Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 mojA
#42107
Včeraj sem slišala za nesrečo na Celovški, grozno. Danes sem izvedela, da so umrli štirje mladi atleti. Zakaj!?Ne predstavljam si, kaj preživljajo njihovi svojci, prijatelji, znanci. Iskreno sožalje.
Nazadnje spremenil mojA, dne 06 Jun 2005, 10:09, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 tamy
#42110
Kako prazen bo stadion :cry:

Za Anjo Music se ze ve,da je izven zivljenjske nevarnosti, za Maso Kaucic pa se se trudijo... mogoce jim je ze uspelo, ni se nobenih novic :oops:

Kako nas je vse pretreslo, vcerja smo se kar ceu dan klicali en drugega in si govorili o nesreci, ceprav smo vedeli, da sogovornik ze ve :roll: :shock:
Uporabniški avatar
 Barb
#42115
Danes zjutraj sem s tako težkimi koraki odšla v našo pekarno, kajti vedela sem, kaj me bo pričakalo na križišču. Kup, velik kup svečk, vsaka pa pomeni lep spomin v srcu ljudi,ki so jih poklonili osebam, ki so prenehale uživati to življenje. Nad križiščem vlada oblak težke, žalostne energije.

Tekači še posebno vemo za kaj vse bodo prikrajšana ta mlada življenja. Zato jih ohranimo v lepem spominu.
Njihovi kolegi pa se še posebno potrudite, da skozi svoja telesa, uresničite njihovete nedoživete sanje. Zato Tamy, teci štafeto, s tem boš najlepše pokazala, kaj so ti ti ljudje pomenili.
Uporabniški avatar
 Staša
#42131
Predlagam, da posvetimo poletni tek v spomin nanje.
Uporabniški avatar
 Pyrexia
#42137
Matica Šušteršiča sem poznala že od malih nog in moram rečt, da je bil neverjetno pozitivna oseba, kakršnih ne srečaš vsak dan, zato je izguba še toliko večja.

Katastrofa :cry: :cry: :cry: :cry:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#42141
Staša napisal/-a:Predlagam, da posvetimo poletni tek v spomin nanje.


Zanimiva ideja, recimo ko bomo imeli piknik in ko bomo kdor pač seveda bo tekel na Sv.Ano gor da ta tek posvetimo simbolično tem atletom, ki se prekmalu odšli iz tega sveta, gad demit. :evil:
Ta žleht ludje bodo pa še zmeraj klele, kje je pravica, kje je gun gor v oblakih, ki naj bi delil pravico, je ni!
Torej sem takoj za da posvetimo ta tek tem atletom.
ČAO!
Uporabniški avatar
 Athena89
#42151
Iskreno sožalje tudi iz moje strani. Matic, Patrik in Nejc, počivajte v miru.
Uporabniški avatar
 mojcej77
#42161
Vsak dan
se rojeva novo življenje
in vsak dan
ugaša.

Nedoumljivo je,
da se konča korak
prav takrat,
ko je hotel višje, dlje, močneje.
Nedoumljivo je,
ko ugasne
srčni utrip,
ki je po žilah raznašal
naboj mladosti.

Nedoumljivo je.
In neprecenljivo,
z a v e d a n j e
...kako vse hitro mine,
pogosto še preden se krog izteče
in da je vse, kar je,
neskončno dragoceno.

Nad mestom pa lebdi
zlata svetloba,
prah neosvojenih medalj,
tolažba za vse,
ki p o g r e š a j o...
blaženje od zgoraj.
 ninaz
#42267
Ja tud jst izrekam sožalje vsem, ki ste jih poznali. Danes sem izvedela, da je bil Patrik lansko leto celo moj sošolec, a se ga žal ne spomnim. Mi je pa žal za prijateljico, ki je vse atlete dobro poznala, pa še nesreča se je zgodila blizu njenega doma, tko da bo imela na njih večne spomine.

S spominskim tekom se pa tudi jaz strinjam, lepo bi bilo, ja.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA