Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 Nejc1986
#366987
Fantje in punce, pa smo dočakali odprtje občinskih mej... Ampak dajmo vseeno po pameti in z užitkom... Za mano je danes 140 previdnih kolesarskih kilometrov..
 vinkop
#366988
delno resuje problem, da si lahko clovek zazeli katerikoli hrib, prelaz, greben, vrh ali pa cesto za trening in uzitek....se vedno pa manjka tisto za kar treniramo.... :lauf: :--
 mojA
#367019
Hojla, čudno je. Korona ga res krona, človek ne ve, kaj bi si mislil. Je pa tako, da sem se končno naučila speči odličen kruh, trgovinski odpade. Odkrila sem tisoče neodkritih tekaških poti po gozdu, praktično pred nosom. Klobuk, Šentviški hrib. Vse skupaj je postajalo preobljudeno, tako da sem res vesela, da so medobčinske meje padle. Naj padejo še kakšne druge meje. V naših glavah. Več razmišljanja pa tukaj: https://tekaskinasveti.wordpress.com/2020/04/28/korona-tek-in-kaj-se-je-zgodilo-s-konji/
 spela*
#367021
Večina teh karantenskih ukrepov je pravzaprav super. Zdaj vsaj spoznavamo, da se da živeti drugače, da se da veliko stvari narediti doma, da se da preživljati dneve brez hitenja, brez gneče v nakupovalnih središčih. Da nam ni nič hudega, če letala ostanejo na tleh. Za okolje je pa to dobro.
Samo se bojim, da lekcija ne bo ostala z nami. :(
Uporabniški avatar
 pinkfloyd
#367026
spela* napisal/-a:Večina teh karantenskih ukrepov je pravzaprav super. Zdaj vsaj spoznavamo, da se da živeti drugače, da se da veliko stvari narediti doma, da se da preživljati dneve brez hitenja, brez gneče v nakupovalnih središčih. Da nam ni nič hudega, če letala ostanejo na tleh. Za okolje je pa to dobro.
Samo se bojim, da lekcija ne bo ostala z nami. :(


Pod tole se pa podpišem!

Bojan
Uporabniški avatar
 Charly01
#367041
Športna tekmovanja v ekipnih športih
Športna tekmovanja na državni ravni bodo od 23. 5. mogoča tudi v ekipnih športih.

Vrnitev športnih tekmovanj
Odpravljena je tudi prepoved športne vadbe v šolskih telovadnicah in drugih športnih objektih, ki so sestavni del vzgojno-izobraževalnih zavodov. Športna vadba je dovoljena tudi vsem udeležencem v programu prostočasne športne vzgoje otrok in mladine. Dovoljeno bo izvajanje športnih tekmovanj do vključno državne ravni, in sicer v panogah, ki imajo evidentiran uradni tekmovalni sistem. Začetek veljavnosti odloka je predviden za 23. maj.
 TONEK
#367042
AZS - gorski teki, kdaj lahko rekreativci pričakujemo preklic tekmovanj? Dobro bi bilo malo zatežit pri odgovornih.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA