Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 spelacvet
#352206
Po treh letih poslušanja končno žreb za maraton v Berlinu naslednje leto uspašen. ;)

Za vse vas, ki ste že sli na izlet v Berlin imam vprašanje:

Kako ste si uredili prevoz in prenočišče? Preko kakšne tekaške skupine ali društva, agencije ali ste na lastno pest potovali tja?

Predvsem to zadnje vprašanje je najbolj aktualno zame. ŠD MAratonec gre, vendar za 5 dni. Vkolikor ima kdo izkušnje, bom vesela če jih deli. Ali pa če bi kdo potoval skupaj in se najame soba v kakem hostlu.???

LP
 marepn955
#352210
Jaz sem bil v Berlinu 2014 in sva s sotekačico šla do Zagreba v petek zjutraj z avtom (parkirala avto na privat parkingu "ParkiRaj" pred Zagrebškim letališčem za zelo solidnih cca.12 € od petka do ponedelja zjutraj, sem ga predhodno rezerviral ) in potem sva letela z Germanwingsom do Bernila tam sva imela rezerviran hostel za cca. 18€ na noč po osebi. Potem dvig številk, obisk sejma (na sejmu sva srečala večino slovenskih udeležencev) in v soboto jutranji breakfast run Berlin, (tega se je treba nujno udeležiti če si že v petek v Berlinu, namenjen je tekačem in njihovim spremljevalcem, lahkoten tek nekaj kilometrov po Berlinu in ogled olimpiskega stadiona in potem nepozabna pogostitev :D .
V nedeljo tek, v ponedeljek pa potem zgodaj zjutraj (cca. 5:30 uri) povratek v Zagreb.
Povratno karto za letalo sva januarja dobila za cca. 90€ , tudi hostel sem rezerviral takoj ko je bilo možno. Ko sva iskala varjanto za let v soboto in povratek v nedeljo za naju ni bilo stroškovno sprejemljivo.
To je moja izkušnja, upam da sem ti pomagal.
lp marko
Uporabniški avatar
 Loni
#352214
Meni pa maraton v tujini pomeni predvsem izlet in družabnost, da bi se šla samo obrnit in odtečt, si ne predstavljam. Enkrat smo šli z avtom, drugič z avionom iz Celovca, zdaj bova šla pa z Vitezi. Defintivno se bomo imeli fajn. Sploh mi je všeč, da se gre v ponedeljek nazaj, lahko po maratonu še konkretno razmigaš krake.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA