Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 TONEK
#356518
Zanimiv predmet zbiranja. Kot je videti, imaš zbranih komaj polovico številk. V mojem površnem pregledu korespondence mi manjka točno tretjina cifer. Zanimivo, da nimam med 43 in 52 niti ene, 41-tic pa pet.
Razlogov, da še nimam (va) vseh, je kar nekaj.
-Teki PGT imajo že nekaj let stalno številko
- Kar nekaj prizorišč (npr. 9tekem na polhograjsko Grmado), kjer si moral vrnit štartno številko
-Na veliko tekmah sem imel št. čez 100
-Na nekaj tekmah (npr 12 ur Kališča) štartnih številk sploh nismo imeli
-Nekaj pa sem jih zaradi šlamparije izgubil
-Marsikatero pa vrnit organizatorju, da si dobil makarone...

Bojan, ko me boš dohitel, (v kar ne dvomim) pa se mi oglasi.
Uporabniški avatar
 vencelj
#356520
Zanimivo :!:
Ampak tega pa res nikoli v vsej svoji tekaški zgodovini nisem počel. Spravljene imam številke, ki jih ni bilo treba vrniti (to je sedaj večinoma na vseh tekmah), nisem pa nikoli vodil statistike oz. kakršnekoli evidence okrog tega, čeprav že skozi vso zgodovino beležim svoje nastope.
Zanimiv hobi, vendar je sedaj malce pozno, da bi se mu posvetil. Ali pa morda nova motivacija za več nastopanja v prihodnje... :mrgreen:

LP, vencelj
 TONEK
#356525
Ha ha, dobra fora, Ero.
Očitno prihaja korupcija tudi v tekaške vode in to legalno. :D
Uporabniški avatar
 majcka
#356526
TONEK napisal/-a:Ha ha, dobra fora, Ero.
Očitno prihaja korupcija tudi v tekaške vode in to legalno. :D


Korupcija je za dnar.....Ero pa prijateljem naredi uslugo mimo tegs....kolkor ga poznam. :-- :--
 wasa77
#356535
Tudi jaz zbiram štartne številke (Andi) in sicer si shranjujem vse štartne številke tekem od malih maratonov in daljših. Imam pa to srečo, da je bila moja prva taka tekma GM 2014, in od takrat naprej štartne številke na dolgih tekih večinoma ostanejo tekaču.

Me pa zanima kakšna bo zbirka, če mi bo zdravje dovoljevalo teči traile do (spoštovane) starosti v kateri uživate starejši kolegi tekači(ce). Vsa čast dobrim, starim letnikom - morda se vsi ne zavedate kako lepo vas je videti, ko sopihate v klance vsak v svojem ritmu.
#356537
ero napisal/-a:A to pomeni, da na prijavnici žicata za številke, ki vama še manjkajo? :)

Hm, mogoče vama lahko pomagam pri tistih tekih, kjer jaz tiskam številke...

Spomnita me ;)


Ne, jaz ne delam tega. Do danes ko sem zadevo uredil, niti nisem vedel katere mi manjkajo.
Uporabniški avatar
 Koci
#356541
V začetku mi ni šlo za zbiranje. Po teku v Radencih 1995 sem štartne številke za spomin pripenjal na steno v garaži, kar tako za spomin. Kmalu jih je bilo že preveč in sem jih nehal zbirati, nato pa sem čez nekaj časa z zbiranjem nadaljeval in to počnem še sedaj.
Ne štejem jih, so mi pa drag spomin na maratone in druženja na njih.
Posebno mesto ima štartna številka 20. Ljubljanskega maratona, ki me spominja na vseh 20 na katerih udeleženec sem bil.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA