Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 jjaksa
#360801
Zdravo. Mene zanima, ali je kdo tekel kdaj na Berlinskem maratonu namesto koga drugega. Ali je to možno? Prijateljica ima štartnino, vendar ne more iti, jaz sem pa lih tista termin v Berlinu in bi šla namesto nje? Kakršna koli informacija, bi mi prišla prav...lep pozdrav :) :D
Uporabniški avatar
 jorgamesh
#360802
V uradnih pogojih piše, da ni možno. Na komercialnih tekmovanjih velikokrat ne dovolijo prenos številke.
SCC EVENTS registrations are non-refundable (see §3 paragraph 5) and non-transferable. Only individuals who have officially registered are permitted to participate in races organized by SCC EVENTS. Running without an official registration or "running for someone else" is a violation of the terms and conditions for a participation in SCC EVENTS competitions (§ 3 paragraph 4) and will result in disqualifiacation.


§ 3 paragraph 4)
(4) The right to participate is highly individual and non-transferable. Race numbers are non-transferable.


V praksi pa verjetno lahko tečeš pod imenom lastnika številke, če ta dvigne štartni paket, saj je verjetnost, da te "dobijo" po mojem zelo majhna.
 Lukarelli
#360811
Pomojm bi se dalo urediti s kakšnim uradnim potrdilom, da se oseba ne more udeležiti.. Upam, da ti rata, berlinski maraton je top!
 spela*
#360812
Lukarelli napisal/-a:Pomojm bi se dalo urediti s kakšnim uradnim potrdilom, da se oseba ne more udeležiti.. Upam, da ti rata, berlinski maraton je top!


Ne bo šlo tako. Startno številko dvigneš z osebnim dokumentom.
 jjaksa
#360818
kaj pa če vzamem ne njen dokument..mislite da preverjajo tako natančno v taki gruči ljudi ? :/ zelo si želim iti, ker verjamem da je norooo
 spela*
#360824
jjaksa napisal/-a:kaj pa če vzamem ne njen dokument..mislite da preverjajo tako natančno v taki gruči ljudi ? :/ zelo si želim iti, ker verjamem da je norooo


Na ta način je pa že kar nekaj ljudem uspelo, res je.
Je pa to kaznivo dejanje. Samo mimogrede.
 SpidiGonzales
#360977
Kako to, da je pri teh maratonih tako strogo vse? Če res ne moreš in da prej urediš to s potrdilom (zdravniškim na primer), ne vidim razloga, zakaj ne bi mogel namesto tebe teči nekdo drug.
 intenso
#360986
Zato, ker je verjetnost, da prideš na velike maratone preko žreba samo okoli 10%. Če bi dovoljevali spremembe imen bi bilo preprodaj številk enostavno preveč.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA