Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 ZacetnikSploh
#371370
Zivijo,
Jaz bi pa rabil nasvet glede copat za tek na Blejski grad. Pot je pespot en del, en del pa so stopnice. Kaksne copate so priporocljive za to? Ali je potrebna/priporocljiva trail varianta?
Nimam izkusenj s taksnimi trasami, obicajno le po asfaltu... :rol:
Uporabniški avatar
 husein
#371371
Za tako kratko razdaljo se ti res ne splača kupovat novih copat. Kakor je meni znana ta pešpot, ni potrebe po trail copatih.

Če pa jih že kupuješ in boš tekel asfalt, makadam, gozd, potem vzemi recimo Hoka Chalenger ali Mizuno Wave Rider TT, ki so namenjeni mešani podlagi.
 MatijaSever
#371381
ZacetnikSploh napisal/-a:Zivijo,
Jaz bi pa rabil nasvet glede copat za tek na Blejski grad. Pot je pespot en del, en del pa so stopnice. Kaksne copate so priporocljive za to? Ali je potrebna/priporocljiva trail varianta?
Nimam izkusenj s taksnimi trasami, obicajno le po asfaltu... :rol:


Pozdravljen ZacetnikSploh!

Upam, da boš našel odgovor na svoje vprašanje. Če se odločiš za trail copate, ti svetujem, da izbereš tiste, ki so udobne in ponujajo dobro oporo. Če pa se odločiš za asfalt, potem pa lahko izbereš tekaške copate, ki bodo dovolj udobne za tvojo pot.

V vsakem primeru, če se odločiš za katerokoli varianto, ti svetujem, da preizkusiš copate pred nakupom. Vsak čevelj namreč nosi drugače in je zato pomembno, da si izbereš pravo zate.

Srečno!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA