi med klikanjem po strani ne vsujejo čez ekran reklame. :P
Ostalo se pač navadiš ;) Vsebina je enaka, šminka pa mal drugačna. Važna je pa vsebina.

Jaz vse najdem enostavno, iskalnik deluje.
Uporabniški avatar
 jkarmen
#349139
Kot že povedano v temi namenjeni komentiranju prenovljenega foruma - > tehnične in s tem tudi grafične spremembe so bile nujne zaradi samega delovanja strani, tehnične podpore razvijalcev sistemov, ki jih uporabljamo, ter varnosti. V kolikor se posodobitev vsega tega ne bi naredila bi v kratkem lahko forum celo tudi prenehal delovati.

In kot je čara ugotovila-a nazaj se ne more in niti ne sme iti. Delamo pa na tem da bomo obstoječo zadevo prilagodili oz opremili s popravki ki ste jih že napisali in so izvedljivi.

- barva, velikost pisave
- z barvnimi "glavami kjer so naslovi prispevkov) narediti bolj pregledno objavo posameznega uporabnika..
- manjši razmiki - da ne bo "razpotegnjeno"
- nekateri izgubljeni prevodi
- gibajoče se vroče novice bomo na podstrani foruma odmaknili, ker so tako ali tako težave s sinhronizacijo
- iz 15 bomo poskusili iti na 20 zadnjih tem na prvi strani
- ....

'PRENOVLJENI' forum - Tekaški forum - Google Chrome.jpg
Ena izmed verzij temnejše pisave...
'PRENOVLJENI' forum - Tekaški forum - Google Chrome.jpg (113.38 KiB) Pogledano 5348 krat


Plan je bil sicer že do petka 1.7., ampak bo treba še kak dan počakati.
Uporabniški avatar
 zz topka
#349140
Konec koncev je zgolj in samo na nas, da bo TF živel.
Mi smo tisti, ki smo se nanj registrirali, da ga bomo uporabljali. Torej moramo mi skrbeti za to, da forum ne "umre". Sam od sebe ne bo nič napravil.
Če hočem nekaj prebrati, mora NEKDO nekaj napisat. In tu bi morali vsi bolj nastopati. Ne le peščica.
Saj ni treba, da vsi vse berejo, a za vsakogar se nekje nekaj najde. Čeprav je že na tone oguljenih tem, ljudi, ki jih nekaj "novega" zanima, ne zmanjka.
:D Hihi, je pa res, če je igrača lepa, se z njo raje igraš. :D
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#349141
Pa ni tak slabo :-)
Res pa je, da je navada železna srajca.
Ker vidim, da sedaj vsi manj čepite na forumu, pa verjetno več laufate, eto, koristno je :-)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA