Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 djug
#351343
Zdravo!

A mi lahko kdo pomaga iz zagate? Otroku sem obljubil, da ga bom prijavil na letošnji Lumpi tek, pa sem kakopak pozabil :(

Se je morda kateri od vaših otrok premislil (Cicibanke - optimalno 2011, lahko pa tud kaka druga kategorija? )Ima morda kdo za odstopiti/prodati številko?

Hvalaaa!

David
Uporabniški avatar
 miro
#351360
Tudi jaz imam vprašanje glede lumpi teka. Letos prvič peljem vnuka, je prijavljen. Ali je za njega tudi potrebno dvigniti štartno številko, ali se jo dobi na "licu mesta"? :oops:

Lp
Miro
 matej2
#351363
Štartne pakete za lumpi tek se dvigne na gospodarskem razstavišču, kot za ostale teke. Namesto štartne številke je notri kartonček na katerega napišete ime in priimek otroka in telefonsko številko staršev.

Če si otrok želi tečt in ni prijavljen, bi ga jaz postavil zraven na štart in naj teče. Vseeno bo dobil medaljo in diplomo. Paket z majico in dobrotami najboljšega soseda, ki ga dvignete na gospodarcu, pa dobijo le prijavljeni.

Glej http://vw-ljubljanskimaraton.si/sl/lumpi-tek

Dober tek
Uporabniški avatar
 miro
#351366
Matej2, najlepša hvala za odgovor!
Lp
Miro

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA