Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 Ninđa
#367437
@urosf, Marjan dela SPP s knjižico, ki ima 69 kontrolnih točk.

@milk, vse je baje na socialnih omrežjih.

@slorunner, vseeno si prišel do konca, in to pod 14 dnevi :laola

Lp, Nino
 vinkop
#367439
jaz in @milk sve se ze ene 20 minut spuscala z Grintovca nakar opaziva, da v nasprotni smeri prihajajo Marjan in verjetno še trije pomagači....skratka zanimiva izkusnja, ceprav je bil najin plan, da greva z njim proti Grintovcu, ampak casovno nismo bili usklajeni tako da sva je potem sama ubrala gor.... :juhuhu:
 uros feldin
#367441
Vceraj po 22 uri je Srecko Gomilsak lahkotno in v spremstvu soproge Marjete prispel v cilj brez vseh problemov in nasmejanih ust. Ze dolgo ni bilo v cilju tekaca, ki bi dokoncal spp tako suvereno in lahkotno. Plan je presegel za en dan, najbolj zanimivo pa je, da je bil popolnoma samooskrben. Sreckotu en velik poklon in spostovanje.
Uporabniški avatar
 slorunner
#367456
Jaz raje štejem različne tekače, torej je ta številka sedaj 14. Ob tej priložnosti seveda čestitke mojemu nasledniku na tem seznamu. :clap: :clap: In hvala za slikce, sem malce obujal spomine.

Že čez nekaj ur pa bo na koncu tudi Klara.

Torej od začetka SPP je trajalo do 2009, da je prišlo prvih 5 do cilja. Potem nadaljnih 6 let do številke 10, sedaj še 5 let do 15.

Lepo, lepo, od tistega majhnega stavka v Planinskem vestniku do splošno sprejetega izziva, ki pridobiva na veljavi iz leta v leto.
 Ninđa
#367459
Danes zvečer (okrog 19 h) bo s SPP končala tudi Klara Bajec.

@slorunner, se strinjam s teboj. Klara Bajec bo dobila številko 15.
:laola

Kdo bo 16?
:D
 milk
#367463
Lahko bi nekdo, ki spremlja Marjana ali pa je z njegovimi spremljevalci v kontaktu in ima podatke, sproti obveščal o njegovem napredovanju in ga primerjal z zadnjim, ko je postavil trenutni rekord, da bi vedeli ali je v prednosti ali zaostanku.
Na Grintovcu je imel po mojih podatkih kako uro prednosti glede na zadnjič.
Uporabniški avatar
 slorunner
#367465
Klara 10 dni in 18 ur.

Odličen rezultat. :laola

Sploh tisti prvi del do Porezna je bil izjemno hiter, potem pa malo bolj normalno. Mislim, da je to kar dilema, kako začeti ta "ravninski" del do Alp, če greš to smer. Ali teh 200 km na polno ali je bolje malce z rezervo, ker tisto ta težko sledi šele potem?
 milk
#367472
Če bo nadaljeval tako, bo prišel v šestih dneh in pol, torej že v petek zvečer.
Če mu bo to uspelo, bo to vsekakor neverjeten podvig, ki si zasluži medijsko pozornost. Urednik kronike, ki je takoj po dnevniku, mi je obljubil, da bodo poročali o tem, potem ko bo prispel v cilj. Če bo mogoče, ga bo ekipa prestregla tudi nekje med Nanosom in Slavnikom. Če ne drugače, kje v dolini.
Apeliram na spremljevalce, da napravijo čimveč posnetkov. Slik in videoposnetkov. Vsaj z kvalitetnejšimi mobiteli. Če bodo posnetki narejeni naj sporočijo, kje bodo dostopni ali pa naj kopije pošljejo na uredništvo TVD RTVSlo.
Pri snemanju pazite, da bo slika čimbolj stabilna, osredotočena na Marjana in da bo snemano tako, da bo sonce za hrbtom. Lahko je vmes tudi kak kader panorame.
Če bo na voljo vsaj nekaj materjala, se bo dal pripraviti dober prispevek.
Upam, da nam uspe!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA