Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 TONEK
#366993
Gorskim tekačem se te dni pa res dogaja.
Da ne bi na tekmah kdo pregorel :shock:
Danes 21. tek na Slivnico,
jutri 29. gorski tek na Lisco,
v nedeljo 7. Čaven vertikal
Še kolena mi bodo zarustala zaradi k'ronske neaktivnosti. :--(
 TONEK
#366995
Super turco sta obdelala. Kar zavidam vama. Jaz dopoldne po dolgem času na Šmarnco. Živa promenada kužkov in novih pajkic :-D
Bo treba jutri malo višje in bolj v samoto...
Uporabniški avatar
 zz topka
#366997
Ah, Vinko, tiste kronce nejso glih ta zaresne... sej jast nisem šla na vse ali nič... :shock: ( za te segmente niti nisem vedla) ( sem pa nardila segment za vzpon na Skrlanko, a za hojo, tokrat pa sem morala označit zadevo kot tek, če sem hotla bit v AATC izzivu :oops: )
Buhvari, če bi šla....zares :lol:
 TONEK
#367079
Včerajšnji preizkus tekaških copat La Sportiva baje ni najbolj uspel. :mrgreen: Zimska Hanzova na Prisank se jim ni dala. Vsa čast vam, GRS, da rešujete tudi take nedonošenčke...
 vinkop
#367089
tezko je biti pameten....jaz si se z derezami in cepinom ne bi upal tam cez na drugi sliki kjer sta resevalca na sliki....pa tudi ce bi bilo kopno in suho je verjetno pogled na dol v prepad, da se ti zacnejo noge trest....
 TONEK
#368097
Moja priljubljena (kondicijska) destinacija je Sv. Primož nad Kamnikom. Danes so bile idealne temperaturne razmere pri 14°C, srečal sem le peščico ljudi. Na cilju je avtomat s pijačo in mali pokrit prostor, da prideš k sebi :mrgreen:
 TONEK
#368763
Bo za praznični vikend kje kakšna tekma? Lepo prosim za informacijo.
Pred leti sem se moral poslužit izštevanke ----An ban pet podgan, štiri...---, da je padla odločitev med Roblekom, Slivnico in Lisco, ker so bile istočasno :roll:
 vinkop
#368764
TONEK napisal/-a:Bo za praznični vikend kje kakšna tekma? Lepo prosim za informacijo.
Pred leti sem se moral poslužit izštevanke ----An ban pet podgan, štiri...---, da je padla odločitev med Roblekom, Slivnico in Lisco, ker so bile istočasno :roll:

žal boš moral izbirati med tremi krogi Šumberka, tek do Sv. Primoža, mogoče Kališče, Velika planina? Ali pa Brdo? Tekem žal ta vikend ne bo nikjer :argue:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA