Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 zag
#349609
Z možem se odpravljava naslednji teden peš iz Maribora v Slovenj Gradec v enem dnevu.Zanima me če je kdo tukaj to prehodil.Koliko časa ste potrebovali.Morda opis poti.Hvala za vsakršen nasvet in lep dan.
Uporabniški avatar
 zz topka
#349614
Leta 2007 se je moj ZZ odpravil na tek, organiziran 6. tek čez Pohorje. A se je teklo iz Slovenj Gradca do Maribora. Sem iskala, če bi bilo poročilo, a ga nisem našla.
Za 65 km je porabil 7 ur 41min ... Globoko v spominu mu je ostalo, da ko so na koncu prišli na vrh smučarke proge, zmartrani ko pesi in je redar pošiljal tekmovalce kar direkt dol, a ga nihče ni ubogal, ker so se vsi v krčih lahko zgolj kot po jajcih počasi premikali le cik cak levo in desno.... :D
To sem napisala glih tako, za mal spomine obujat... :D
 Ninđa
#349619
zag napisal/-a:Z možem se odpravljava naslednji teden peš iz Maribora v Slovenj Gradec v enem dnevu.Zanima me če je kdo tukaj to prehodil.Koliko časa ste potrebovali.Morda opis poti.Hvala za vsakršen nasvet in lep dan.


Bosta hodila ali tekla? Drugače pa je forma preprosta. Držita se Knafelčeve markcije s št. 1. Pot je najlepše opisana v knjigi Slovenska planinska pot (Poljanec, Arnejšek - Prle, 2012).

Lp, Nino
 zag
#349685
Hvala vam za nasvete,podvig je bil včeraj uspešno izpeljan.Načrtovana je bila hoja,ampak je bilo treba tudi malo pospešiti s tekom.Končni rezultat je 12 ur 7 minut in prehojena razdalja 65km.Start v Radvanjah v MB,cilj avtobusna postaja Slovenj Gradec. :clap: :clap: :clap: :juhuhu: :juhuhu: :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA