Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 ero
#718
hoj,

nekateri med vami gotovo poznate revijo Maratonac, ki jo izdaja AK Sljeme. v njej hrvaški ljubitelji teka najdejo praktično vse - od člankov preko napovedi in novic do rezultatov. Ko bi le kaj podobnega imeli tudi pri nas.

Urednik revije, Dragan Janković, pride v Ljubljano na maraton. Mogoče bodo imeli celo stojnico. vsaj zame bo to priložnost, da se na revijo naročim...

PS - tole vzemite kot dobronamerno reklamo :)
 snela
#721
Se en zanimiv hrvaski sajt :wink:
Uporabniški avatar
 Bor
#18581
ero napisal/-a: revijo Maratonac, ki jo izdaja AK Sljeme. v njej hrvaški ljubitelji teka najdejo praktično vse - od člankov preko napovedi in novic do rezultatov. Ko bi le kaj podobnega imeli tudi pri nas.

Urednik revije, Dragan Janković, pride v Ljubljano na maraton. Mogoče bodo imeli celo stojnico. vsaj zame bo to priložnost, da se na revijo naročim...


a si se naroču?

lp bor
Uporabniški avatar
 ero
#18598
Bor napisal/-a:
ero napisal/-a: revijo Maratonac, ki jo izdaja AK Sljeme. v njej hrvaški ljubitelji teka najdejo praktično vse - od člankov preko napovedi in novic do rezultatov. Ko bi le kaj podobnega imeli tudi pri nas.

Urednik revije, Dragan Janković, pride v Ljubljano na maraton. Mogoče bodo imeli celo stojnico. vsaj zame bo to priložnost, da se na revijo naročim...


a si se naroču?

lp bor


sem. in jo tudi redno dobivam - kolikor 'redno' izhaja :wink:
 aleksander
#18820
Jaz imam Maratonca naročenega že skoraj od začetka, res dobra revija edino kot je napisal Ero imam občutek, da izhaja ko ima kdo cajt :wink: :wink: Zdej imajo že kar dolge poletne počitnice.Moti me pa to, da objavljajo vabila na tekme, ko pa jaz dobim revijo je pol tekem že mimo.Je pa res lepo porihtano,tako da bom kar ostal naročnik.Jankoviču sem tudi že parkrat poslal kakšno vprašanje na mail in vedno je prijazno odgovoril.

LP
 mojA
#18825
Ali je možno dobit naročilnico oz naslov kam bi jo poslala? In seveda višina naročnine. Hvala !
Uporabniški avatar
 ero
#18842
hoj,

mojA napisal/-a:Ali je možno dobit naročilnico oz naslov kam bi jo poslala? In seveda višina naročnine. Hvala !


bom doma zbrskal podatke. jaz sem naročnino poslal kar v kuvereti.

drugače se je pa najbolj simpl naročiti na kakem hrvaškem teku, kjer ima Dragan običajno svoj štant. recimo zdaj na Sljemenu ali v Varaždinu ...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA