Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 TONEK
#370137
A kdo ve, kako bi prišel do spremljanja tekačev (trenutnega pozicioniranja na progi) na omenjeni tekmi?
Uporabniški avatar
 zz topka
#370141
Če te zanima za npr.posameznega Slovenca,
greš v Runners- List of runners...
Select the race- npr.RED...
select the nationality..npr.SLo
in ti vrže vsa imena naših, ki so na rdeči. Klikneš št-blb posameznika in ti vrže vse ven, kje točno je, na katerem mestu, kolk cajta je na poti...vse, skratka.
Gremoooo, naši!!!!
:laola
 TONEK
#370142
Ja, sem pogruntal, Valentina, hvala ti.
Moj favorit Boštjan se super drži. Peter je bolj v ozadju, vendar zanj vemo da melje in melje in vedno pride do cilja. Žal pa je sedem Slovencev že odstopilo.
 TONEK
#370147
Po 21-tih urah sta od Slovencev med Barbaro in Evo na vrhu dva Boštjana. Tudi preostala trinajsterica se kar dobro drži in bo po mojem mnenju vsaj 9 od njih v cilju pred nočjo.
Dajmo, naši!
 TONEK
#371501
Marija in Peter se na najdaljši dobro držita.
Valentina, tvoja formula izračuna mojega časa (2019) prihoda v cilj na zeleni progi je skoraj filigransko natančna. 5.20 krat dva minus 70 (dolžina) :D :D
 TONEK
#371506
Marija bo že čez eno uro v cilju. :laola :laola
 TONEK
#371509
Marija v cilju 100miljske trase. Generalno četrta ženska in zmagovalka v kategoriji. Sedaj pa navijamo za Petra, da brez nezgod pride v cilj.
 TONEK
#371516
Ja, kar nekaj dobrih rezultatov so dosegli naši ultraši. Na petih tekmah je priteklo v cilj 1828 tekmovalcev, od tega 145 Slovencev.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA