Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Taubi
#370250
Ali bi kdo šel jutri na tekmo v Vipavo?
Sem prijavljen na 30 km pa mi forma ne dopušča take razdalje - prodam štartnino za 20 € :D

Info na 031 617 900
 TONEK
#370265
Tudi Vipava je za nami. Niti pomnim ne več, kdaj sem se na to tekmo prijavil. Sicer zame malce predolga, saj sem v cilj prišel ves zlomljen. Vreme je zdržalo, pogoji so bili super, saj je bilo primerno hladno, le proti vrhu Nanosa mi je kakšen sunek vetra zaprl sapo, vendar sem med vzponom užival, na zadnjih 400 višincih me ni prehitelo več kot kakšnih pet tekačev, sem jih pa jaz toliko več. :D Seveda je bila med dolgim spustom popolnoma obratna slika, prehitevali so me po levi in po desni. Do sto sem štel, pa jih je šlo do cilja mimo mene vsaj še enkrat toliko. :cry: Zaradi masovne udeležbe oznak skoraj ne bi rabili, pot je bila dobesedno zorana, okrepčevalnice zadovoljive, me je pa zmotilo, da poleg (prekuhanega) ričeta in okusne klobase, organizator ni bil sposoben ponudit h obedu vsaj flaško vode.
So pa postregli z lepo urejenimi in ažurnimi rezultati.
https://protime.si/sl_si/dogodek/ultra- ... lley-2022/
Prva naslednja tekma je šele KBK.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA