Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 lime
#38864
Je slučajno kdo od članov TF izmeril progo na Jošta?

In sicer me zanima približna ali točna :D dolžina proge iz Stražišča (start v podnu pod daljnovodi), po cesti in še pred Sodarjevo v gozd. Potem pa pridem na Sodarjevo na jasi in nadaljujem mimo krokodila, po kanalu in desno mimo taborniške koče na vrh.
Po tej poti hodim že od novembra, pa še vedno ne vem koliko prehodim :) .
Eden mi je rekel, da je proga dolga 4.250m, v kar sam zelo dvomim. Se mi zdi da je krajša.

Sem pa s Polarjem izmeril višinsko razliko, ki je 445m :wink:

Hvala za kakršnokoli informacijo.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#38938
Po omenjeni poti tudi jaz osvajam Jošta ( letos zaenkrat še ne :cry: ).
Ponavadi začnem meriti čas že doma, ki je par minut stran od omenjenega začetka poti, in pridem gor v cca 25 minutah.

Sicer so mi pa Garminovci obljubili plonk listke, ker sem bil v četrtek argumentirano zadržan, in bom v prvi priliki ( pred močnim bohotenjem listavcev ) izmeril progo ..... :D
Uporabniški avatar
 lime
#38939
Uf, si pa hiter. To verjetno pretečeš progo.
Meni se še ni uspelo spustiti pod 28 minut, vendar trimčkam samo po ravninskem delu pred jaso (cca. 2min) in začetek po cesti (cca 5 min.). Pa tudi linije nimam izbrane najbolj direktne :) . Res je pa tudi, da mi ni cilj čim hitreje priti gor, ampak sem bolj za zdrav duh v zdravem telesu :D .

Če dobiš kakšno informacijo o dolžini, pa se priporočam :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA