Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 tolkki
#359829
Pozdravljeni

Novembra se želim udeležit maratona v Atenah. Nisem še čisto odločen, ampak se vedno bolj nagibam k temu.
V glavnem zanima me predvsem, če je kdo na forumu, ki se ga bo udeležil, da bi si malo izmenjali podatke, logistično reševali zadeve(avion, nastanitev, itd.)
Vesel bom vsakega odgovora.
Lahko tudi na moj mail
jan.bauman1981@gmail.com
 runsmart
#359854
Živjo,

tudi sama se trenutno odločam ali iti v Atene ali ne. Se pa vsekakor bolj nagibam k temu, da grem. Mislim, da so Atene le pravi kraj za moj prvi celi maraton :D

Računala sem, da bi šla skupaj z ŠD Maratonc, ni pa še vse odločeno...
 AnkaB
#359868
Atenski maraton je eden težjih, ker je precej klanca in celo novembra je tam lahko zelo vroče (moja izkušnja). Ne zdi se mi idealna izbira za prvega. Samo za info, brez kakih slabih namenov.
 tolkki
#359972
Pozdravljeni.
Zavedam se da bo maraton težki. Tako vem, da se bo treba pripravit in pol je vse v glavi.
V bistvu si ga želim bolj kot karkoli trenutno. Vem pa da bo tudi trpljenje na poti.
Drugače cene kart iz Budimpešte so okvirno okrog 200 eu in to mislim, da je dokaj realna cena, razen če ve kdo za kaj cenejšega.
lpj
 runsmart
#359973
Zdravo,

res je; po profilu je atenski maraton precej neugoden (sploh za prvenec), vendar verjamem da se ga da speljati in v njem uživati, če smo zanj dovolj pripravljeni.

Sama že kar nekaj mesecev delam intenzivno na tem, opravim kar veliko raznolikih treningov, zlasti s precej vzponi. Sem se ravno vrnila s Plitviškega maratona, kjer sem tekla polovičko (tudi tam se teren v drugi polovici samo dviguje) in videla, da je vzpone čisto možno preteči.

Sicer pa, kdor ne poskusi, nikoli ne bo vedel... :D
 spela*
#359975
Je pa zato cilj pravi! Stadion, narejen za panatenske igre v 4. stoletju pred našim štetjem. Teči tam je super doživetje, že če ni gledalcev. :)
Pa Atene so super mesto.
Uporabniški avatar
 ugor
#359976
runsmart napisal/-a:Živjo,

tudi sama se trenutno odločam ali iti v Atene ali ne. Se pa vsekakor bolj nagibam k temu, da grem. Mislim, da so Atene le pravi kraj za moj prvi celi maraton :D


Prvi maraton se odteče doma v Sloveniji. :--
 member12
#360289
ugor napisal/-a:
runsmart napisal/-a:Živjo,

tudi sama se trenutno odločam ali iti v Atene ali ne. Se pa vsekakor bolj nagibam k temu, da grem. Mislim, da so Atene le pravi kraj za moj prvi celi maraton :D


Prvi maraton se odteče doma v Sloveniji. :--

A zadnjega tudi? :mrgreen:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA