Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 MihaPR
#45494
Tud žalostno, da kupuješ čelado zarad nas, ne zarad svoje glave
Uporabniški avatar
 Staša
#45495
MihaPR napisal/-a:Tud žalostno, da kupuješ čelado zarad nas, ne zarad svoje glave


Mih-pih, halo!?! On kupuje čelado za svojo glavo, kakopak, nam pa bo zadoščeno, da bo bučka varna in tako še dolgo zgovorna! ;)

Moraš tako gledat! Saj kustos je fajn fant. Največja omara med tekači, sem danes pogruntala. Glava skoraj res mal skrita med rameni! :wink:
Uporabniški avatar
 potepinko68
#45500
Izkušnja moje sodelavke:" .. je šla kolesarit .. na počitnicah... pa je blo mal po dežju..ploha.. pa pripelje v križišče.. pa mal po zavorah.. pa je bla ravno na beli črti v križišču... pa jo je odnesl... čist sama kriva.. pa z glavo udarla ob en avto.. ob blatnik.. ko je padala.. pa.. je bla ful vesela, ker je imela čelado na glavi..."

lp,
potepinko
Uporabniški avatar
 lunca
#45525
Še jest!

Prevozim cca. 7km na dva meseca, pa bom šla zdej kr hitr kupit čelado, ste me čist prestrašili! :?
Uporabniški avatar
 MajdaPR
#45577
MihaPR napisal/-a:
kustus napisal/-a:.... vendar še zmeraj mislim da je ne potrebujem ....


Ko boš padu pred semaforjem, ker ti bo avto zapeljal pred kolo in te izsilil in boš z glavo udaril direktno v robnik tud mislt ne boš mogu več.


A veš Miha, da MirkoPR in moja malenkost še nimava kolesarske čelade?

Pa greva kaj kmalu kolesarit na morje. Kaj pa zdej? ...... :evil: :twisted: :roll: :idea: :?: :!: :oops: :oops:
Uporabniški avatar
 MajdaPR
#45578
:oops: :oops: A sem mogoče temo zgrešila? :mrgreen: :rol:
Uporabniški avatar
 kustus
#45581
No še nau mir..

Staša hvala za zaščito mejčkenega fantka.

Mihapr čelado bom res kupil zaradi vas nosil pa naj bi jo jast.

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Uporabniški avatar
 kustus
#45582
MajdaPR napisal/-a:
MihaPR napisal/-a:
kustus napisal/-a:.... vendar še zmeraj mislim da je ne potrebujem ....


Ko boš padu pred semaforjem, ker ti bo avto zapeljal pred kolo in te izsilil in boš z glavo udaril direktno v robnik tud mislt ne boš mogu več.


A veš Miha, da MirkoPR in moja malenkost še nimava kolesarske čelade?

Pa greva kaj kmalu kolesarit na morje. Kaj pa zdej? ...... :evil: :twisted: :roll: :idea: :?: :!: :oops: :oops:


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

No pa maste še eno k nima čelade pa bolj kolesari kt jest.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA